Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 132 - 133 - 134 ... 200 - 201 - 202

Trith PW
4 sierpnia 2017, 22:40
Ja jestem na nie z ozdabianiem smoka dzidami i dzidomieczami. W całym lineupie Nekropolii nie ma takich cudeczek mimo iż szkieletowi z MM wystają strzały ze zbroi.

Belegor PW
4 sierpnia 2017, 22:52
A może dodać temu smokowi taką "duchową" otoczkę - coś na wzór Widmowego smoka z DoC-a. Mam na myśli przyoblec te kości w na wpół-przezroczyste ciało.


http://www.duel.acidcave.net/pyramid/doc-_n17.jpg

Taki smok, ale z ciałem bardziej przezroczystym by było widać kości. Byłoby to ciekawe przejście od kupy smoczych kości do prawdziwego ducha.

AmiDaDeer PW
5 sierpnia 2017, 00:49
Skoro to ma być ulepszenie Ghost Dragona, to raczej nie powinien wracać z powrotem do swojej kościanej formy. To trochę komplikuje sprawę. Myślę jednak, że dobrym pomysłem byłoby przyciemnienie tej "duchowości" i dodanie jakichś dłuższych pazurów czy czerwonych ślepi.

Kuririn PW
6 sierpnia 2017, 15:12
Coś:

avatar PW
6 sierpnia 2017, 15:13
Elf Arystokrata!! Nareszcie na polu walki!

Nephretes PW
6 sierpnia 2017, 15:55
Elf arystokrata wygląda bardzo dobrze. Smok niestety nie, ale to chyba wina VCMI.

Trith PW
6 sierpnia 2017, 19:59
Chudy ten elf arystokrata. Daj mu więcej masy na klatę, ramiona i przede wszystkim nogi, bo wygląda jakby aby zostać ulepszeniem szarego elfa panicznie unikał ćwiczeń na uda i łydy. Zwróciłbym też twarz delikatnie bardziej na profil, może pokombinował z innymi pochyleniami i delikatnie kształtem szczególnie nosa, bo ten twarzowy zlepek pikesli wygląda mi trochę do poprawki. Nawet jeden stopień obrotu daje różnicę. Tę złotą kolczugę bym nieco wybledził i odpomarańczowił. I buty w odpowiadającym kolorze bo te spodnie rurki wyglądają jak degradacja. No i może jakąś czapkę.

No i ten smok dosyć niefortunny. Choć nie jestem w stanie nakreślić co mi konkretnie w nim nie pasuje. Może to proporcje wysokość-łeb-skrzydła.

Kuririn PW
6 sierpnia 2017, 20:00
Neph:
Smok niestety nie, ale to chyba wina VCMI.
Dokładnie.

Kastore PW
6 sierpnia 2017, 21:04
Ylf ma za małe natężenie kolorów.

Mistrz PW
8 sierpnia 2017, 21:32
Hej! Tym razem zabrałem się za Conflux. Oto pierwsze efekty:

Żywiołak Wrzątku/ Boil Elemental





Zamiast na siłę rysować żywiołaka lodu "bardziej", postanowiłem stworzyć zupełnie innego przedstawiciela wymiaru wody. Tak powstał żywiołak wrzątku. Jako umiejętności proponował bym podwójny strzał, a gdy żywiołak zginie powinien wyparowywać, z szansą na przywołanie żywiołaka powietrza na jego miejsce.

Kurek PW
8 sierpnia 2017, 22:42
Rysunek fajny, reszta beznadziejna. Sorry, ale Żywiołak Wrzątku to głupi pomysł. Ja bym bardziej proponował coś w stylu Żywiołaka Ciekłego Azotu, czyli po prostu Superlodowego Żywiołaka. Tylko jak by tu go nazwać? Władca Lodu? Lodowa Bestia? Arktyczny Żywiołak?

Mistrz PW
8 sierpnia 2017, 22:44
See...

witchking PW
8 sierpnia 2017, 22:54
A może żywiołak kwasu? Kwas w MM zawsze połączony był z magią wody.

Kastore PW
8 sierpnia 2017, 23:01
To ja proponuję żywiołaka zera bezwzględnego, ewentualnie żywiołak parowania lub żywiołak ciekłego tlenu tudzież helu. Może się nazywać Superwładca lodu. :V

Andruids PW
8 sierpnia 2017, 23:17
Lubię pomysł żywiołaka kwasu. Pasuje nawet do ilustracji Mistrza.

Mistrz PW
8 sierpnia 2017, 23:51
Trudno mi się z wami zgodzić. Żywiołaki przyzywa ołtarz wody. Woda powinna być głównym tematem. Zarówno lód i wrzątek to rzeczy związane z wodą. Kwas i ciekły azot? Nie koniecznie.

avatar PW
9 sierpnia 2017, 00:02
Żywiołak firnu.
Firn to przejściowa forma między śniegiem a lodem. Tak, lód jest "mocniejszy" niż lód firnowy, ale można trochę nagiąć fizykę ;P

Andruids PW
9 sierpnia 2017, 01:56
Jak musi być lód, to może Żywiołak Gradu (Hailstone Elemental)? Brzmi moim zdaniem wystarczająco mocno.

Kastore PW
9 sierpnia 2017, 02:15
Taa... Wyobrażacie sobie co to będzie za zabawa przy wymyślania nazwy dla żywiołaka energii, magmy i magii? :P

Tak że, żeby zachować resztki zdrowego rozsądku, można by pójść drogą WoG-a (nie przesłyszeliście się) i nazwać te ulepszenia czymś od czapy (vide energia w elektryczność, magma w minerały), tudzież bardziej odpowiednie określenie -- czymś "z boku" głównego motywu i tutaj pasowałby żywiołak kwasu jako dalsze stadium żywiołaka wody (tak jak w tym wierszyku: "pamiętaj chemiku zawczasu, zawsze wlewaj wodę do kwasu", czy coś).

Drugą opcją jest wprowadzenie tzw. (i jest to określenie naukowe, przyp. autora postu) leniwego systemu ulepszeń, polegającego na dodaniu np. jakiegoś epitetu w stylu "większy żywiołak energii", etc. (ciekawe czy taka nazwa w ogóle zmieści się we wszystkich miejscach, w których ma się zmieścić...), albo dodaniu/zmianie obecnego rzeczownika na np. "władcę energii" i wtedy będzie się miało samych władców w armii (:P), albo bardziej przyjaźnie dla ucha "emisariusz energii, lodu, magmy", etc.

Tak że no to tyle, pozdrawiam ojca dyktatora Groty, Acida, oraz prawie całe tutejsze towarzystwo,
Kammer

Kuririn PW
9 sierpnia 2017, 06:36
Pomyślimy...
Szkic zarąbiasty...
strona: 1 - 2 - 3 ... 132 - 133 - 134 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel