Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28 - 29

Pointer PW
21 września 2017, 00:08
Cytat:
AC mod niestety jest bardzo niedobry dla balansu, gdyż siedliska pozamiastowe oferują zawsze jednostki alternatywne razem z podstawowymi, co burzy balans mocno. Dodatkowo ciężko jest ten mod odinstalować. Na razie go nikomu nie polecam.

Możliwe, jednak wielu graczy z chęcią przetestowałoby to "na własnej skórze". Trudność w odinstalowaniu to już wybór każdego gracza na jego odpowiedzialność, choć fakt, dobrze wiedzieć, że jest taki problem. A co do balansu... Podejrzewam, że nie tyle burzy, co zmienia i tyle. Kwestia przyzwyczajenia i obrania nowych taktyk. Ja bym z chęcią spróbował nawet nieco niedokończonego moda, ale działającego pod aktualną wersją h7. Myślę, że takich chętnych jest więcej. :)

Ozjasz Goldberg PW
22 września 2017, 20:40
Ja również jestem bardzo zwiedzony obecną sytuacją. Jak tylko wyszedł dodatek z krasnoludami to praktycznie codziennie sprawdzałem, czy przypadkiem nie ma nowej kompatybilnej wersji moda. Myślałem, że dodanie alternatywnych jednostek dla jednego zamku to kwestia max kilku tygodni, a tu mija rok i cisza w eterze. Nie ukrywam, że uwielbiam VII, ale już troszkę mi się znudziła i z niecierpliwością czekam na cokolwiek co tchnie w rozgrywkę nowe życie. Rozumiem, że mod tworzony jest amatorsko w wolnym czasie, ale troszkę już to za długo trwa. Nie chce wyjść w tej chwili na roszczeniowca, ale byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek info o postępach prac. Trzymam kciuki i nadal wierzę, że lada moment zagram ponownie w VII z AC modem ;)

Antalyan PW
29 października 2017, 15:25
I still have hope that we will be able to play with this mod in the future, I'm really looking forward to it.

Ozjasz Goldberg PW
28 listopada 2017, 11:11
Jest szansa na uzyskanie jakiejkolwiek informacji o postępach, ewentualnie o porzuceniu projektu?

Acid Dragon PW
28 listopada 2017, 21:10
Ja również z chęcią się dowiem ^^ - dvoytek, jak tam? :)

dvoytek PW
28 listopada 2017, 23:31
Przepraszam za długie milczenie. Działająca wersja moda jest prawie ukończona od sierpnia, ale ze względu na swoje inne problemy, nie byłem w stanie się tym zająć. Za kilka tygodni prawdopodobnie będę miał czas na dokończenie prac.

Adolf_Egzekutor PW
21 grudnia 2017, 16:40
I jak? Uda się jakoś niebawem dokończyć prace dvoytku? ;)

Adolf_Egzekutor PW
4 stycznia 2018, 17:13
Podbijam w nadziei na uzyskanie jakiejkolwiek informacji o postępach w pracach nad modem, bowiem planuję rozpocząć epicką rozgrywkę hot seat w 5 osób, którą będziemy grali pewnie pół roku i z ogromną chęcią przetestowalibyśmy podczas niej moda. Jeżeli więc mod będzie gotowy niebawem to poczekamy, jeżeli jednak przyjdzie nam na niego czekać kolejny rok to podziękujemy. Baaaaaardzo proszę o info. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Pointer PW
4 stycznia 2018, 23:22
Też z niecierpliwością czekam na moda lub przynajmniej jakieś wieści...

dvoytek PW
13 stycznia 2018, 16:33
Do końca stycznia się wyrobię :P

Dydzio PW
13 stycznia 2018, 16:41
dvoytek:
Do końca stycznia się wyrobię :P

Czyt. do marca chyba będzie

Adolf_Egzekutor PW
15 stycznia 2018, 00:19
Super :D W takim razie trzymam kciuki za dotrzymanie terminu ;)

Nitj'sefni PW
31 stycznia 2018, 10:53
No to czekamy do marca, tak jak Dydzio powiedział.

Adolf_Egzekutor PW
16 lutego 2018, 22:52
Marzec zbliża się wielkimi krokami :P

Adolf_Egzekutor PW
1 marca 2018, 13:47
Jednak kwiecień? Jeżeli potrzebujesz pomocy to może daj znać ;)

dvoytek PW
9 marca 2018, 16:07
Zgodnie z przepowiednią Dyzia, skończyłem.

Wysłałem moda Acidowi do akceptacji.
@Adolf_Egzekutor jak coś to dam znać, ale na razie nie potrzebuję pomocy. Po prostu jestem leniwy i ostatnie 3 godziny roboty odkładałem przez kilka miesięcy. Dzisiaj mnie sumienie ruszyło ;)
Przepraszam wszystkich zniecierpliwionych.

Pointer PW
9 marca 2018, 22:37
Super! Czekamy w takim razie na decyzję Acida i link do pobrania :)

Adolf_Egzekutor PW
10 marca 2018, 10:48
Super - nie mogę się doczekać :D Zdradzisz jakie alternatywy przypadły krasnalom?

Belegor PW
10 marca 2018, 11:51
Najważniejsze żeby ten mod był kompatybilny z fanowskimi patchami i Trials by Fire. Następnie można robić nowe alternatywy.

Acid Dragon PW
10 marca 2018, 12:07
Otrzymałem wersję instalacyjną. Jednocześnie bardzo dziękuję dvoytkowi za włożoną pracę i kontynuowanie tego projektu. Przetestuję i po ewentualnych poprawkach wersję moda udostępnimy publicznie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28 - 29
temat: [mod] Alternative Creatures mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel