Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Mapy do Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

dvoytek PW
6 sierpnia 2016, 22:43
Nie ma jeszcze na forum tematu z mapami do Heroes VII, więc go otwieram i jednocześnie publikuję swoją pierwszą mapę do potyczek.

Nazywa się Jaskinia Skarbów, nie ma jeszcze opisu, liczę na propozycje :P

Proszę o uwagi w kwestii balansu, czy ewentualnych błędów. Mapa jest w języku polskim, nie ma tam żadnych okienek z tekstem, ale kilka nazw budynków i jednostek.

Zalecam grę z żywym graczem, bo AI nie daje sobie raczej rady z ogarnięciem mostów i nawet daje się zamknąć pod ziemią (to było kilka miesięcy temu, ale nie wiem czy aktualizacje coś zmieniły w tej sprawie).









EDIT: 13-04-2017
Jako, że mapa źle działa na ostatniej wersji gry, (jednostki mają wszystkie statystyki ustawione na 0) usuwam link do pobrania. Jak naprawię jakoś po świętach, to wrzucę nowy.


Edit: 24-04-2017
Poprawiona wersja już dostępna.
Link do pobrania

Zachęcam do pobrania.

Plik z mapą umieszczamy w lokalizacji
...\Documents\My Games\Might & Magic Heroes VII\MMH7Game\CustomMaps\AdventureMaps

Rahbar PW
7 września 2016, 21:22
Czy jest możliwość, żeby Twoje jednostki weszły do gry jako globalny mod?

dvoytek PW
7 września 2016, 22:43
Mógłbym je wydać jako globalny mod, ale nie wiem jak się to robi :P
Przypuszczam, że należy paczki z danymi moda wrzucić do plików gry zachowując strukturę taką jak przy oryginalnych. Jak będę się tym zajmował, to zapytam Acid Dragona, jak zrobił z AC MODem.

Kammer PW
7 września 2016, 22:49
Acid już to tłumaczył częściowo.

dvoytek PW
24 kwietnia 2017, 18:26
Wrzucam link do poprawionej wersji. To ten sam link co dałem w edycji w pierwszym poście.
Link do pobrania

Mapa dalej nie ma opisu :P
temat: Mapy do Heroes VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel