Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wasze niusy ze świata M&M
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 15 - 16 - 17

Andruids PW
27 stycznia 2017, 11:53
Ludzie z HC Celestial Heavens przeprowadzili kilka wywiadów ze wspomnianymi już członkami zespołu "Creature Quest".

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=43789

EDIT: Przepraszam za powtórkę Alamarze, nie zobaczyłem dokładnie do czego linkujesz.

Drwal PW
27 stycznia 2017, 17:33
A tu Paul Antony Romero i muzyka z Creature Quest.

Alamar PW
27 stycznia 2017, 18:59
Andruids:
Ludzie z HC przeprowadzili kilka wywiadów ze wspomnianymi już członkami zespołu "Creature Quest".

Przecież masz je podane w moim poście, nawet kliknąć Ci się nie chciało.
I nie z HC a z Celestial Heavens, nawet przeczytać tamtejszego posta Ci się nie chciało.

Alamar PW
23 marca 2017, 13:13
Zostawię to tutaj:

Might and Magic: Elemental Guardians na Androida

Ubisoft wyciska ostatnie soki z Mocy i Magii. :P

Lord Baffourd PW
23 marca 2017, 14:12
Rany... Styl graficzny rodem z Cartoon Network... I pomyśleć, że krytykowano Clash of Heroes...

Kiedy Ubi w końcu przestanie deptać MM?

Alamar PW
23 marca 2017, 14:17
Kiedy wycisną ostatnie soki z tej "cytryny". :P
Zresztą po porażce H7, Erwan Le Breton powiedział, że nowe "gry" Mocy i Magii nie będą skierowane w ogóle w stronę dotychczasowych graczy... co widać po Showdownie i tym... czymś.

Ale skoro Jon Van Caneghem wydał "swoją" gierkę na komórki, to czemu Ubisoft miałby tego nie skopiować? :P Oczywiście tym razem w Ashanie z jego "wspaniałymi" stworkami (zbroje z kolcami tu, przerośnięte miecze tam, kopiuj-wklej grafiki z H6 i DoC-a gdzie się da) i absolutnie z zerowym humorem, za to z mnóstwem "patosu".

Hayven PW
23 marca 2017, 14:22
Ale... czemu?

EDIT: Wysłałem zanim zobaczyłem zedytowany post przedmówcy.

Acid Dragon PW
1 kwietnia 2017, 01:09
Na razie niewarte niusa na głównej, ale zapodaję tutaj:

zapis dzisiejszego streamu autorów Might & Magic Showdown, który pokazuje nadchodzące zmiany w rozgrywce wraz z nowym trybem gry - oblężeniami, polegającymi na zniszczeniu cytadeli wroga.

Darth Ponda PW
1 kwietnia 2017, 11:20
To fake na 1.04, naprawdę ktoś wierzy że daliby nowy tryb gry?

Kammer PW
1 kwietnia 2017, 11:22
W tej chwili po Ubi można się spodziewać wszystkiego - ja z niecierpliwością czekam na Might&Magic:MOBA .

Eggyslav PW
1 kwietnia 2017, 14:24
Ech, żal serce ściska patrząc jak seria Might & Magic umiera, i to odarta z wszelkiej godności, Ubisoft niczym hiena żeruje na marnych szczątkach wspaniałej niegdyś serii, śmiejąc się nam w twarz.

Sylath PW
22 kwietnia 2017, 00:52
Trochę nowości na temat gry Might & Magic Heroes: Era of Chaos:

Ubisoft is expanding into China in a big way with the upcoming release of Might & Magic Heroes: Era of Chaos, a mobile game created exclusively for China. Developed by Playcrab and published by Tencent, Era of Chaos transforms the classic gameplay of Might & Magic Heroes into a strategy card game tailored to the tastes of Chinese players.

Informację prasową na temat nawiązania współpracy znajdziecie tutaj: https://blog.ubi.com/ubisoft-partners-tencent-playcrab-new-china-exclusive-might-magic-heroes/

Ponadto Ubisoft China wydał właśnie nowy DevDiary poświęcony grze, którą twórcy sami określają w filmie jako wersję mobilną Heroes III:
http://www.miaopai.com/show/iOqonKHSLQtzmO88CNToSLtZJU~ZQx7J.htm

Sylath PW
25 czerwca 2017, 07:31
Chociaż wygląda na to, że w tej chwili najprężniej rozwijającym się tytułem spod znaku Might & Magic jest Era of Chaos, czyli gra tworzona przez chińskie studio Playcrab, wszystko wskazuje na to, że nie jest to jedyna gra tworzona na licencji marki w Chinach.

Podczas zeszłorocznej edycji China Joy, czyli największych targów gamingowych w Azji, przy okazji prezentacji Era of Chaos zaprezentowano także grę mobilną „Might & Magic Heroes: Dynasties”, tworzoną przez chińskie studio Longtu. Pomimo, że od czasu zeszłorocznej prezentacji nie pojawiły się żadne informacje na temat gry, zdaniem chińskiego oddziału Ubisoftu nowy build powinien pojawić się na tegorocznej edycji China Joy w dniach 27-30 lipca.

Screenshoty i zdjęcia z zeszłorocznej prezentacji znajdziecie poniżej:
http://www.xiaopi.com/game/18244.html
http://news.gao7.com/article/710232-20160730-1
http://newgame.17173.com/news/07302016/103000355_all.shtml

Ponieważ będę uczestniczył w tegorocznym China Joy, postaram się przygotować trochę więcej informacji na temat gry, jeżeli uda mi się dopchać do stoiska Ubisoftu.

Nicolai PW
25 czerwca 2017, 09:07
A kiedy są te targi?

Kammer PW
25 czerwca 2017, 09:13
Generalnie uważam, że ciekawe jest to, że Ubi traktuje Chiny jako rynek lepszego sortu - oprócz nowych gier, pamiętam, DoC w swojej końcowej fazie miał tam lepsze życie - dostali kilka ficzerów na długo przed resztą świata.

Nicolai:
A kiedy są te targi?
Sylath:
tegorocznej edycji China Joy w dniach 27-30 lipca.
Nawet na oficjalnej stronie to jest napisane na samym froncie. :P

Sama gra, po screenach, wygląda mi na dopakowaną Piątkę, w sumie mi się podoba, jestem zainteresowany tym.

Alamar PW
25 czerwca 2017, 18:55
@Sylath
Byłbyś w stanie streścić ten filmik? Dotyczy chyba Ery Chaosu, a nie Dynastii, ale trudno mi powiedzieć. Od 5:15 można obejrzeć intro po angielsku, ale niestety komentator zbytnio przeszkadza w odbiorze całego nagrania.

Zgaduję, że to również pojawi się na targach ChinaJoy. Przy okazji, jeśli dorwiesz Erwana Lebretona to spróbuj spytać się o przyszłość marki i ogólnie rynek chiński plus jak ma się sytuacja z Vivendi na owe azjatyckie produkcje.

Lord Baffourd PW
9 lipca 2017, 00:32
Hmm. Trudno to nazwać newsem, a i nie wiem czy nie było to już odkopywane na łamach Groty, ale znalazłem zarchiwizowany przez użytkownika Sentimental Games program Fresh Air z dawnej telewizji Hyper. Ten konkretny odcinek poświęcono Heroes I-V. Nie grzeszy może wielką fachowością, ale dla osób pamiętających Hypera jest to niewątpliwie pewna porcja nostalgii.
klik

Kastore PW
9 lipca 2017, 01:36
<3

Tarnoob PW
10 lipca 2017, 12:42
Zamiast znaku mniejszości i trójki (<3) polecam pojedynczy znak Unicode. Serduszko to alt+3 na Windows. ♥

Kastore PW
10 lipca 2017, 12:49
IMO znak Unicode wygląda gorzej od tradycyjnego "<3", dlatego go nie używam.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 15 - 16 - 17
temat: Wasze niusy ze świata M&M

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel