Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 135 - 136 - 137 ... 200 - 201 - 202

avatar PW
17 sierpnia 2017, 08:27
Dalej uważam że teleportującej się jednostce skrzydła niepotrzebne.

Mistrz PW
17 sierpnia 2017, 08:46
Chyba nie jestem przekonany do skrzydeł u Diabła. Prędzej płaszcz bym widział.

Bacus PW
17 sierpnia 2017, 09:20
Peleryna by bardziej pasowała, ale gorzej wyglądała. Uważam, że skrzydła to dobra opcja... Pingwiny i kury też mają skrzydła, a nie latają, więc zostawiłby je.

Moim zdaniem wygląda nieźle i idzie w dobrym kierunku.

Trith PW
17 sierpnia 2017, 09:27
Kreegany ewoluujo. Jak poprawi się kolory chyba będzie pasować.

Matikun PW
17 sierpnia 2017, 22:24
A szkielet skrzydeł na wzór H4? Można też zrobić skrzydła odwrócone (ashanowe).

Kuririn PW
18 sierpnia 2017, 08:21
Matikun:
(ashanowe).
Ooo nope.

Fandor PW
18 sierpnia 2017, 13:24
Przyłączam się do przeciwników skrzydeł, z tego co pamiętam czartowi też je chciałeś wcisnąć, idąc tą logiką każdej jednostce inferno dajmy skrzydła i będzie ulepszenie.

Kuririn PW
18 sierpnia 2017, 13:48
To co proponujesz zamiast skrzydeł Fandorze??

Andruids PW
18 sierpnia 2017, 13:51
Skrzydła wyszły fajnie i pasują. Może lordowi nadczartowi dać pelerynę?

Fandor PW
18 sierpnia 2017, 14:05
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to jakaś drastyczna zmiana broni. Najprostsze to dodanie drugiego ostrza do kosy, z innych rozwiązań może trójząb albo motyw z H4 i zamienić mu ręce na jakieś narzędzia tortur?
Wydaje mi się u arcydiabła dość mocno był widoczny brak opancerzenia na rękach, więc może "zabudować" całą rękę pancerzem? Już wtedy będzie się dość mocno odróżniać od poprzednika.

Kuririn PW
18 sierpnia 2017, 14:13
Fandor:
Najprostsze to dodanie drugiego ostrza do kosy
Tzn. bo sposobów jest wiele...

Reszta absolutnie odpada!

Kurek PW
18 sierpnia 2017, 14:25
Jest to jednostka na której mi niesamowicie zależy, zawsze czułem żenadę, gdy widziałem tego żarówkowego piekielnego barona z Woga, a tu jest szansa na coś nowego, świeżego.

Po pierwsze, skrzydła mogą być. Kreeganie niektórzy mieli skrzydła. Przykładem jest Diabeł z M&M VI

Jak jakieś chochliki gadają, że "łeee, ale on się teleportuje, po co mu skrzydła", daj im snickersa. Ważnym argumentem w tej dyskusji jest fakt, że Aniołowie posiadają skrzydła, zboję i broń, nieposiadanie skrzydeł przez Diabły jest trochę "nie fair". Dochodzi do tego potrzeba zwiększenia różnicy pomiędzy Kreegano-Baronem, a Arcydiabłem, bez skrzydeł różnica pomiędzy jednostkami byłaby troszkę za mała.

Po drugie, widać doskonale, że wzorowałeś się Kreeganem z filmiku z gry. Bardzo dobrze! Zbroja, rogi i kiecka bardzo podobnie ci wyszły. Pojaśniłbym tylko paski od dolnej tuniki, dodał kolczyki na uszach, bo tamten z filmiku ma, zagiąłbym dalsze rogi trochę w górę i na środku głowytakie dwa małe, jak u Xerona były. Chyba zapomniałeś też o zębach. Do tego jeszcze kolce małe na na nałokietniku czy jak ta branzoleta się nazywa.

Po trzecie, kosa. Rękojeść fajna by była z żelaza, aby podkreślić postęp w ulepszeniu. Do tego rozgrzany metal na teksturze kosy, najlepiej na krawędziach. Jak nie to, mogłaby być też krew na końcu ostrza. Oczy tej czaszki na kosie mogłyby być czerwone.

Generalnie oceniam to, co już zrobiłeś na 9,5/10. Jest super!



Fandor PW
18 sierpnia 2017, 14:31
Ja uważam, że diabły i anioły powinny być jednak jak najbardziej zróżnicowane, i w tym względzie brak skrzydeł jest bardzo dobry. Sandały odpadają, bo ograniczają zdolności bojowe nóg, co by nie mówić, te pazury są mega groźne.
Co do broni, to poprzednia, prosta kosa dużo bardziej mi się podobała i od razu było widać różnicę, w tej chwili proponuję dodanie drugiego ostrza na końcu kosy, albo chociaż jakiegoś grotu, który mógłby służyć do dobijania przeciwników.

Mistrz PW
18 sierpnia 2017, 14:39


Peleryna zamiast skrzydeł bardziej pasuje do Diabła z Homm3. Może trochę pokombinować z kolorem zbroi? Np. złota ze srebrnymi ornamentami. Diabły to plugawe pięknisie, można by było to podkreślić!

Kuririn PW
18 sierpnia 2017, 15:24
Proszę o Konkretne sugestie:


Tak na szybko z płaszczem:


EDIT:

Fandor PW
18 sierpnia 2017, 15:44
O ile to nie jest zamierzony efekt, żeby kosa była z jednego odlewu albo brak tekstury, to trzeba jakoś rozróżnić ostrze kosy od stalowej rękojeści.

Kuririn PW
18 sierpnia 2017, 15:56
Kosa jeszcze nie oteksturowana, mecze się nad teksturami samego diabła, efekt nie jest po mojemu :/

Fandor PW
18 sierpnia 2017, 16:07
Jak dla mnie z peleryną jest 1000 razy lepiej niż ze skrzydłami, dużo lepiej oddaje oryginalny klimat tej jednostki.

Kurek PW
18 sierpnia 2017, 16:23
Jak dla mnie ze skrzydłami jest 1000 razy lepiej niż z peleryną, dużo lepiej oddaje oryginalny klimat tej jednostki, widać że ulepszony, nawiązuje do skrzydlatego Diabła z M&MVI.

Podoba mi się, że zmieniłeś kolor skóry na mroczniejszy!

Sorry za malutkie literki na obrazku.


Kuririn PW
18 sierpnia 2017, 16:50
Tez mi się wydaje, że peleryna to zły pomysł. Ona dobrze wyglądała u samego diabła (długa kiecka) itp. Skrzydła musza być dopracowane. Sam już nie wiem :(
strona: 1 - 2 - 3 ... 135 - 136 - 137 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel