Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 141 - 142 - 143 ... 162 - 163 - 164

Kammer PW
24 kwietnia 2017, 18:58
Kleopatrę widzę w tej pani.

Kuririn PW
24 kwietnia 2017, 19:03
Losie, Kammer - jakieś sugestie?

MinosKing PW
24 kwietnia 2017, 19:09
Tak jedna Kuririnie zmień kostur bo ten wygląda co najmniej dziwnie. :P Zaś co do samego modelu tej Kleopatry jak ją tam Kammer nazwał to wygląda spoko, tylko mieszanie zieleni z purpurą to nie najlepszy pomysł. ;] No ale cóż ja mogę wiedzieć o tamtejszej modzie?

Eggyslav PW
24 kwietnia 2017, 19:46
A mnie się kostur podoba, tylko trzeba go oteksturować.

avatar PW
24 kwietnia 2017, 21:08
Licz mi się podoba - jest zachowane pewne 'martwe' dostojeństwo! Co do Złej Wiedźmy... Model jest bardzo dobry, ale przenigdy nie określiłbym tej postaci jako złej :)

Andruids PW
24 kwietnia 2017, 23:19
Dodaj do tej czarownicy krótką spódnicę i jakiś pasek, bo ta podpaska wygląda jakby się tam trzymała siłą woli.

Nada się jako jednostka do Egipskiego Bastionu.

Kuririn PW
26 kwietnia 2017, 07:18
To sugestii full... Fandom kaput...

Erui PW
26 kwietnia 2017, 07:46
Nie przesadzaj. Dostałeś jasne wytyczne:

1. Nie wygląda na złą wiedźmę, czyli musisz zrobić bardziej złowrogi wygląd.
2. Obecnie bardziej pasuje do Bastionu (wygląda jak egipska księżniczka czy wręcz Kleopatra). Popraw tylko sukienkę i mamy neutrala do Bastionu.

Po za tym model świetny i nie ma co zbyt wiele kombinować.
Liczowi dodaj płaszcz z kapturem.

Kastore PW
26 kwietnia 2017, 11:19
Nie musi wyglądać złowrogo imo.

Szaman PW
26 kwietnia 2017, 12:32
Tamat:
Nasze własne jednostki WoG
cytat:
Obecnie bardziej pasuje do Bastionu

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Bastion nie jest w WoGu tylko w VCMI.
Argumentacja, żeby jednostka należała do bastionu, ponieważ nosi maskę ala-Tutenchamona i ureusz, jest bez zasadna, równie dobrze możemy mumie przepisać bastionowi, bo zazwyczaj nam się kojarzą z Egiptem.

Jest to "zła" czarownica więc taka co rzuca klątwy itp... A klątwy nam też się kojarzą z Egiptem, więc strój sam w sobie jest dobry.

Co do modelu, wszystko w nim dobre tylko, kostur pokoloruj:)


Drwal PW
26 kwietnia 2017, 13:00
Szaman:
Tamat:
Nasze własne jednostki WoG
cytat:
Obecnie bardziej pasuje do Bastionu

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Bastion nie jest w WoGu tylko w VCMI.

Temat ma nazwę wręcz historyczną, dlatego nazwa nie została zmieniona. Te paręnaście lat temu WoG był hegemonem. Od tego czasu wiele się zmieniło i tak naprawdę publikujemy tu (i komentujemy) nasze jednostki Heroes III (nie tylko WoG).

Po drugie Bastion jest w każdej wersji Heroes III. W Polsce to nazwa Rampartu. Jeśli mamy na myśli ten fanowski, to lepiej dodać przedrostek egipski. No i te egipskie miasto było tworzone pod WoGa 3.59. Nie zabierajmy autorom dużego wkładu i pomysłu! To nie tylko Era.

Kastore PW
26 kwietnia 2017, 13:31
Szaman:
Argumentacja, żeby jednostka należała do bastionu, ponieważ nosi maskę ala-Tutenchamona i ureusz, jest bez zasadna
Niby dlaczego? o_0
Szaman:
równie dobrze możemy mumie przepisać bastionowi, bo zazwyczaj nam się kojarzą z Egiptem
Nie możemy, bo jest nieumarła.

Kammer PW
26 kwietnia 2017, 13:35
Niepotrzebnie się unosisz Szamanie - tytuł tematu to taki żywy pomnik jest i tyle, a nie wykoncypowaliśmy z Drwulem dobrej podmianki, więc niech tak już będzie.

I żadem Bastion nie wyszedł, mamy Pawilon. :p

---

A jeżeli chodzi o pójście w klątwy, to mam wrażenie, że Kuririn wybrał zupełnie złą ścieżkę. Radziłbym spróbować kobiecych Witch Doctor z Diablo 3:



Kastore PW
26 kwietnia 2017, 13:40
To będzie nudne, mamy już ogra szamana i ogólnie całą Twierdzę i Cytadelę, czyli miasta tego typu prymitywów. A w klimatach egipskich jest co poza mumią?

Kammer PW
26 kwietnia 2017, 13:46
Pawilon.

Kastore PW
26 kwietnia 2017, 14:04
Jakość Pawilonu woła o pomstę do boga Ra, więc absolutnie nie zgodzę się z tym komentarzem.

Andruids PW
26 kwietnia 2017, 23:45
Wygląda egipsko = nadaje się do Egipskiego Bastionu. Proste i nieskomplikowane jak konstrukcja cepa. To ty coś zaczynasz mieszać.

Kastore PW
27 kwietnia 2017, 00:29
Szaman:
W dobie VCMI i ERM to zmiana ją na żywą to robota na 10 sekund:)
No chyba żarty! Nikt nie będzie zmieniał jawnie nieumrłej jednostki w żywą, bo Ty masz takie widzi mi się, bo bez tego Twój argument z mumią rzekomo pasującą do egipskiego miasta nie działa. I w czym europejska wiedzma jest lepsza od takiej egipskiej. Według mnie jest zwyczajnie nudna, a klimaty Egiptu coś, mimo wszystko, świeżego.

Kammer PW
27 kwietnia 2017, 08:20
Nie jestem zupełnie przekonany co do Twoich pomysłów, Szamanie. Kobieta w sukni nie miałaby żadnego wyznacznika magiczności, w żaden sposób nie emanowałaby magicznością. Zresztą - coś takiego już mamy w HotA. A coś a'la Złej Czarownicy ze Wschodu (pozdrawiam te kilka osób, co też słuchają Accantusa) próbuje zrobić MDT (kolor skóry), bo pannę w sukni... mieliśmy już w WoG-u.

Dlatego też uważam, że szamanka jest najlepszym wyjściem.

Kastore PW
27 kwietnia 2017, 13:50
Kammer:
Dlatego też uważam, że szamanka jest najlepszym wyjściem.
A egipska pani to co? :P

EDIT:
Wiecie, że oryginalnie w tym poście autokorekta zmieniła mi "a" na "argumentum"? XD
strona: 1 - 2 - 3 ... 141 - 142 - 143 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel