Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Wojny Bogów
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Phoenix PW
9 stycznia 2007, 20:11
Acid albo ktokolwiek, jak można napisać kampanie, zamienić z jakąś i zrobić żeby to wyglądało jakby ta kampania należała do innego dodatku_(myślę tu o dodatku Wojny Bogów -), mój własny.
Ps. Altairze, ty znasz się na ERM, ja nie. Czy mógłbyś mi napisać skrypt, który zamienia ten 'pusty' pierścień, w Pierścień Dowódcy_- +3 do morale i szczęścia, daje umiejętności na poziomie mistrzowskim- Taktyka, dowodzenie, dyplomacja, szczęście, atak i płatnerstwo, i dodatkowo dowódca armii zdobywa 150% doświadczenia? Wiem że dużo wymagam, ale robiąc to przyczynisz się do pisanego przeze mnie dodatku Wojny Bogów -) Proszę...

tymolord PW
9 stycznia 2007, 20:16
Kampanie... fajnie że założyłeś ten wątek. Moim zdaniem kampanie WoG są całkiem fajne. Oglądałem tylko pierwsze misje, bo nie zacząłem w nie grać. "Pobudka bogów" jest dość fajna, reszta taka sobie, a "Samarytanin" jest po prostu super!

MCaleb PW
9 stycznia 2007, 20:20
Vaderku, prosiłbym uprzejmie o podanie nowości zawartych w tym dodatku, postępu prac nad nim związanych (najchętniej w procentach) i dawaniu znaku życia, że wciąż tworzysz ten dodatek, od czasu do czasu. Wiem, że dużo wymagam, ale chyba w tym przypadku można pokusić się o to, skoro jesteś w trakcie. Cynizm mym entuzjazmem. :P

Słówko do Bytów Wyższych (i.e. Starożytni oraz Strażnik tejże Komnaty) - proszę o zamianę nazwy tegoż tematu na nazwę bardziej właściwą - ww. dodatku pisanego przez Vadera (ten komentarz może wtedy zniknąć).

Phoenix PW
9 stycznia 2007, 20:38
Będzie to DODATEK, ponieważ DODA, nowe kampanie i scenariusze, zmieni statystyki gorynyczowi i spółce, a także jeśli pomoże mi Altair, doda nowy artefakt i może coś jeszcze.- Zakończył tajemniczo Vader... -)
Dzięki,_Starożytni!

Trang Oul PW
9 stycznia 2007, 20:55
Nie usunę tego tematu, jeżeli przedstawisz to, co do tej pory zrobiłeś.

Phoenix PW
9 stycznia 2007, 20:57
Na razie mam gotową kampanie, a w tym temacie chcę się dowiedzieć, jak ją przypisać do nowego dodatku -).

Trang Oul PW
9 stycznia 2007, 23:29
Może określisz to dokładniej?

avatar PW
9 stycznia 2007, 23:29
Szykuje nam się więc globalna rewolucja! Bo teraz każdy serwis z mapami i kampaniami do Herosów trzeba przemianować na serwisy z dodatkami do Herosów - bo przecież dodają nowe mapy, kampanie....

Altair PW
9 stycznia 2007, 23:33
>>>Ps. Altairze, ty znasz się na ERM, ja nie. Czy mógłbyś mi napisać skrypt, który zamienia ten 'pusty' pierścień, w Pierścień Dowódcy_- +3 do morale i szczęścia, daje umiejętności na poziomie mistrzowskim- Taktyka, dowodzenie, dyplomacja, szczęście, atak i płatnerstwo, i dodatkowo dowódca armii zdobywa 150% doświadczenia?

Akurat napisanie takiego skryptu na artefakt jest proste (no może po za tym doświadczeniem dla dowódcy). Tylko nie wiem, który to ma być pusty pierścień (są dwa puste). To ma być artefakt dla bohatera czy dowódcy? (jeśli dla dowódcy to będzie z tym problem).


>>>[...]a także jeśli pomoże mi Altair

Ja jeśli chodzi o skrypty ERM to zawsze jestem gotowy do pomocy (w temacie skrypty ERM). Inna sprawa, że mało jest osób którym starczyło zapału do skończenia swojego projektu. ;P


Qui PW
9 stycznia 2007, 23:53
O, świetnie, nowy dodatek się szykuje... Po prostu wspaniale, aczkolwiek nieco niepokoju co do daty wydania wzbudzać może fakt, iż najwyraźniej autor zamierza się wypytywać o to, jak wykonać każdy kolejny element... Lecz jak to mówią: "Kto pyta, nie błądzi". Niemniej jednak, rzeczą logiczną wydawałoby się najpierw nabyć potrzebne umiejętności, a dopiero później ogłaszać plany wydawnicze. Ale w końcu dla chcącego nic trudnego i z pewnością można nauczyć się po drodze, nawet jeśli się nie wie, co jest możliwe do wykonania, a co nie. Pozostaje więc tylko życzyć powodzenia.

Phoenix PW
10 stycznia 2007, 14:32
Dzięki, Qui.
@Altair. Dzięki! Naprawdę fajnie, gdybyś napisał mi taki skrypt. To byłby artefakt dla bohatera, ale nic, te 150% doświadczenia można sobie darować.

Będzi to artefakt kluczowy dla mojego dodatku... Myślę, że mogę wam powiedzieć fabułę tego dodatku. Chodzi o to, że do Władców z Lochów doszły słuchy że niby ludzie z zamku postanowili potajemnie stworzyć armie kapłanów wojny, więc postanowili im to uniemożliwić. Zaś Elfów i centaury zabolało to, że armia ma się składać z Boskich sług, specjalnie wyszkolonych kapłanów, co jest oczywiście bzdurą. Więc zjednoczyły się wojska z bastionu, lochów, cytadeli, inferno i nekropolis szykując szturm na zamek. Lecz i oni nie będą walczyć sami; zostaną poparci przez twierdze, fortecę i wrota żywiołów... I to by było na tyle, gdyby nie ci bogowie...

@Trang Oul : Chodzi mi dokładnie o to, aby zamiast ikonki oka przy scenariuszu była inna ikonka i żeby pisało że są to kampanie Wojen Bogów(Wars of Gods- WoG-))

tymolord PW
10 stycznia 2007, 15:13
>>Zaś Elfów i centaury zabolało to, że armia ma się składać z Boskich sług, specjalnie wyszkolonych kapłanów, co jest oczywiście bzdurą

Fabuła dodatku całkiem fajna, ale ten element z bastionu trochę dziwny, w każdym razie moim zdaniem. Reszta jest w porządku. Ale po co jest ten artefakt? Powiedz coś o nim.

Phoenix PW
10 stycznia 2007, 18:21
Jest to relikt, stworzony wieki przed Erathią przez boga wojny, ukryty w ciemnościach puszczy Asenthar... Odnalezienie go, będzie jednym wątkiem w mojej kampanii... Dodatek skończę prawdopodobnie po feriach zimowych...

AmiDaDeer PW
10 stycznia 2007, 19:10
Pięknie, pięknie. Mogę ewentualnie pomagać (fabularnie), choć nie jestem pewien, czy można by ten dodatek załadować do gry.

Quba Drake PW
10 stycznia 2007, 20:02
Ja fabularnie też mogę pomóc._Jeśli chodzi o kampanie, to tak samo, mam kilka fajnych w moich zbiorach._Powiedz tylko, na jaki temat mają być, a ja postaram się coś zrobić, a jeśli masz już zrobione, to chociaż mi je jakoś prześlij, bo się nudzę.

Altair PW
10 stycznia 2007, 20:24
Oto skrypt na ten artefakt. Jeśli to nadal aktualne ;) :

http://wog.republika.pl/pierscien.rar

BTW: Wkleiłbym tutaj ten skrypt, ale niestety wyświetla się tylko część :( .

QuiQuiJestem świadom tego problemu. Wkrótce to poprawię.

Phoenix PW
11 stycznia 2007, 12:50
Serdeczne dzięki, Altair! Czy mógłbym cię prosić o parę innych skryptów? Bez nich nici z mojej kampanii głównej -(

Czy dało by się napisać takie skrypty:

- co pozwala do następnego scenariusza w kampanii przenieść ten artefakt, co go zrobiłeś(jeszcze raz dzięki);

- co pozwala do następnego scenariusza przenieść cały zamek z ulepszeniami i rozbudową;

- co pozwala dać do armii bohatera jednostki z nowych ulepszeń, a także przenieść je do następnego scenariusza w kompanii;

Dało by się zrobić? Z góry dzięki.

@Hobbit & Quba

Jasne, każda pomoc się liczy!
Możecie napisać jakieś fajne mapki(XL!!!), byłbym wdzięczny...
Jak ktoś ma jeszcze jekiś fajny skrypt, kampanie mówcie!
Razem zbierzemy materiały, pozbieramy wszystko do kupy i będzie super!!!

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2007, 14:00
No to zabieram się za mapkę. Powiadasz XL? Cóż, zwykle robię mniejsze, ale dam radę. :)

Altair PW
11 stycznia 2007, 14:03
>>>>>co pozwala do następnego scenariusza w kampanii przenieść ten artefakt, co go zrobiłeś(jeszcze raz dzięki);

Jest to teoretycznie możliwe.

>>>co pozwala do następnego scenariusza przenieść cały zamek z ulepszeniami i rozbudową;

Nie do końca rozumiem. Na początku kolejnego scenariusza ma być już rozbudowany zamek? Z Ulepszeniami jakimi?

>>>>>co pozwala dać do armii bohatera jednostki z nowych ulepszeń, a także przenieść je do następnego scenariusza w kompanii;

Oczywiście jednostki z nowych ulepszeń można dodawać do armii jeśli będą zainstalowane nowe ulepszenia. :)

Quba Drake PW
11 stycznia 2007, 19:38
Vader na jakim terenie robisz te kampanie(tzn.w jakich rejonach one się rozgrywają na tym z ,,Podziemia i diabły" czy na jakimś innym)bo zwykle robię mapy zgadzające się z rzeczywistością( uksztautowanie terenów i takie tam).
strona: 1 - 2 - 3
temat: Wojny Bogów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel