Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zmiana nicka
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15

Drwal PW
29 listopada 2016, 20:43
Jako, że jesteś nowy - zmienione.

Darth Ponda PW
2 lutego 2017, 20:17
Grzecznie proszę o kosmetyczną zmianą zwiększającą klimatyczność: z Darth Ponda na Lord Ponda.

Kuririn PW
2 lutego 2017, 20:22
A ja, nieuprzejmie proszę o zmianę nicka na Kwasowy Kuririn. :D

Fandor PW
2 lutego 2017, 22:31
Grotowy Kuririn brzmiałby lepiej. ;)
A Ponda bez niczego jak już komentuje. :D

Darth Ponda PW
2 lutego 2017, 23:14
@up
Wiem, ale z Dartha przejść na nic? To jakby degradacja...

Irhak PW
2 lutego 2017, 23:46
Darth Ponda:
Grzecznie proszę o kosmetyczną zmianą zwiększającą klimatyczność: z Darth Ponda na Lord Ponda.
Zmiana rzeczywiście jest kosmetyczna i brak większych przeciwwskazań. Wciąż byłbyś rozpoznawalny jak Ponda. Nie jestem jednak pewien tego zwiększenia klimatyczności. W końcu Darth Ponda (i jego przekręcenie) przylgnęło już do ciebie w Grocie.

Kuririn:
A ja, nieuprzejmie proszę o zmianę nicka na Kwasowy Kuririn. :D
Serio? :D Uważaj, bo ci zmienię :P

Dark Panda:
Wiem, ale z Dartha przejść na nic? To jakby degradacja...
Wiesz... ja przeszedłem z Kreatora Irhaka na samego Irhaka. I degradacji w tym nie było :P

Kastore PW
3 lutego 2017, 00:02
Ja bym zostawił Darth Pondę. I przy okazji wnoszę o zmianę mojego nicka na Irhak. Powód? Doszły mnie słuchy, że ludziom (zwłaszcza Kammerowi) mylą się moje posty z postami Irhaka (nawet nie wiem dlaczego), więc zmiana ta pozytywnie wpłynie na społeczność Groty, gdyż zapobiegnie dalszym pomyłkom tego typu.

Alamar PW
3 lutego 2017, 14:28
Darth Ponda:
Grzecznie proszę o kosmetyczną zmianą zwiększającą klimatyczność: z Darth Ponda na Lord Ponda.
Przecież to praktycznie to samo, więc zmiany raczej tu nie widzę. Na dodatek łatwiej Ciebie rozpoznać z obecnym "tytułem", bo Darthów ci u nas niedostatek.

Kuririn:
A ja, nieuprzejmie proszę o zmianę nicka na Kwasowy Kuririn. :D
Raz, że zbyt długie, a dwa, że niepotrzebne, bo w przeciwieństwie do smoków, jesteś jeden. Ale jesli tak bardzo chcesz, to mogę ewentualnie zmienić nick na "Krilan". :P

Kuririn PW
3 lutego 2017, 19:57
Irhak:
Serio? :D Uważaj, bo ci zmienię :P
To zmieniaj.
Alamar:
Ale jesli tak bardzo chcesz, to mogę ewentualnie zmienić nick na "Krilan". :P
Przecież to jedna chwała :P

@Drwal - zmień mi nicka...

Magiellan PW
5 lutego 2017, 19:26
Heh. Nieźle... Szczerze mówiąc to myślałem, że sami sobie możemy w razie coś modyfikować nicki... No ale skoro nie to mam prośbę. Otóż czy z racji, że jestem jednym z nowych użytkowników mógłbym prosić o zmianę nicku? Chciał bym się nazywać Magiellan zamiast The Game

Drwal PW
5 lutego 2017, 19:43
Jako żeś młody, to zmieniłem na Magiellan. Loguj się teraz pod tym nickiem. ;)

Magiellan PW
5 lutego 2017, 19:47
Dziękuję Drwalu, tępo masz naprawdę ekspresowe :) Obiecuję, że to pierwszy i ostatni raz ostatni raz :)

Kuririn PW
5 lutego 2017, 19:48
A w moim przypadku, jakoś nie bardzo się śpieszą. :P

Alistair PW
5 lutego 2017, 20:01
Sorry, że się wtrącam, ale co znaczy to Magiellan? Nie powinno być Magellan? To tak z ciekawości.

Magiellan PW
5 lutego 2017, 20:42
Alistair

W rzeczy samej. Powinno być Magellan ;) Co to znaczy Magiellan... Tak naprawdę nic... Po prostu uznałem, że nick The Game jakoś nie pasuje do tego forum i do Herka a po za tym i tak go już używam na innym forum... Potem jakoś tak wpadłem na Magiellana. Stwierdziłem, że właśnie Magiellan i tak się będzie kojarzył z Magellanem, a ten z racji historycznych jakoś tak pasuje do Herka i forum o nim... I to cały dość prozaiczny powód ;)

Darth Ponda PW
6 lutego 2017, 19:16
Eee... czyli zostaję przy starym nicku, tak?

Kuririn PW
6 lutego 2017, 19:41
Eee... Czyli zostaję przy starym nicku, tak?

Kuririn PW
31 lipca 2017, 20:38
Wznawiam prośbę mom.

Kubson PW
19 grudnia 2017, 17:03
Witam. Prosiłbym o zmianę mojego nicku z Cube2000 na Kubson. Powód: Przyjrzałem się grocie i jej mieszkańcom, no i stwierdziłem że mój aktualny nick raczej nie pasuje do klimatów groty.

Kuririn PW
19 grudnia 2017, 18:53
Mój też nie.... więc kolega będzie cuDOWNie :D jak Tobie zmienia nicka :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
temat: Zmiana nicka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel