Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Opinie o stronie
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Sobieski PW
18 marca 2017, 17:52
Skoro temat nie został zamknięty, to nie ma zakazu pisania w nim, nawet jeśli ostatni post pochodzi sprzed insurekcji kościuszkowskiej.

A jeśli jest taki zakaz (istnieje tu jeszcze jakiś regulamin), to nie prościej zamknąć takie tematy na 4 spusty?

Alamar PW
18 marca 2017, 18:06
Cytat:
Za odkopywanie tematu sprzed 10 lat powinny być klątwy -.-
Niby dlaczego? Jak ktoś ma coś do powiedzenia, to jak najbardziej. Co innego jeśli się nie ma i chce się zabłysnąć wzmianką o nekromancji/archeologii. :P

diabełek412 PW
19 lipca 2017, 21:05
Odkopie ten temat (żadnych klątw dla mnie za to co zrobiłem) Mi się ta strona podoba fajne informacje ciekawe grafiki najnowsze niusy i inne tam takie. To właśnie tu dowiedziałem się wszystkiego o serii MM I HOMM, ale brakuje tu wielu komnat jak choćby naprawdę brakującej komnaty o Heros 3. Chce żeby powstała naprawdę.

Ps: Czemu w tej komnacie jest heroes 3 HD przecież to szajs? (bez obrazy jak ktoś to lubi)

Drwal PW
19 lipca 2017, 21:27
Heroes 3 HD to jedna z lepszych gier MM Ubisoftu. Oczywiście możesz się nie zgadzać, to moja opinia. Poza tym póki co nie ma ani działu Heroes 3 ani Heroes 3 HD.
Oczywiście szkoda. Heroes III to moja ulubiona gra i też chciałbym by Grota doczekała się kiedyś komnaty z tym tytułem. Jaskinia Behemota odwaliła jednak kapitalną robotę i ciężko byłoby po prostu dołożyć coś nowego. Może kiedyś, gdy już w Grocie będzie niemal wszystko, to i na stronę o Heroes III Acid się zdecyduje.

Sobieski PW
19 lipca 2017, 21:55
diabełek412:
(...) brakuje tu wielu komnat jak choćby naprawdę brakującej komnaty o Heros 3 (...) Czemu w tej komnacie jest heroes 3 HD (...)
Ja też nie wiem dlaczego jest coś w czymś czego nie ma.

diabełek412:
(...) przecież to szajs (...)
HoMM III HD, to HoMM III z poprawioną grafiką.

HoMM III to ósmy cud świata, uznany za jedną z najlepszych strategi na świecie i najlepszą część serii, natomiast HoMM III HD to szajs.


diabełek412 PW
19 lipca 2017, 22:03
HOMM3 HD to szajs dlatego że niema dodatków nie jest to już wspierane i dlatego bo to tylko remake podstawki nic więcej.

Sobieski PW
19 lipca 2017, 22:10
Zatem HoMM III RoE, kultowa już gra, to też szajs, bo nie ma dodatków i nie jest już wspierana?

Czy ja o czymś nie wiem?

Alistair PW
19 lipca 2017, 22:15
Bawisz się w polemikę z dzieckiem, którego sposób rozumowania jest co najmniej dziwny? Co tu do rozumienia? Chyba, że chcesz go nauczyć rozumu, to życzę powodzenia.

Tarnoob PW
20 lipca 2017, 10:39
Mimo wszystko wierzę w niego. Grota uczy i bawi. Już wielu awansowało z kompletnych noobów do akolitów, strażników i starożytnych.

Garett PW
20 lipca 2017, 15:52
@Alistair, @Tarnoob Ale zdajecie sobie sprawę, że to nie jest dzieciak, a po prostu troll?

Sir Galuf PW
20 lipca 2017, 16:27
Mi z kolei brakuje komnat M&M 3-5. Czy istnieje szansa, że te części kiedyś doczekają się swoich komnat?

Acid Dragon PW
20 lipca 2017, 17:48
Szansa jest zawsze :).

Ale poważnie - tego typu głosy są istotne, bo wskazują co użytkownicy by najbardziej chcieli zobaczyć i mogą przesunąć priorytety.

diabełek412 PW
20 lipca 2017, 18:18
Chciałem tylko napisać że HOMM3HD to nie szajs tylko zwykła nuda bo to już było tylko grafika się zmieniła.

PS: Ja nie jestem trollem tylko piekielnym baronem jakby coś.

BychuBychu A teraz sugeruję wrócić do tego, czego dotyczy temat. Następne, off-topowe posty mogą kończyć się mniej kolorowo.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Opinie o stronie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel