Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 145 - 146 - 147 ... 162 - 163 - 164

Kurek PW
9 czerwca 2017, 17:33
Defy Drwal wstawi do banku stworzeń. Jeżeli chodzi o styl to wiem, że nie jest idealny, ale zrobiłem ją bezpośrednio z HVII, nic nie poradzę na nowocześniejsze proporcje. Paleta kolorów nie jest taka zła, porównując z żywiołakiem światła z M&MVII mogę powiedzieć, że jest ok. Większym problemem jest inna proporcja części ciała, ale można na to przymknąć oko, przecież to jest istota magiczna :P

witchking PW
9 czerwca 2017, 17:58
Robiłeś tą jednostkę na podstawie modelu 3d? W jakim programie działałeś? Efekt jest ciekawy i chciałbym poznać szczegóły, może w prosty sposób dałoby się to dostosować bardziej do h3.

Kurek PW
9 czerwca 2017, 19:01
Po prostu wziąłem model z HVII i fotosklep. Efekty chmurkowo-iskrzące wzięte z Żywiołaka Światła z M&MVII.

Kuririn PW
18 czerwca 2017, 23:31

Arcanus PW
19 czerwca 2017, 00:13
Wspaniały model szamana do twierdzy, ale czaszka na kosturze wygląda jakby należała za życia do jakiegoś punka (rogi mogą zostać, ale bardziej pasowała by mi tu czaszka jakiegoś rogatego, zwierzęcia). Pióra (różowe) i przekombinowana maska (po co te rogi z tyłu ?) też gryzą w oczy, ale probsy za sam model.

Kuririn PW
19 czerwca 2017, 10:41
Arcanus:
Wspaniały model szamana do twierdzy
To nie jest szaman do twierdzy, a jednostka neutralna chyba ;)
Arcanus:
ale bardziej pasowała by mi tu czaszka jakiegoś rogatego, zwierzęcia
Może dzika?
Arcanus:
Pióra (różowe) i przekombinowana maska
A weź zrozum kobietę...
Arcanus:
(po co te rogi z tyłu ?)
Cofnij się o 2 strony (u mnie tak jest przynajmniej). Natkniesz się na koncept.

ewerlordxp PW
19 czerwca 2017, 12:01
Gdyby tą szamankę i poprzedniego kanibala posadzić na czymś qniowatym byłby ciekawy zestaw bohaterów neutralnych :)

Kuririn PW
19 czerwca 2017, 13:01
ewerlordxp:
Gdyby tą szamankę
...

Możesz się pobawić, nie widzę przeszkód ;)

Andruids PW
19 czerwca 2017, 13:43
Potrzeba jeszcze z tuzin barbarzyńców, wojowników, łowców głów, kanibali, szamanów, szamanek, czarowników, czarownic, znachorów i innych dzikusów.

Dobra robota : )

Ale te różowe stożki na czaszce to jakaś pomyłka.

cyklop321 PW
19 czerwca 2017, 16:54
Według mnie jednostka wygląda jakoś dziwnie w porównaniu z poprzednią jednostką, ale to tylko moje zdanie.

PS: Jednostka wygląda jak szaman który przywołuje deszcz z Indii i tak sobie myśle, może powinien przywoływać "deszcz" w grze ;).

Kastore PW
19 czerwca 2017, 17:26
Według mnie jednostka wygląda bardzo dobrze, ale to tylko moje zdanie! Jedyne do czego mógłbym się doczepić to te kolce na czaszce, które według mnie nie pasują. Chciałbym zobaczyć tę szamankę w rozdzielczości H3. Szczególnie podoba mi się maska, jest efektowna a przy tym prosta, choć to także tylko i wyłącznie moje zdanie, z którym nie musicie się zgadzać.

Zachari PW
19 czerwca 2017, 22:08
cyklop123:
szaman który przywołuje deszcz z Indii

Nigdzie bliżej nie pada że aż z Indii musi przywoływać :P

A co do jednostki chyba jedna z najlepszych zaraz obok smoka. Tylko te różowe/fioletowe kolce troche szpecą...

Arcanus PW
20 czerwca 2017, 20:15
Przepraszam za pomyłkę (jednoostka neutralna), ale i tak zmiana czaszki na kosturze wyszłaby jednostce na lepsze (myślałem bardziej o czaszce minotaura, albo byka) i naprawde usuń te pióra, bo wyglądają jakby były doklejone klejem na siłę do tego ubrania/szaty?
Średnio też komponuje się ta bransoleta z kości na lewej nodze, uważam że lepiej wyglądała by z taką samą jak na prawej.

Kuririn PW
2 lipca 2017, 04:02
cyt.

Drwal PW
2 lipca 2017, 10:20
O dziwo wygląda bardzo dobrze, nie byłem aż tak przekonany do tej jednostki. Ten koń w sumie też bardzo dobry. Nie chcę się powtarzać, ale kiedy w końcu jakiś def wyjdzie? ;)

Kuririn PW
2 lipca 2017, 11:14
Kuń ni mój. Kiedyś przerabiałem z chińskiego hroesa?

Belegor PW
2 lipca 2017, 11:43
I szamanka i zmora mi się podobają. Fajnie Ci to wyszło.

Kastore PW
2 lipca 2017, 11:57
Mam wrażenie, że szamanka jest trochę za wysoka.

Hayven PW
2 lipca 2017, 13:28
Mam takie samo wrażenie jak Kastore. Chyba tylko mumia by ją przerosła (w czapce). Przydałoby się jakieś porównanie z liszem, pikinierem czy elfem.

MinosKing PW
2 lipca 2017, 14:07
Ładna Szamanka Kuririnie, zaś Zmora wygląda jakby była wyciągnięta z hirka 5. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 145 - 146 - 147 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel