Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: robienie miast (na niby)
komnata: Jarmark Cudów

przystan PW
28 czerwca 2017, 15:21
jeśli ktoś chce się pobawić w robienie miast na paincie to może. jeśli jednak ktoś chce stworzyć prawdziwe miasto już jest trudniej. ten temat służy pokazywaniu swoich miast z painta albo pytać się o coś dotyczącego robienia miast tylko na paincie. miasto rozwijające się na Paincie u doświadczonego gracza może nawet się rozwinąć w grze. ja na razie robie miasto z Painta a nie naprawdę i znam się tylko na Paincie z tworzenia (i na Edytorach)

Nitj'sefni PW
28 czerwca 2017, 15:30
Coś dla mnie.

Kastore PW
28 czerwca 2017, 15:38
O, też coś takiego robiłem w podstawówce. Natchnął mnie do tego jeden temat z Akademii Wojny. Ciekawe czy mam jeszcze moje prace na dysku? Później sprawdzę wszystko i zedytuję posta, jeśli temat nie zostanie skasowany. :P

Felag PW
28 czerwca 2017, 15:45
Jeśli już o tym mowa, to ja też robiłem w podstawówce, jak kiedyś znajdę to też wyślę. Chociaż to raczej były pojedyncze jednostki... Nie wiem czy to pasuje do tego tematu, skoro to nie miasta. Nie wiem, czy zakładać nowy temat do tego, czy mogę je wstawić tu?

przystan PW
28 czerwca 2017, 16:34
ja robie moje:)

przystan PW
28 czerwca 2017, 16:35
a tutaj jednostki też mogą być:) nawet neutralne:)

przystan PW
28 czerwca 2017, 16:40
jednostki niedługo się pojawią a na razie jest nazwa: Większy zamek. miast ma być wiele ale dopiero jak będę wiedział jak zrobić wszystkie jednostki możliwe też że miast będzie mało a neutralnych wiele.

przystan PW
28 czerwca 2017, 16:52
miasto mało zmienione ale no cóż, musi wystarczyć. wiem że mogę jeszcze popracować nad zamkiem ale jak? nie mam talentu tylko próbuje się poduczyć. problem tylko z pokazaniem! większy zamek zrobiony ale... jak mam go pokazać? no i tu wychodzi nie fajnie. może ktoś pomoże mi wkleić z painta tutaj?
temat: robienie miast (na niby)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel