Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Two Islands
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

TopFunny525 PW
17 kwietnia 2012, 18:02
@UP
Powiedz to lepiej stronie. Tam od ponad dwóch lat nic nie piszą:). Tak więc możemy się spodziewać niechybnego upadku projektu. Szkoda bo zapowiadał się bardzo fajnie.

AmiDaDeer PW
17 kwietnia 2012, 20:48
Ekhm... fishkebabowi chodziło o to, że może znaleźć się inny projekt, niekoniecznie publicznie dostępny, który będzie ten projekt kontynuował.

gruziak97 PW
22 kwietnia 2012, 14:01
Ja mam pytanie raczej do twórców moda, ale nie koniecznie. Czy można gdzieś dostać grafiki jednostek? Niektóre przypadły mi do gustu i nie chciałbym, żeby przepadły. Mogą zawsze posłużyć twórcom innych modów.

TopFunny525 PW
23 sierpnia 2012, 19:37
Kilka minut szukania:P :

http://www.ti.acidcave.net/portal/

Znajdują się tam praktycznie wszystkie Gify Jednostek z Regny(łącznie z Dowódcą). Oraz Bohaterów : Tylko bohaterów Vori Umieszczono, brak bohów z Regny. Wystarczy zapisać Gify jednostek w dowolnym miejscu. Rozpakować programem(np. GifFrame). A następnie zmienić rozszerzenie na BMP. Użyć DefToola i proszę mamy jednostkę:P. Pozdrawiam

Drwal PW
23 kwietnia 2016, 21:56
Skontaktuj się z Altairem.

Godzilla B PW
23 kwietnia 2016, 21:57
@tonieja a wysyłałeś u list na hermesta albo e-mail?

Drwal PW
23 kwietnia 2016, 22:00
Problem taki, że większość autorów tego projektu już dawno się nie loguje. Ciekawy też jestem o co Górski chce zapytać. Jednostki można ściągnąć z Banku stworów.

Drwal PW
23 kwietnia 2016, 22:09
Górski:
Nie o jednostki chodzi. :D Ale chciałem się go zapytać, czy projekt Vori na heroes 3 towns ma cokolwiek wspólnego z Two Isnlands

Two Islands było robione kiedy Kammer zmieniał pierś na butelkę, także na pewno nie było powiązań. Chyba, że masz na myśli inny "projekt" Vori.

avatar PW
14 maja 2017, 10:57
Ktoś odkopuje stary projekt Regny:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=21595&pagenumber=15

Tarnoob PW
14 maja 2017, 16:05
Moim zdaniem kompletnie niepotrzebnie. Jest już Cove i dużo lepiej byłoby odkopywać Vori.

@avatar: od „gołych” linków wolę klikalny tekst.

Fandor PW
16 maja 2017, 12:56
Tarnoob, skończ, jeżeli chcesz pilnować swoich postów to to rób, ale niech każdy pisze jak mu wygodnie, bez zbędnych bzdur.
Ja tam uważam, że jeżeli zrobią Regnę lepiej niż Cove to może być bardzo ciekawe, i może jeżeli będzie Regna, to będzie jakaś mobilizacja, żeby zrobić porządne Vori, które na razie jest przeklęte i każdy projekt upada.

Erui PW
16 maja 2017, 13:53
To byłoby już trzecie morskie miasto. Aktualnie mamy Cove i Abyss. Tylko czy to ma sens? To co powinno być w Regnie mamy w Cove. Dla mnie Cove=Regna. Chyba lepiej byłoby żeby ci "odkopywacze" zajęli się Vori niż dublowaniem Cove.

Kammer PW
16 maja 2017, 14:27
Czwarte.

Zamek ma morskiego kolosa i... latarnię morską!

Kastore PW
16 maja 2017, 14:29
Siódme.

W Nekropolii, Cytadeli i Wrotach można... wybudować stocznię!

Andruids PW
16 maja 2017, 14:32
Tarnoob:
Moim zdaniem kompletnie niepotrzebnie.
To prawda.

Fandor:
Ja tam uważam, że jeżeli zrobią Regnę lepiej niż Cove to może być bardzo ciekawe,
Ale widziałeś jak wyglądają prace? Nie ma po prostu szans żeby to wyglądało lepiej. W jaki sposób to brzydkie, sklejkowe miasto ma w jakimkolwiek stopniu rywalizować z wieloletnim projektem, który na każdym kroku stawia sobie za cel jak najwierniejsze odwzorowanie oryginalnej gry? No po prostu nie może. Bez takich bzdur.

avatar PW
16 maja 2017, 20:51
Regny nie zrobią lepiej niż Cove. Regna zostanie odtworzona ze starych grafik projektu Two Islands + stworzą brakujące grafiki i defy (acidchalk ma pewne doświadczenie w photoshopie). Mam nadzieję, że Baronus zna mitologię Might and Magic/Regny i w finalnej wersji miasta pewne nazwy zostaną ujęte w opdpowiednie słowa (nazewnictwo budowli, biografie i imiona bohaterów). Ale miasto jak już wypuszczą, to raczej nikt nie będzie go rozwijał ani ulepszał - na tapetę pójdzie kolejne miasto.

zeryss PW
16 maja 2017, 21:31
There is an original background of the city?
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [H3/projekt] Two Islands

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel