Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Dark Dragon's Inferno
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Belegor PW
10 września 2016, 15:00
A nie myśleliście by przenieść Czerwia piaskowego z Heroes Online? Może tam szkielet i animacja byłyby łatwiejsze do przeniesienia. Koniec końców ten czerw piaskowy to tylko przekolorowany czerw otchłani. Mógłby się nadawać jako czempion.

Edit: Albo samego tego czerwia z HO:
https://i.ytimg.com/vi/7AmD96XulSA/maxresdefault.jpg

Dark Dragon PW
10 września 2016, 15:12
@Belegor - to powiedz nam jak to zrobić ;).

Antonsky07 PW
10 września 2016, 15:17
@Belegor
Jestem niemal pewien, że jednostki w HO są prerenderowane i że nie ma możliwości ich eksportu.

Kurek PW
10 września 2016, 20:27
Przecież w MMHO jednostki są w 2D....

Asderuki PW
11 września 2016, 12:44
Tak wam powiem, że gdyby był szkielet to zaminować bym mogła spróbować. Miałam tego nieco na studiach, ale nie wiem jakby mi to wyszło XD

Antonsky07 PW
11 września 2016, 21:27
Asderuki:
Tak wam powiem, że gdyby był szkielet to zaminować bym mogła spróbować. Miałam tego nieco na studiach, ale nie wiem jakby mi to wyszło XD
O ile stworzenia z H6 po eksporcie nie mają szkieletów, czy też nie nadają się one do użytku (nie wiem jak z tym jest, bo zawsze eksportowałem modele bez szkieletów) to stworzenie ich od nowa jest bardzo proste i mógłbym dostarczyć je razem z jednostkami, które chcielibyśmy aby znalazły się w modzie. Jeśli Asderuki chce stworzyć nowe animacje, powinniśmy zdecydować, które stworzenia inferno są niezbędne dla naszej frakcji, uwzględniając przy tym poziom trudności stworzenia animacji danej jednostki. Osobiście mam największą sympatię dla czarta i chętnie zobaczyłbym go w Heroes 7, ale nie wiem, czy nie jest to zbyt skomplikowana jednostka, by tworzyć dla niej animacje.

Asderuki PW
11 września 2016, 21:46
Spróbować można... ale zaczęłabym od czegoś prostszego, bo serio nie wiem jakby mi to mogło wyjść. No i jakiego programu używasz? Blendera? Jak tak, to będę musiała go przejrzeć bo głównie to w mayi pracowałam. Ale nie powinno być źle XD

Tylko no nie wiem jak mi to wyjdzie.

kochan PW
11 września 2016, 22:25
Co do Jednostek zacytuje Kurka z 2014. Myślę, że pasowałby taki układ.
Kurek:

Godzilla PW
23 lutego 2017, 21:18
I co, dzieje się coś w kwestii "moda"?

A jeżeli tak to będzie można spotkać jednostki inferno w kampanii przystani czy fortecy?

Dark Dragon PW
23 lutego 2017, 21:50
Obecnie nic się nie dzieje. Jeśli dodatek kiedyś powstanie, to tak. Jest to wręcz wartością domyślną w grze.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [mod/projekt] Dark Dragon's Inferno

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel