Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: M&M Showdown - Grzebanie w plikach
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

Kurek PW
27 marca 2017, 19:25
Czy jest tu ktoś, kto posiada M&M Showdown i chciałby spróbować pogrzebać w folderach i plikach gry? Marzy mi się używanie modeli i animacji postaci z tej gry w Heroes VII. Wiem, że możliwe jest dodawanie do HVII nowych modeli i animsetów, ale nie wiem, czy te z Showdown byłyby kompatybilne z Unreal Editorem i czy dałoby radę wyciągnąć cokolwiek z plików Showdown.
Pomyślcie sobie, jak fajnie byłoby zobaczyć Cyklopa z Pao i walczącego przeciwko temu z Sahaaru!

Kammer PW
27 marca 2017, 21:24
Na ile wiem - Showdown jest sklecony na zasadzie podobnej do M&MX, czyli niezbyt możliwej do zbadania.

Kurek PW
27 marca 2017, 21:39
@Kammer

Ale akurat z MMX dało się wyciągnąć modele i je jakoś naprowadzić na HVII, wystarczy zerknąć na pantery w zbroi w temacie AC MOD. Podobnie mogłoby być z Showdown.

TU DOWÓD

dvoytek PW
28 marca 2017, 21:44
Niestety mam tylko wersję demo Showdown (chyba już wyłączyli, ale ciągle na dysku jest).
Jak wyciągałem modele z M&MX, to z tego co pamiętam, posiłkowałem się tym tutorialem.

Modele ładnie w pozycji T ustawione, ale brakuje kości i animacji.

Acid Dragon PW
28 marca 2017, 22:28
Istotnie, modele można wyciągnąć z MMX, ale tylko modele. Pantera jest wyjątkiem, bo można ją podpiąć pod szkielet i animację zwykłej pantery cienia.

Showdown jest oparty na silniku Unity, więc istotnie na tym samym, na którym jest MMX. Format jest podobny, jak i trudności z wyciągnięciem czegokolwiek.

Jednakże, oczywiście wszystko jest możliwe, jeśli zna się odpowiedni sposób. Ja sposobu nie znam.

Nicolai PW
28 marca 2017, 22:34
Ogólnie wyciągnąć modele można zarówno z H6, MMX jak i Showdown, ale animacje? O panie... tu zaczynają się schody :/ Ogólnie to z nimi zawsze jest problem.

Kurek PW
29 marca 2017, 18:32
Może freemage by do czegoś pasował na podobnej zasadzie jak pantera?
temat: M&M Showdown - Grzebanie w plikach

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel