Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 - 21

Nitj'sefni PW
17 sierpnia 2017, 10:26
Nazwa nie będzie tłumaczona na angielski.

Topork PW
17 sierpnia 2017, 18:48
Brak pomysłu na miasto, tylko wpisujecie tu co tylko wam wpadnie do głowy.Taki totolotek - komora mieszania jest pusta, zwalniamy blokadę i losujemy jednostki.O modelach 3d nie mówię, bo sam nie potrafię zrobić nawet takich jakie wy macie już wykonane.

Mistrz PW
17 sierpnia 2017, 21:52
Pracujcie dalej, kiedy zaczną się pojawiać konkrety, zdanie o projekcie będzie się poprawiać.

Kastore PW
17 sierpnia 2017, 22:09
Zależy co to będą za konkrety.

Fandor PW
18 sierpnia 2017, 13:29
Nie oszukujmy się, ten projekt jest przeklęty i prawdopodobnie nikt, a zwłaszcza Nitj go nie skończy. :v

Nitj'sefni PW
18 sierpnia 2017, 14:14
Fandor:
Nie oszukujmy się, ten projekt jest przeklęty i prawdopodobnie nikt, a zwłaszcza Nitj go nie skończy. :v
Obecnie nie ja robię ten projekt, tylko Godzilla.

Kurek PW
18 sierpnia 2017, 14:33
A ja tam trzymam za was kciuki, bo brakuje nam lodowej frakcji w HIII.

Hayven PW
18 sierpnia 2017, 22:35

Mistrz PW
18 sierpnia 2017, 22:39
Też trzymam za Was kciuki ;)

Kurek PW
19 sierpnia 2017, 14:56
@Hayven

Frakcja śnieżno-magowo-grecko-perska to nie jest frakcja lodowo-elfo-jaskiniowo-surowe-yeti. Vori to bardziej Arktyka, lodowiec, kryształowe jaskinie, a Forteca (ang. Tower ;P) to jest frakcja alpejska jeżeli chodzi o środowisko naturalne.

AmiDaDeer PW
20 sierpnia 2017, 12:41
Kurek:
Frakcja śnieżno-magowo-grecko-perska to nie jest frakcja lodowo-elfo-jaskiniowo-surowe-yeti.
Racja, frakcja lodowo-elfo-jaskiniowo-surowe-yeti to byłoby połączenie Rampartu, Tower i Stronghold. Czyli nic nowego.

Drwal PW
20 sierpnia 2017, 13:40
Od teraz do czasu nieokreślonego wszystkie szydercze, śmiechowe, nieodnoszące się wprost do prac posty w tym temacie będą usuwane. Nie, nie dlatego, że promuję tu jakaś cenzurę, ale robi się zwyczajny śmietnik. Vori dosyć się już wycierpiało.
Rozumiem też, że jedynym autorem miasta jest Godzilla (jeśli się pomyliłem, to mnie poprawcie). Proszę więc, by niektóre osoby nie sprawiały wrażenia, że pracują nad Vori (patrze na Nitja). W przeciwnym razie będę musiał zrobić porządek.

Bacus PW
20 sierpnia 2017, 16:26
Mości Drwalu, ale skoro nawet sami twórcy robią sobie z Vori kompletne jaja? Może zrobić to co Hobbit zrobił z Logmarem i zamknąć temat do czasu, aż twórcy będą mieli wszystko ustalone? Bo to jest absurdalne, że średnio co tydzień powstaje tutaj nowy line-up. Chłopaki będą mogli wtedy bez presji ustalić i stworzyć coś, a nie dawać grotowiczom szanse na szydere i kpienie. Vori od dawna jest memem, powodem do żartów przez swoją historie, a ostatnio nowi twórcy idą tą samą drogą co poprzednicy.
Serio... dajmy im czas i zamknijmy na jakiś czas ten temat dla dobra tego moda.

Twórców zaś proszę o przemyślenie i stworzenie sensownej koncepcji frakcji. Nie tylko line-up się na to składa, ale i klasy bohaterów, ekran miasta, charakter i stylistyka.
Nie. Konceptem nie jest zbiór rzeczy kojarzącym się z lodem... Vori ma potencjał, ale jednocześnie ogranicza bardzo mocno twórców, bo... każdy ma jakieś wyobrażenie i nigdy nie zadowoli się wszystkich... Ustalcie po cichu jakiś koncept (Frakcja Wikingów// Śnieżnych futrzaków// Dostojnych Elfów) i rozwińcie go, a nie mieszacie wszystko i tworzycie jak to napisał Hobbit - sklejanke tego co mamy.

witchking PW
20 sierpnia 2017, 16:41
To ja tylko zwrócę uwagę na to, że miasto hoty nazywa się Cove a nie Regna. Myślę, że najwyższy czas zrobić podobnie z Vori, wymyślić w końcu jakąś sensowną nazwę i zacząć nią operować tym samym odciąć się od poprzednich projektów na Vori. Oczywiście fabuła może nawiązywać do Vori, ale nie trzeba o tym krzyczeć w każdym poście.

Życzę autorom powodzenia.

Nitj'sefni PW
20 sierpnia 2017, 17:33
Drwal:
Rozumiem też, że jedynym autorem miasta jest Godzilla (jeśli się pomyliłem, to mnie poprawcie). Proszę więc, by niektóre osoby nie sprawiały wrażenia, że pracują nad Vori (patrze na Nitja).
Nad miastem pracuje Godzilla, Fimrys i ja.

Fimrys PW
20 sierpnia 2017, 17:49
Drogi Drwalu

Obecnie "Team Vori" składa się z trzech osób: Naszego szefa- Godzilli, Nitj Sefniego i mnie, Fimrysa. Ja jestem członkiem odpowiedzialnym za wszelkie sprawy tekstowe, opisy i kwestie fabularne. Opublikowałem już kilka prac, w tym tabele wartości procentowych umiejętności dla bohaterów: Gwardzisty i Mistyka, oraz szalone wprowadzenie fabularne. Stworzyłem też samotnie jeden wariant vorijskiej armii, ale w związku ze słabym przyjęciem został odrzucony, choć dalej stanowi źródło do czerpania pomysłów (Nie przepuszczę tęgo miasta bez Walkirii. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości pragnę zaznaczyć również i w ogóle nie zajmuję się kwestiami grafiki, animacji i implementacji materiału w grze za pomocą VCMI, a jedynie staram się zapewnić całą otoczkę tekstową.

Drwal PW
20 sierpnia 2017, 18:46
Nitj parę postów temu:
Obecnie nie ja robię ten projekt, tylko Godzilla

Nitj'sefni PW
20 sierpnia 2017, 18:53
Godzilla jest liderem projektu, a ja członkiem zespołu.

Szaman PW
20 sierpnia 2017, 22:14
Cytat:
i w ogóle nie zajmuję się kwestiami grafiki, animacji i implementacji materiału w grze za pomocą VCMI

I tu jest pies pogrzebany... Wy nie macie tam nikogo kto by się tym własnie zajął, grafiką, koncepcją, pozycjonowaniem, ogólnym pomysłem wyglądem jednostek, plan miasta.

Jestem za tym by temat zamknąć na jakiś czas (pół roku?) i może wreszcie coś zrobicie zamiast ściany tekstu.

Mistrz PW
20 sierpnia 2017, 22:19
Ja rysuję dla chłopaków Walkirię :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 - 21
temat: [VCMI/Projekt] Vori Mod Godzilli/Nitja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel