Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Chętni do gry w Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

Enemental PW
4 stycznia 2016, 18:07
Czołem Wszystkim!

Zdobycie partnerów do gry Heroes, nie wiem jak dla Was, ale dla mnie graniczy z cudem. Nie rozumiem tego fenomenu, ale nigdzie nikt się nie ogłasza - przeszukuje te strony i forum i nic! Tak jakby nie istniała żadna społeczność Herosa, a przecież istnieje.

Do rzeczy - problem polega na tym, że zakupiłem Heroes VII w wersji pudełkowej, a tej za Chiny nie da się zarejestrować na Steamie (o zgrozo, wyrzuciłem pieniądze, bo nie mam z kim grać). Teraz jedyną opcją dla takich jak ja jest znalezienie graczy w realu, bądź dostęp to listy osób grających w Heroes VII online przez Uplaya.

Proszę więc wszystkich grających w Heroes VII o dodawanie siebie nawzajem i zamieszczanie tutaj swoich NAZW UŻYTKOWNIKA - tak, aby można ich było odszukać i dodać do znajomych na Uplayu, by móc się umawiać na grę.

Dla przykładu - każdy może mnie dodać do znajomych na Uplayu "znajomi">"dodaj znajomego"> po czym wpisać moją nazwę użytkownika - "Enemental" i wciskając Enter.

Zamieszczajcie swoje nazwy użytkownika i dodawajcie mnie i innych do swojej listy znajomych, nawet jeśli macie zakupioną wersję gry na Steamie, ponieważ i tak wszyscy gramy przez Uplay.

DarthDoman PW
5 stycznia 2016, 16:18
Z tego co czytałem na forum Ubi$oftu to multiplayer jest zabugowany i dlatego nie ma chętnych.

Enemental PW
10 stycznia 2016, 12:43
Wyszły już 2 patche, które znacznie usprawniły funkcjonowanie multiplayera i ogólnie całej gry, więc już da się grać. A wkrótce ma wyjść kolejny z generatorem map i rozwiązaniem kolejnych bugów.

Nie zapomnijcie podawać swoich nicków. ;-)

hammer753 PW
14 stycznia 2016, 18:24
ja gram z kumplem od 3lat, niestety ale na najwiekszej mapie to rozgrywka trwa po 6/7 godzin trochę siedzenia jest. we trzech to jeszcze dłużej. Może się skusze kiedyś na 3 playerów to zaproszę w wwa ;)

hammer753 PW
18 stycznia 2016, 18:01
to co są chętni na gierkę? tylko od razu mówię, że po sesji

Bosper PW
19 stycznia 2016, 21:59
6-7 godzin gry to trochę za długo, wolałbym się umówić na pewien specyficzny rodzaj rozgrywki tzn.

Gramy np 4-5 miesięcy (do umówienia )i zbieramy armię, szkolimy super herosa, zbieramy artefakty itp, ale nie atakujemy się, potem wystawiamy najlepsze armie i kto wygra ten wygrywa całą mapę(w końcu po stracie najlepszego hero i całej armii to już po ptakach).

Można też zrezygnować z braku atakowania się a na koniec wskazanego czasu umówić się na walkę. Fajna zabawa, nie raz tak grałem, a nie trzeba latać i wszystkich miast odbijać bo to może zając kupę czasu.

Mój profil to Constantine1985 na uplay


zbyniu1908 PW
20 stycznia 2016, 20:24
ja bym chetnie pogral nick na uplay zbyniu45

Carrello PW
1 marca 2017, 18:07
Pograłbym ale sejfy się rozsypuja może macie pomysł co z tym zrobić

Andruids PW
1 marca 2017, 19:36
Nie kupować stali z Chin?

Alamar PW
1 marca 2017, 20:52
Akurat to Chiny skupują stal wszędzie na świecie, a nie ją eksportują.

Andruids PW
1 marca 2017, 20:53
W takim razie sejfów produkowanych w Chinach.

zbyniu10 PW
8 marca 2017, 14:08
ja jestem chetny do gry

anonim1233 PW
8 marca 2017, 18:03
Czy jeśli pobiorę z Uplaya grę to nadal będę musiał ściągać patche?

Kammer PW
8 marca 2017, 18:27
Nie, nie powinieneś - tam już jest gra ze wszystkimi patchami.

cygaret PW
15 listopada 2017, 23:12
Sporo ludzi wrzuca swoje namiary na forum ubi
https://forums.ubi.com/showthread.php/1455656-Uplay-Multiplayer-Players-List
temat: Chętni do gry w Heroes VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel