Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Przygody Gunduli - Mini mod-map
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Kastore PW
22 czerwca 2017, 18:55
Dobrze, że jest tak ładnie i klarownie opisana w grze. :)

Szaman PW
22 czerwca 2017, 19:05
A co tu jest do pisania? Nawet bez opisu odbiorca się domyśli, o co chodzi, pożera i tyle. Nawet gdyby wiedział, ile wynoszą procenty sukcesu, to raczej trudno w grze wyczuć różnice między 15% a 5% procent.

Kastore PW
22 czerwca 2017, 19:08
Ja myślałem, że zwiększa swoje obrażenia o 69%, kiedy walczy z przeciwnikami, których można zjeść. :3
Może jednak minimalny opis byłby dobrym pomysłem?

MinosKing PW
22 czerwca 2017, 19:13
Szamanie Kastore ma rację, przyda się drobny opis tej umiejętności. Bo nie każdy może zrozumieć o co z tym pożarciem chodzi:?

Szaman PW
23 czerwca 2017, 01:04
Tak się z wami droczyłem:P Skill jest opisany wystarczy nacisnąć na niego prawym przyciskiem myszki:)

Kastore PW
23 czerwca 2017, 01:23
Oh, oh... I tak dobrze wiemy, że napisałeś to przed chwilą. ^^

Alistair PW
23 czerwca 2017, 18:40
Co to właściwie oznacza? Szansę na pożarcie całego oddziału?

avatar PW
23 czerwca 2017, 18:45
Zgaduję, że 1 pożarcie = ginie jedna jednostka ze stacku.

Szaman PW
23 czerwca 2017, 19:26
Zgadza się, oddział może pożreć od 1 do 3 jednostek (działalność losowa) z stacku. Nie działa na bossów i niektórych nieumarłych, np: Szkielety, zjawy i kościane/duchowe smoki.

Szaman PW
2 lipca 2017, 15:27
Who turned off the lights?



Mała prezentacja małego modzika, który będzie w Przygodach Gunduli.

Drwal PW
2 lipca 2017, 15:35
Dosyć dobrze to wygląda. Tylko jak chcesz, by mod był kompletny, to spróbuj pokombinować jeszcze z avatarmi budynków, ikonką miasta czy nawet portretami jednostek. :) Spodziewałem się czegoś gorszego. ;)

MinosKing PW
2 lipca 2017, 15:45
Szamanie widzę że twoja pomysłowość nie zna granic. ;] Bardzo fajnie to wygląda, wręcz bajecznie!

Andruids PW
2 lipca 2017, 16:00
Nawet fajnie, chociaż te choinkowe lampki można było odpuścić. Oprócz tego, że wyglądają odpustowo, to są rozmieszczone bez jakiegokolwiek ładu i składu.

Drwal PW
2 lipca 2017, 16:01
Zgadzam się. Poza tym Barbarzyńcy z reguły nie są jakimiś fanami światła. Pół mrok by wystarczył.

Szaman PW
2 lipca 2017, 16:31
Drwal:
to spróbuj pokombinować jeszcze z avatarmi budynków, ikonką miasta czy nawet portretami jednostek

Z avatarami jednostek to pikuś... gorzej z avatarami miast. Najłatwiej byłoby zrobić masę screenshotów i dopasować do avatarów, lecz gra w sobie nie ma przyrządu do screenshotów, tylko print screen. A to dość nieporęczne narzędzie.

Drwal:
Spodziewałem się czegoś gorszego
Niema to jak wiara w drugą osobę:)

Andruids:
chociaż te choinkowe lampki można było odpuścić
Drwal:
Pół mrok by wystarczył.

Pierwotnie było bez świateł i tu się pojawił problem, interfejs był nieczytelny i zlewało się z pół-mrokiem. Więc dodałem światła, na początku z jednolitym kolorem, ale jakoż to zbyt sterylnie wyglądało to dla mnie, więc dałem kolory. Więc to, co jest, jest to dość, nazwijmy kompromisowe.

Co do pozycjonowania, to niestety tak już będzie. Problemy są z "aurami" świateł, które wychodziły poza defy i w połowie światła były przecinane, co nie wyglądało zbyt ciekawie.

Kuririn PW
2 lipca 2017, 18:05
Ikony w town hall tez będziesz robił?

Szaman PW
2 lipca 2017, 23:16
Kuririn:
Ikony w town hall tez będziesz robił?




Naturalnie:) Większość już zrobiona, resztę jutro...

Drwal PW
2 lipca 2017, 23:24
Mógłbyś zdradzić jakimi programem, ewentualnie jakich filtrów i narzędzi używasz by osiągnąć taki efekt nocy i tych światełek?

Pointer PW
3 lipca 2017, 16:08
Może się czepiam szczegółów, ale...


Mamy tu zachodzący księżyc w pierwszych dniach po nowiu...



A tu wschodzący księżyc w ostatnich dniach przed nowiem...

O ile zmienność faz to nie problem, może dawać ciekawy efekt, to już zamiana stron świata budzi pewne zastrzeżenia...

Poza tym (wiem, teraz to już WoGóle się czepiam), księżyc powinien zasłaniać gwiazdy, swoją zaciemnioną częścią tarczy również... Tutaj gwiazdy świecą na obszarze, na którym powinna znajdować się i zasłaniać je jeszcze zaciemniona część księżyca... Tak de facto, gdyby poprowadzić linię obwodu tarczy księżyca, to powinna ona sięgać niemal do Gildii Magów...

EDIT: Obrazki się nie wczytują w poście, ale po kliknięciu "otwórz w nowej karcie" już tak, więc wiadomo o co mi chodzi.

Szaman PW
3 lipca 2017, 21:00
Pointer:
Może się czepiam szczegółów, ale...
Tak, czepiasz się:P W oryginalnych defach gry też można znaleźć takie ciekawostki:) a tak ogóle ładnie to wygląda:)
Pointer:
Poza tym (wiem, teraz to już WoGóle się czepiam), księżyc powinien zasłaniać gwiazdy, swoją zaciemnioną częścią tarczy również... Tutaj gwiazdy świecą na obszarze, na którym powinna znajdować się i zasłaniać je jeszcze zaciemniona część księżyca... Tak de facto, gdyby poprowadzić linię obwodu tarczy księżyca, to powinna ona sięgać niemal do Gildii Magów...

Zapomniałeś wspomnieć o wpływie faz księżyca na miesiączkowanie pingwinów... xD

Artysta miał taką wenę i tak narysował ów księżyc i gwiazdy... blame him, no me...
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
temat: Przygody Gunduli - Mini mod-map

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel