Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Liga Inferno
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3

Alamar PW
25 lutego 2017, 14:04
Linki do failbooka nie działają... a co do tematu, to na razie nie zamykam, ale nie widzę też powodu, by go tu dalej trzymać, jeśli nic masz nic poza czczymi słowami.
Ubisoft Heroesa 7 nie będzie odkopywać ani tym bardziej reanimować - dla nich jest to już zamknięty rozdział. Żadne petycje tego nie zmienią. Jeśli więc chcesz mieć Inferno w H7, to musisz liczyć tylko na siebie (i innych graczy).

kubawaleczny PW
25 lutego 2017, 23:04
O całej sprawie wypowiedział się youtuber KrupieR i z całego serca mu dziękuje za poparcie w imieniu wszystkich z "Ligi Inferno"
Link: https://www.youtube.com/watch?v=Pwz48-PMWLg

Górski Krasnolud PW
25 lutego 2017, 23:19
Każde poparcie dla nas naprawdę dużo znaczy, a zwłaszcza w postaci dobrze nagranego filmiku, wielu ludziom takie coś chyba najłatwiej przychodzi do głowy. :D KrupieRowi już podziękowałem na FB, jednak chciałbym zrobić to jeszcze raz - to naprawdę dla nas bardzo ważne. :) Dziękuję! :D A wszystkich chętnych zapraszam do Ligi Inferno. :)

Godzilla PW
26 lutego 2017, 10:36
Moja mina o obejrzeniu filmiku


A tak poza tym to ile macie już osób w tej grupie swojej?

Górski Krasnolud PW
26 lutego 2017, 11:12
Póki co grupa ma 22 członków i nadal dołączają nowi. :)

Sobieski PW
26 lutego 2017, 13:59
A Sanktuarium/Świątynia to co? Pies?

Dlaczego macie takie parcie na Inferno? W podstawce H7 nie ukazała się Forteca, Inferno i Sanktuarium/Świątynia. W finalnej wersji H6 było Inferno i Sanktuarium/Świątynia. Czymś normalnym dla mnie było, że w finalnej wersji H7 z tych trzech frakcji znalazła się Forteca. Dzięki temu w H6 i H7 co najmniej 1 raz ukazały się wszystkie 9 frakcji.

Osobiście w drugim dodatku do H7 widziałbym Sanktuarium/Świątynię, aby frakcja bardziej się wgryzła w świat Ashan (w końcu Forteca była w H5 i H7, natomiast Inferno w H5 i H6, zaś Sanktuarium/Świątynia tylko w H6) i jak widać na przykładzie Fortecy w H7 w porównaniu do H5 można by ją jeszcze udoskonalić.

Godzilla PW
26 lutego 2017, 14:02
A Vori? Vori jakieś gorsze?
Stwórzmy ligę Vori!
********************

Ja sądzę że zamiast tracić czas na pisanie listów mógłbyś się pouczyć jakiegoś programu graficznego i samemu zrobić inferno lub pomóc np. Dark Dragonowi.

Szaman PW
26 lutego 2017, 15:38
Choć z Godzillą zazwyczaj się nie zgadzam... Tym razem ma racje, moja reakcja była taka sama po obejrzeniu tego filmiku... Pomijając już fakt, że Krupier guzik się zna na MM (tak samo jak Kolega Ignacy, ale to już inna bajka). To tylko pokazuje, że jak mało ludzie się znają, jak działa rynek gier...

Najbardziej bolesne jest to, że nie ma nawet cienia szansy na cokolwiek, by w taki sposób osiągnąć! I wbrew temu co mówi Górski, to coś można stracić! Zaufanie ludzi do takich inicjatyw, gdzie faktycznie może gdzieś być siła przebicia np: głosowaniu na X zamek jak było przy wyborze Lochu czy Krasnoludów.

Cytat:
a co do tematu, to na razie nie zamykam, ale nie widzę też powodu, by go tu dalej trzymać

Choć do Ciebie należy ostatnie słowo w tej kwestii, jednak bym postulował zamknięcie tego tematu. Bo po tej inicjatywie nic tylko gorycz będzie...

Kammer PW
26 lutego 2017, 16:44
Różnica między Ligą Inferno a tymi głosowaniami jest taka, że wybór frakcji był z woli Ubi, więc porównanie jest bardzo nietrafione.

Ale wszyscy komentatorzy zapominają o jednym oddolnym ruchu, który wstrząsnął Ubi - zamianie modeli wampira i lisza w Nekropolii (pierwotnie miały być te z H6, dopiero głos mas doprowadził do ankiet o tym). Ergo - jakąś siłę to ma.

Dlatego też prosiłbym darować sobie te płaczposty, że to nic nie zmieni, bo są one po prostu bezwartościowe.
Ubi nie wyda Inferno, ale powstanie pewne zgrupowanie osób, które będą zainteresowane tematem, co może się przekształcić w pewne wsparcie dla modów odtwarzających Inferno.

I, ostatecznie, to nie tylko do Ala należy ostatnie zdanie w tej kwestii - ja też tu pilnuję. A jakbym uznał, że temat trzeba zamknąć - zamknąłbym od razu, czego, jak widać, nie zrobiłem.

Godzilla PW
26 lutego 2017, 16:49
Kammer:
Ale wszyscy komentatorzy zapominają o jednym oddolnym ruchu, który wstrząsnął Ubi - zamianie modeli wampira i lisza w Nekropolii (pierwotnie miały być te z H6, dopiero głos mas doprowadził do ankiet o tym). Ergo - jakąś siłę to ma.
Tylko że to było przed premierą H7, a nie po zakończeniu wsparcia dla gry i dotyczyło 4 modeli, a nie całego miasta.

Kammer PW
26 lutego 2017, 16:52
Ale, still, efekt był.

Kammer PW
26 lutego 2017, 16:57
A co napisałem w drugiej części trzeciego akapitu?

Godzilla PW
26 lutego 2017, 17:05
Kammer:
A co napisałem w drugiej części trzeciego akapitu?
Od razu informuję że skasowałem posta, bo doczytałem.


Kammer:
Ubi nie wyda Inferno, ale powstanie pewne zgrupowanie osób, które będą zainteresowane tematem, co może się przekształcić w pewne wsparcie dla modów odtwarzających Inferno.
No tak, ale te osoby tak jak napisałem mogłyby zacząć uczyć się jakiś podstaw w modach H7 zamiast tylko pisać listy.

Górski Krasnolud PW
26 lutego 2017, 17:28
Mod nie zmienia tego, że Inferno nie ma w grze, to tylko iluzja, coś na pocieszenie, ale nie jest i nigdy nie było to oficjalną częścią samej gry. Gdy kupujemy jakiś tytuł i go instalujemy, to czy w skład plików do zaistalowania wchodzą mody? Nie, dlatego będę szczery - modyfikowanie gry nijak mnie nie interesuje, zdecydowanie bardziej wolę pisać listy do Ubisoftu (bez względu na to czy coś przyniosą, czy nie). I oczywiście jak zawsze - tych, którzy być może nie słyszeli o "Lidze Inferno" serdecznie do niej zapraszam, abyśmy my - fani połączyli wspólnie siły i zmienili coś w naszej ukochanej serii! :D

Kastore PW
26 lutego 2017, 18:27
Ale Górski, zastanów się ile tych osób musiałoby być, żeby Ubi opłacało się zatrudniać nowego dewelopera i wykładać pieniądze na dodatek do gry, która sprzedała się średnio dobrze. Dodatkowo, zważ, że przydałoby się zebrać taką grupę w niezbyt odległej przyszłości, bo przecież nikt nie będzie robił dodatków do kilkuletniej gry, na którą hype już dawno opadł.

Fandor PW
26 lutego 2017, 18:56
Kastore, myślę że zrobione na wysokim poziomie dodatki do HIII mogłyby sprzedać się nadzwyczaj dobrze, ale racja, żadna z kolejnych części nie jest "trójeczką" więc nie ma zbytnich szans, by opłacał się rozwój. Wciąż jednak według mnie jest szansa, aby Ubi wydało tylko zezwolenie na produkcje dodatku. Myślę, że namówienie developera byłoby znacznie łatwiejsze bo nastawiają się na znacznie mniejszy zysk niż Ubi, chociaż może ja sam jestem naiwny.

Darth Ponda PW
27 lutego 2017, 07:49
Podsumowując: Fani mogą mieć ogromny wpływ na grę. ALE Ubisoft zamknął sprawę nie tylko gry, ale całej serii. Dlatego możecie się bawić w petycje i dobrze Wam życzę, ale nie spodziewajcie się cudu. Lepiej rzeczywiście skupić się na modzie, a Ubi to ja bym poprosił o wydanie kolekcjonerskie (czyt. pudełkowe) podstawki z dodatkiem.

Asderuki PW
27 lutego 2017, 21:25
Można mieć nadzieję, można jej nie mieć. Można też ewentualnie po prostu wykazać się zainteresowaniem, dać plusika, podpis do petycji jeśli trzeba i czekać. Nie widzę potrzeby aby marudzić jak beznadziejna jest to akcja. Osoba z inicjatywą jest, a dla nas to żadne poświęcenie czasu ani poświęcenia. Po co zniechęcać i poddawać się nawet nie zaczynając? Już chyba się nauczyliśmy, że nie jesteśmy dziećmi z płomienną nadzieją, które nie potrafią pogodzić się z porażką? Wyjdzie - będzie świetnie, nie wyjdzie - próbowaliśmy. Na pewno na tym się nic nie straci.

Godzilla PW
19 kwietnia 2017, 17:23
Coś nowego, kiedy będziemy mogli zagrać Inferno w H7?

Kastore PW
6 lipca 2017, 15:00
No kiedy to Inferno?!
strona: 1 - 2 - 3
temat: Liga Inferno

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel