Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 29 - 30 - 31

Mirr Skulblodh PW
23 maja 2017, 23:11
Jesteś pewien, że nie jest to informacja do działu "Uśmiechnij się!..." ?

Lord Baffourd PW
24 maja 2017, 03:13
Książka kucharska? Z AC? Ale... Ale jak? Po co? Czemu?

Turtle PW
24 maja 2017, 14:30
Poradnik "Jak odgrzewać kotleta, by ludzie to kupili". Czekamy na przepis kaszanki.

ewerlordxp PW
24 maja 2017, 14:41
I tak nikt nic z tej książki nie ugotuje.
Ponieważ każdy przepis zaczyna się od "Podłącz potomka Asassyna do Animusa".

Nicolai PW
25 maja 2017, 10:27
Turtle:
Poradnik "Jak odgrzewać kotleta, by ludzie to kupili". Czekamy na przepis kaszanki.

Powinni do książki dołączać płytę z tym teledyskiem:


Xelacient PW
25 maja 2017, 19:27
Widocznie Ubisoft stwierdził, że w żadnym aspekcie Assassin Creed nie może być gorsze niż Dishonored

jbnp5 PW
11 czerwca 2017, 16:06
https://www.youtube.com/watch?v=LkPqBfu7X9s https://www.youtube.com/watch?v=kXKZJhTYdbY
Z tego wynika, że egipski asasyn będzie między innymi pływał, jeździł na wielbłądzie i używał tarczy.

Garett PW
12 czerwca 2017, 14:51

Belegor PW
12 czerwca 2017, 22:09

Oh My Gosh! Oh My Gosh! OH My Gosh! Wreszcie wersja, która będzie działać na moim laptopie bez efektu "małego ekranu". Wreszcie!

Alamar PW
12 czerwca 2017, 23:14
Krótkie podsumowanie Ubisoftu na E3 (jeśli ktoś nie oglądał): dla nas nic, pokazano jedynie Far Cry 5, Assassin's Creed: Origins, Mario + Rabbids... oraz Beyond Good and Evil 2 (jako prequel jedynki)! ;)

J. M. Sower PW
13 czerwca 2017, 13:11
@Belegor, jak zobaczyłem porównanie nowej wersji z oryginałem, to przez chwilę nie mogłem złożyć innego zdania niż "O k***a!". ;D Kontynuacja Wolfensteina, chyba pierwszy warty uwagi Assassin's Creed od czasów trójki, a teraz jeszcze odnowiony AoE. I to jak! Dawno już nie czułem podjary na więcej niż jeden tytuł jednocześnie. :D

Kastore PW
13 czerwca 2017, 13:28
J.M.Sower:
chyba pierwszy warty uwagi Assassin's Creed od czasów trójki
Quoi? Chyba pomyliła Ci się iteracja.

J. M. Sower PW
13 czerwca 2017, 13:47
A co masz na myśli? Jak dla mnie od czwórki zaczęła się już nuda. Ta część zawierała ciekawe elementy jak choćby podróżowanie statkiem, jednak IMO czegoś jej brakowało. Zrobił się z tego jakiś taki Sandbox - obszerny, ale nudny. Następne części też jakoś nie porywają. Rewolucja francuska? Może być, ale do wojny o wolność w Ameryce, to się nie umywa, jeśli chodzi o klimat i rozmach. Oczywiście, to tylko moje osobiste zdanie i możesz się z nim nie zgadzać. ;)

BTW, też was cieszy fakt, iż "strzelanki" powracają do dawniejszych czasów? Z racji zbyt słabej karty graficznej jeszcze nie zdążyłem wypróbować BF1, a tu już następny nowy tytuł, cofający się do czasów wielkich wojen.
https://youtu.be/ULC8Br2lbaU

Kastore PW
13 czerwca 2017, 14:40
J.M.Sower:
BTW, też was cieszy fakt, iż "strzelanki" powracają do dawniejszych czasów?
Tak średnio, bardziej bym chciał, żeby gameplayowo wracały do dawnych czasów. W ostatnich latach wyszły może że dwie gry, które korzystały z mechanik starych FPS-ów, tj. Wolfenstein New Order, który i tak idealny nie był i Doom, który okazał się gorszą wersją Brutal Dooma.
Także nadal czekam, aż projektanci współczesnych strzelanek wyjmą z tyłków kilofy fabularnej pretensjonalności, dadzą spluwy, które wreszcie będą się od siebie różnić, podwoją albo nawet potroją liczbę przeciwników razem z ich rodzajami, zwiększą dynamikę rozgrywki, ograniczą momenty, w których nic się nie dzieje do minimum i nie będą bali się krwi i latających flaków, bo tego elementu też praktycznie już nie ma. Amen. :)
W BF 1 grałem. Jak ktoś jest fanem Battlefielda to powinno mu się spodobać.

Belegor PW
13 czerwca 2017, 17:09

OOOOO!!! I jeszcze to! Nie, to jest chyba najlepsze E3 w tym roku. Już się nie mogę doczekać!

Andruids PW
13 czerwca 2017, 17:52
Belegor:
to jest chyba najlepsze E3 w tym roku

A nagrodę za głupotę roku otrzymuje...

Godzilla PW
13 czerwca 2017, 19:15
Nowy gameplay z Mount and Blade 2 oraz...Nowe Metro!


Kastore PW
13 czerwca 2017, 19:30
Andruids:
A nagrodę za głupotę roku otrzymuje...
Też uważam, że to najlepsze E3 roku. -_-

Mirr Skulblodh PW
13 czerwca 2017, 22:33
Godzilla:
Nowy gameplay z Mount and Blade 2 oraz...Nowe Metro!

Doskonale!

Jako że obserwuję dalszy rozwój obu tych serii gier, cieszą mnie ich postępy i nowe odsłony.


Nemomon PW
13 czerwca 2017, 23:03
Pewnie nikogo z was to nie zainteresuje, ale ostatnio się dowiedziałem, iż pod koniec tego miesiąca w KKW na 3DSa ma wyjść reboot starej gry na NDSs - Radiant Historia. Jest to dosyć ciekawa gra z jeszcze ciekawszą fabułą i wbrew pozorom bardziej zawiłą niźli na samym początku może się ona wydawać. W bardziej zrozumiałym języku ma ona wyjść na początku następnego roku. Gdyby to pomogło w podjęciu decyzji, jest to gra Atlusa, znanego między innymi z serii Shin Megami Tensei.

https://en.wikipedia.org/wiki/Radiant_Historia
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel