Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 162 - 163 - 164

Dark Dragon PW
19 grudnia 2006, 21:51
Hobbicie, dlaczegoż to nie wywiązujesz się z obietnicy o avatarkach? Prosiłbym cię o następną porcję twych dzieł.

avatar PW
20 grudnia 2006, 08:48
A hobbit wywiązał się tu na forum z jakiejkolwiek swojej obietnicy? Zawsze tłumaczył się brakiem wolnego czasu i przytłoczeniem obowiązkami szkolnymi (chyba, że mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem), po czym... wymyślał nowe cóś... i kółeczko się zamyka :(

AmiDaDeer PW
20 grudnia 2006, 14:37
Cóż... teraz zamiast pokazywać nowe avatary, to je po prostu... robię. :P
A tak na serio, to niebawem ujrzycie wszystkie nowe avatary. Mam małe problemy z wyciąganiem ich (DefViewer mi nawala), ale jakoś wybrnę z sytuacji.
PS.Avatarze, poprzednie projekty zostały zamknięte, gdyż wymyślałem je, zanim ściągnąłem se WoGa. Kiedy zobaczyłem, jak on naprawdę wygląda, postanowiłem niczego nie zmieniać.

Trang Oul PW
20 grudnia 2006, 14:40
>>poprzednie projekty zostały zamknięte, gdyż wymyślałem je, zanim ściągnąłem se WoGa.

Bez komentarza...

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
20 grudnia 2006, 16:00
Dziękuję Ci Avatarze, iż wreszcie ogłosiłeś światu całą prawdę o Hobbicie, gdyby to wyszło spod mojej klawiatury, to od razu było by, że go szkaluję, gnębię i dokuczam.
"poprzednie projekty zostały zamknięte, gdyż wymyślałem je, zanim ściągnąłem se WoGa."
Skazał ni k siełu, ni k gorodu.

Quba Drake PW
20 grudnia 2006, 16:30
Trang robiłem jak kazałeś no i pojawił się zgrzyt że tak powiem za Chiny ludowe nie umiem tego zrobić i wszystko przepadło koniec niedokończę animacji niestety, ale to już nie twoje zmartwienie.
Hobbicie no szkoda a troszkę czasu już czekam żeby ujrzeć twoje dzieło.

Altair PW
20 grudnia 2006, 17:10
Jeśli chodzi o Hobbita to (przynajmniej ja) zauważyłem u niego pewne postępy. Jeśli ta tendencja się utrzyma to być może za jakiś czas jego skończony (jakiś) projekt ujrzy światło dzienne.
Nowe avatary nieźle się zapowiadają. Miejmy nadzieję, że nie skończy się tak jak zwykle ;P

AmiDaDeer PW
21 grudnia 2006, 17:23
Teraz pokażę niziołka oraz gorynicza. Resztę - w swoim czasie.



Teraz jestem w trakcie robienia nowych portretów jednostek 8 poziomu.

Viktoriusz: "Dziękuję Ci Avatarze, iż wreszcie ogłosiłeś światu całą prawdę o Hobbicie, gdyby to wyszło spod mojej klawiatury, to od razu było by, że go szkaluję, gnębię i dokuczam"

A tak to wychodzi na to, że Avatar mnie szkaluje, gnębi i dokucza :P.
Viktoriuszu, możesz mnie szkalować, gnębić i dokuczać aż do momentu skończenia tych avatarów. Na mnie to nie działa - nie zniechęcisz mnie po to, żeby móc dalej mnie szkalować, gnębić i dokuczać.

Quba Drake PW
21 grudnia 2006, 17:55
Hobbicie nie obraź się ale to całe zmienianie avatorów mi się niepodoba już sie przyzwyczaiłem do tych poprzednich.No ale z drugiej strony każdy może wyrazić swoją opinię, nieprawdaż ;) .

avatar PW
21 grudnia 2006, 19:02
Hobbicie - moje cierpkie słowa mają określony cel, jeżeli chodzi o Herosy to ja naprawdę mam wyczulonego nosa, kiedy chodzi o słomiany zapał i wolę krytycznie wypowiadać się, zanim zbyt wiele osób nie narobi sobie smaku a później poczuje się oszukanych...

Bardzo podoba mi się twój ostatni post: "po prsotu je robię.." O to chodzi! Acid Dragon tak samo robił swój mod - przedstawił publiczności skończone dzieło! Nie zamieszczał jednego obrazka "zrobionego na szybko, w pół godziny, przed szkołą", nie pytał się czy aby ręka czegoś nie jest za duża, nie taki kat itp... Zrobił coś, potestował GRAJĄC w Woga i był krytyczny wobec samego siebie! I uparł się, że skończy pracę, zrobił wszystko co było dostępne w jego mocy...
Podobają mi się twoje nowe awatarki, to żadna wielka rzecz... ale kto powiedział, że muszą to być od razu wielkie rzeczy? Zaczyna się od małego, ale dopracowanego projektu. Na chwałę czas przyjdzie później! Więc pracuj sobie w ciszy i przedstaw gotowe dzieło i z pokorą znoś krytyczne uwagi. Pamiętaj - zawsze może być wersja 2.0. To nie musi być hiper-super wypaśna rzecz (czytaj: przedobrzona i przekombinowana) w stylu Quicksilvera, na którego pewnie jeszcze sporo poczekam. Z drugiej strony pierwszy WoG był skromny i niewiele oferował.. a co z niego wyrosło?

I bądź szczery - wykręcanie się szkołą, kiedy tak naprawdę porwałeś się z nierealizowalnym pomysłem świadczy tylko wyłącznie o braku szacunku do graczy. A to zła rzecz. Odbuduj więc swoje zaufanie do nas. Ja daję ci kredyt zaufania. Nie zmarnuj go!

tymolord PW
21 grudnia 2006, 21:35
Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us

Oto krwawy demon. Portret troche dziwny, ale on sam chyba niezły, co? Siedlisko to wrota zagłady.

Krwawe demony powstały w wyniku pewnej ewolucji, przez jedną z bitew ludzi i demonów. Była to bitwa pod Hadof. Nekropolia była zalana krwią zabitych i rannych. W bitwie wyrżnięto prawie wszystkie demonów. W bitwie użyto tak wiele magii i rzucono wiele czarów, że ziemia nabrała magicznych właściwości.
Po wielu latach przybyli do Hadof nekromanci. Próbowalia oni wskrzesić poległych, ale ciała poległych tam ludzi były zbyt pokruszone. Spróbowano więc ożywić demony. Udało się to zrobić, a przy tym powstał nowy rodzaj demonów - krwawe demony. Ale nekromanci tylko na tym stracili, gdyż wskszeszone demony zabiły ich - a następnie zjadly... Kreegańscy lordowie gdy tylko o tym usłyszeli, przeciągneli krwawe demony na swoją strone. Nauczyli się także hodować je. Teraz krwawe demony stanowię potęgę.

Dark Dragon PW
22 grudnia 2006, 16:34
Hobbicie już zabierasz się za jednostki 8 poziomu? A co z czarodziejem, czarodziejką etc.
Jeżeli już robisz jednostki 8 poziomu to nie zapominaj o pozostałych i wróć do nich kiedyś ;)
Jeżeli moim braciom smokom twój projekt darkness dragona się nie spodoba to biada z tobą ;)

AmiDaDeer PW
22 grudnia 2006, 18:47
>>>Hobbicie już zabierasz się za jednostki 8 poziomu? A co z czarodziejem, czarodziejką etc.

Wszystko w swoim czasie - avatary jednostek 8 poziomu są już w trakcie robienia. Czarodziej też jest zrobiony. Zdecydowałem także, że te ostatnie jednostki z WoGa będą robione na końcu.

>>>Jeżeli już robisz jednostki 8 poziomu to nie zapominaj o pozostałych i wróć do nich kiedyś ;)

Nie zapomniałem. ;)

>>>Jeżeli moim braciom smokom twój projekt darkness dragona się nie spodoba to biada z tobą ;)

Jaki mój projekt darkness dragona?

tymolord PW
23 grudnia 2006, 14:28
Hobbicie, zajmujesz się wyglądem jednostek 8 poziomu. Poprawił bym wygląd serafina bo trochę głupio wygląda.
Krwawy smok i po poprawie wygląda nadal głupio. Powinen mieć czerwone plamy, a nie być cały czerwony albo różowy.

Trang Oul PW
23 grudnia 2006, 14:43
Wg mnie Krwawy Smok powinien być blady, jak każdy wampir (albo bladozielony, bladoczerwony itd.) i mieć długie, ociekające krwią kły.

AmiDaDeer PW
23 grudnia 2006, 18:11
>>>Hobbicie, zajmujesz się wyglądem jednostek 8 poziomu.

Może zacytujesz posta, w którym to powiedziałem?

Quba Drake PW
23 grudnia 2006, 18:48
A właściwie czemu Blood Dragon ma wyglądaś jak Ghost Dragon albo Drakolicz.
Może trzeba zrobić coś nowego(wiem ja tylko piszę a nic nie robię)

Trang Oul PW
23 grudnia 2006, 19:54
Chyba nie zauważyłeś, ale wszystkie jednostki 8. poziomu to tylko przekolorowane 7. poziomu. Jak potrafisz zrobić nową, lepszą animację, to może wejdzie do WoGa 3.59.

Quba Drake PW
23 grudnia 2006, 22:02
Nie martw sie zauważyłem.Chodzi mi oto że w budowie ciała są podobne nie można im dać lebszego uzbrojenia czy coś w tym stylu.
Trang jakoś nie umiem wydobyć tych klatek animacji więc może ktoś mi zrobi mały prezent na święta.

tymolord PW
26 grudnia 2006, 21:45
Image Hosted by ImageShack.usmoja poprawiona wersja serafina. Troche kiepska.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel