Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Przygody Gunduli - Głosowanie w sprawie jej wyglądu
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Który portret ci się najbardziej podoba?
GundulaX1 (0)
 
 0%
GundulaX2 (1)
 
 2%
GundulaX3 (3)
 
 7%
GundulaX4 (23)
 
 56%
GundulaX5 (0)
 
 0%
GundulaX6 (14)
 
 34%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2

Szaman PW
2 kwietnia 2017, 03:02
Ostatnio miałem manie robienia portretów głównej bohaterki, zrobiłem aż 34 portrety dla niej! Większość trafiła do kosza w krótkim czasie. Zostały tylko 6 wariacji i nie mogę się zdecydować, który pozostawić już jako stały.

Dlatego też zwracam się do was i o prośbę wyboru portretu, który wam się podoba;) Zakończy to wreszcie moją mękę z wyborem:)

GundulaX1


GundulaX2
Wersja bez hełmu

GundulaX3


GundulaX4
Wersja bez hełmu

GundulaX5


GundulaX6


Przepraszam że niektóre są w małych rozmiarach, nie wszystkie zachowały się w oryginalnych rozmiarach...

Głosowanie do świąt, czyli 17 Kwietnia.

Kastore PW
2 kwietnia 2017, 03:18
X1 i X2 zbyt widocznie wybijają się stylistycznie, XXX wygląda przekomicznie z tym wklejonym na chama hełmem, podobnie jak X1. Btw., XXX i X4 wyglądają jak Wonder Woman. :) X5 jest bardzo brzydka, taka niezbyt urodziwa, szczytująca bliźniaczka Lary Croft, a X6... eee, czy to Maryla Rodowicz? Ewentualnie połączenie Rodowicz z Cher. Pasowałaby lepiej do HIV, ale w H3 portret też by się odnalazł, choć mnie osobiście najbardziej urzekła czwórka.

Swoją drogą, myślałeś nad zmianą imienia dla niej? Gundula brzmi jakoś tak ciężko, coś jak Helga, ale może to tylko moje odczucie.

Zachari PW
2 kwietnia 2017, 09:41
4 bez hełmu najładniejsza, ale 6 najbardziej pasuje klimatem do h3...

Kammer PW
2 kwietnia 2017, 10:17
I ja wybrałem X4.
Też miałem skojarzenia z WW, Kastore.

Ursus PW
2 kwietnia 2017, 11:39
Zagłosowałem na wariant 6. Przypomina mi taki typowy wizerunek barbarzyńcy z lat 80. i 90.

Alistair PW
2 kwietnia 2017, 11:47
Ja nie miałem skojarzeń, ale też zagłosowałem na X4. Choć X6 najbardziej pasuje do starych portretów.

Godzilla PW
2 kwietnia 2017, 12:38
Zagłosowałem na X6, najładniejszy...

Lord Baffourd PW
2 kwietnia 2017, 13:22
Szóstka najbardziej pasuje do gry, ale podobnie jak przedmówcy stwierdzili - czwórka najmilej łechce moje receptory wzrokowe. I ewidentnie kojarzy się z Druuną...tfu...znaczy z Wonder Woman oczywiście, hehe.

Szaman PW
2 kwietnia 2017, 15:21
Cytat:
XXX wygląda przekomicznie z tym wklejonym na chama hełmem

Starajcie się nie oceniać szczegółów na wielkich obrazkach, bo tak te szczegóły "zlewają się", kiedy obrazki są zmniejszane. Hełm faktycznie wygląda przekomicznie na dużych obrazkach, ale na mniejszych już nie, się wtapia z ogółem portretu.

Cytat:
a X6... eee, czy to Maryla Rodowicz?

To bohaterka z Heroes 4:)
Nef...

Po prostu przefarbowałem jej włosy i dałem tło.

Tym dłużej patrze na X5 to też bardziej jestem przekonany, że jest to brzydkie:P, ale już dałem ją, na listę głosów to nich już będzie.

X1 i X2, choć odbiegają stylu MM, to jakiś swój urok ma...

Co do X4, to też moja faworytka, ale jakoś nie mogę dobrze ją ustawić, zawsze mam wrażenie, że za dużo jej jest na dole portretu a za mało na górze. To kwestia pozycjonowania, ale jakoś nie mogę tego uchwycić.

Alistair PW
2 kwietnia 2017, 15:34
Mi się akurat piątka całkiem podoba, więc to znowu kwestia gustu.

Dydzio PW
2 kwietnia 2017, 15:57
Nie podoba mi się żadne bo na żadnym Gundula nie jest ogrem :P

Sir Galuf PW
2 kwietnia 2017, 16:20
Mi się najbardziej podoba dwójka :-)

Szaman PW
2 kwietnia 2017, 16:35
Cytat:
Nie podoba mi się żadne bo na żadnym Gundula nie jest ogrem :P

A to z powodu fabularnych:)
Jak jesteś zainteresowany, o co mi chodzi, to zapraszam TUTAJ:)

CIEKAWOSTKA:
Tak właśnie sprzątam swój folder gdzie mam różne rzeczy do swojego moda (3 giga!) i uchował się jeszcze jeden portret, ale już nie będę dodawał do listy, no, chyba że wam się na tyle spodoba, że uważacie, że jest wart głosu:P



Dość urodziwa, lecz jak by Kastore powiedziałby, odbiega od MM i wzorowana na pewnej postaci, która występuje w pewnym anime i która będzie miała (lub miała?) swój debiut w kinach:).

Andruids PW
2 kwietnia 2017, 16:52
Szaman:
wzorowana na pewnej postaci, która występuje w pewnym anime i która będzie miała (lub miała?) swój debiut w kinach:)
Naruto?

Kammer PW
2 kwietnia 2017, 17:21
Zawsze możesz poprosić Strażnika Kuźni (na przykład mnie :P) o reset ankiety i dodanie tej opcji. Ale mam wrażenie, że to jest bezcelowe, bo GundulaX4 miażdży konkurencję.

avatar PW
2 kwietnia 2017, 18:02
Ja jestem za GundulaX6, bo to mniej boli wiedząc jak się zestarzeje :)

Szaman PW
2 kwietnia 2017, 19:29
Andruids:
Naruto?
Nie całkiem:) Też anime ale inne...

Kammer:
Zawsze możesz poprosić Strażnika Kuźni (na przykład mnie :P) o reset ankiety i dodanie tej opcji.

Nie ma sensu, najwyżej zachowam przegrane Gundule i jak ktoś będzie chciał inną, to wyślę na Priv... Choć głosowanie jest do 17 Kwietnia.. To coś czuje, że wasza Wonder Woman wygra;)

Alistair PW
2 kwietnia 2017, 19:49
A tak myślałem, że to Ghost in the shell. Zamierzam się wybrać na to do kina, jeśli mi się uda.

Szaman PW
4 kwietnia 2017, 13:54
Czy mogę prosić strażników o podpięcie tego tematu? Żeby ciągle (tzn. do 17 Kwietnia) było widoczne na głównej stronie? (W ramce Smocze Forum). Żeby ludzie widzieli, że coś takiego jest i mieli okazje, by zagłosować.

Kammer PW
4 kwietnia 2017, 15:19
To se ne da. ^L^'

Jak chcesz, by było coś widoczne na głównej - musisz w tym pisać.
strona: 1 - 2
temat: Przygody Gunduli - Głosowanie w sprawie jej wyglądu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel