Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] M&M8 - Rebirth
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 16 - 17 - 18

Sir Galuf PW
18 maja 2017, 16:30
Wyglądają spoko. Czyli świat gry obejmuje Vori i Karigor, czyż nie?

Hayven PW
18 maja 2017, 16:54
Modele są świetne, ale niestety zbyt wyraźnie jak na mój gust widać, że dla danej płci różnią się jedynie twarzą i teksturą :/ Nawet ubrania są takie same, tylko w różnych kolorach, to jest już lekka przesada.

Hiro PW
18 maja 2017, 22:00
Jest bardzo dobrze, gdy dojdą osobne modele twarzy podobieństwo już nie będzie tak rzucające się w oczy.

J. M. Sower PW
18 maja 2017, 23:39
Radzę przyjrzeć się różnicom przy oryginalnych klasach. ;) Oczywiście mógłbym się pokusić o większą różnorodność, jednak nie sądzę, aby w grze rzucało się to w oczy. Mi przynajmniej podobieństwa w oryginałach nie przeszkadzały w graniu. Należy też pamiętać, że czas który musiałbym przeznaczyć na nowe wyglądy mogę spożytkować jakoś inaczej.

@Sir Galuf, tak. Oprócz tego miałem plany na Tatalię zamieszkaną przez rdzennych Jaszczuroludzi, w przeciwieństwie do tego co widzieliśmy w MM7. Jednak póki co jeszcze nie ukończyłem w pełni pierwszej mapy, więc rozmowa o drugim kontynencie to tylko puste gadanie. ;)

mortis PW
19 maja 2017, 00:05
Modele całkiem przyjemne dla oka.
Elfy z Vori zastąpią w grze te oryginalne?

J. M. Sower PW
19 maja 2017, 09:14
Tak. Mieliśmy w "Siódemce" leśne, później mroczne, to teraz będą lodowe. ;) Ta klasa nie będzie jakoś nadzwyczajna. W porównaniu do mrocznych stracą unikalne czary na rzecz Gnomów. Od lodowych bezpośrednio wywodzą się leśne, więc nie ma co wymyślać jakichś dużych różnic.

Sir Galuf PW
19 maja 2017, 15:55
Jeżeli gnomy dostaną czary mrocznych elfów, to w księdze zaklęć trzeba będzie zmienić ikonę tych zaklęć i trochę pozmieniać ich opisy.

J. M. Sower PW
26 maja 2017, 17:52
Ostatnio znalazłem w internecie miły dla oka model kobiecej głowy, która może znaleźć sobie miejsce w modzie jako jakiś wygląd postaci. Co o niej sądzicie? Udało mi się uzyskać dwa dodatkowe wyglądy postaci (aktualnie męskie, jednak może dałoby się to jakoś prosto zmienić), które nie będą do wyboru, lecz będą postaciami przyłączającymi się na moment w pewnym momencie fabuły (jedna z nich w zależności od postępowania gracza). Może jedną z tych postaci będzie kobieta? ;)

Tarnoob PW
26 maja 2017, 18:10
Twarz nieco męska, pewnie przez ostre łuki brwiowe i szczękę. Mimo to ładne i pasuje do stylu MM8.

J. M. Sower PW
26 maja 2017, 19:13
Musiałbym rzeczywiście nieco skorygować rysy twarzy. Na renderze nie jest zadowalająco.

Edit: Naniosłem już parę zmian. Teraz już nie powinna wzbudzać wątpliwości względem płci. ;P

Tarnoob PW
26 maja 2017, 22:24
Jakby jakiś facet się postarał, to mógłby tak wyglądać. :‑P Może to podbródek, nie wiem. Nie znam się na anatomii twarzy, antropologii fizycznej, fizjonomii, dawnej frenologii itp.

J. M. Sower PW
26 maja 2017, 23:37
Nie sądzę. Gdy przysłaniam górną część twarzy, to nie mam wątpliwości, że patrzę na kobietę. Wydaje mi się, że wystarczyło by jeszcze jedynie trochę zedytować policzki i oczy.

Edit: Teraz ok? Animowanie muszę już odłożyć na dalszy plan, gdyż musiałbym w końcu zabrać się za twarze mężczyzn Elfów.

J. M. Sower PW
31 maja 2017, 18:33
Obrobiłem nieco model zjawy otrzymany od Kuririna i dostosowałem do MM8. Co sądzicie?

Kuririn PW
31 maja 2017, 18:36
Gites :]

Sir Galuf PW
31 maja 2017, 19:27
Zarąbiste te zjawy ;-)

mortis PW
31 maja 2017, 23:58
Najbardziej podobają się dwie pierwsze. Jeśli chodzi o trzecią to jak dla mnie lepszy(bardziej kontrastowy) efekt byłby z połączenia głębokiej czerni(szata) z fluorescencyjnym zielonym(mniej więcej taki kolor jak tło strony kwasowej groty).

J. M. Sower PW
1 czerwca 2017, 09:34
Ostatnie ulepszenie ma sprawiać wrażenie najmniej materialnej postaci, dlatego ma (nieco przeźroczystą) jasną szatę.

Kuririn PW
1 czerwca 2017, 10:17
Tutaj możesz trochę poszaleć z przezroczystością :D

J. M. Sower PW
1 czerwca 2017, 11:50
Gdy ustawię ją mocniejszą, to podczas renderowania w pewnych przycienionych miejscach pojawia się cyjankowe tło. Przy innych klatkach animacji można już jednak aktualnie dostrzec, że szata jest trochę prześwitująca, zatem pozostanie jak jest.

Tarnoob PW
2 czerwca 2017, 00:38
Coś pięknego. :‑) Szkoda, że Ubisoft nie poszedł tą drogą w Heroes V–VII. :‑(
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 16 - 17 - 18
temat: [mod] M&M8 - Rebirth

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel