Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 162 - 163 - 164

Quba Drake PW
12 grudnia 2006, 16:35
>>I czy może zostać dodany do WoGa 3.59?<<
Trochę to dziwnie zabrzmi ale jakoś nikt od dłuższego czasu nie pisze czy ich projekty mogą zostać dodane.
>>Fajnie mu w płaszczyku "moro" :P .<<
Trang nie obraź się ale widzisz na militariach się znam i raczej tak "moro" nie wygląda.

Ps.Jednostka fajna;).

tymolord PW
15 grudnia 2006, 19:54
Image Hosted by ImageShack.us
Oto nowszy paladyn.

Paladyn - 1300 sztuk złota
życie:115 Atak: 20 Obrona:18 Dmg:35-40 Szybkość: 12
Specjalności te same co u czempiona + niemożna go kontratakować

MCaleb PW
15 grudnia 2006, 20:16
A gdzie animacja w takim razie?
No i po co zdejmować "tylko"1 garnek palantowi z łba?

1) Zmiany kopii, zbroi (na 2 rozmiary większą), no i tego ww. garnka to zbyt mało.

Kwasiaż PW
15 grudnia 2006, 21:32
Image Hosted by ImageShack.us
Witajcie,oto mój projekt dwóch jednostek,pierwsza to ghoul, a druga to ofiara rzezi.
Mam nadzieje że się podoba.

Quba Drake PW
15 grudnia 2006, 21:40
Tymlordzie ani mnie ta jednostka nie grzeje ani ziąbi twoja tak samo Kwasiażu chociaż tą twoją gdzieś widziałem no mniejsza.

Ps.Możecie mi powiedzieć gdzię mogę znaleźć animacje do Kusznika(przepraszam Trang ale to niezbedne do animacji Kosyniera).

tymolord PW
15 grudnia 2006, 22:01
Image Hosted by ImageShack.us
Poprawiona wersja. A teraz historia:

-Paladyni od wieków bronili Erathii i innych krain rządzonych przez uczciwych i sprawiedliwych królów. W ciężkich czasach ludzie tych krain zawsze mogli na nich liczyć- rozdawali biednym żywność, chronili i towarzyszyli mnichom, a w czasie wojny bronili miast i zamków.
Jakoż są błogosławieni przez samego Boga, ich ciała nie mogą zostać wskszeszone przez nekromantów, ani też opętani przez diabły.
Ale nie wszystko trwa wiecznie. W czasach Erathii większość paladynów została wybita przez Kreeganów i przez odziały władców podziemi. Nieliczni którzy ocaleli, między nimi mistrz Erahnel, uiekli z Erathii i zbierali nowych uczniów. Lecz gdy bogowie się przebudzą, paladyni wrócą, by wspomóc tych, których musieli opuścić.

Trang Oul PW
15 grudnia 2006, 22:17
O Kreeganie... Animacja kusznika, jak wszystkie inne, jest w h3sprite.lod (CHCBOW.def). Musisz ją wypakować Reseditem.

Kwasiaż PW
16 grudnia 2006, 14:35
Image Hosted by ImageShack.us
Witajcie! Oto moja nowa jednostka, szarżujący czempion.
Ten po lewej to tylko porównanie.

Kwasiaż PW
16 grudnia 2006, 15:02
Image Hosted by ImageShack.us
Oto stworzenie z mitologii greckiej- Nigerron, olbrzym z nogami kozy.

tymolord PW
16 grudnia 2006, 15:05
jako jedyny chyba zrobiłem przeróbke czempiona, a ten szarżujący czempion... spapugowałeś pomysł odemnie.
Niggerron za to mi się podoba!

MCaleb PW
16 grudnia 2006, 15:32
Powtarzam to już setny raz (nie tylko ja) i chyba powinna być to myśl przewodnia tego tematu:

"Chcesz zrobić jednostkę? To nie pokazuj nam jednej klatki, a całą animację!"

tymolord PW
16 grudnia 2006, 15:57
podaj mi link gdzie jest jakiś prosty edytor animacji

Trang Oul PW
16 grudnia 2006, 19:18
Po pierwsze, rozkazami niczego nie osiągniesz.
Po drugie, klatki animacji rysuje się ręcznie, najczęściej w Paincie. PO narysowaniu wszystkich klatek składa się je Defmakerem.

tymolord PW
16 grudnia 2006, 19:30
to nie był rozkaz, przepraszam jeśli kogoś uraziłem... Ale co to ten Defmaker?
Mam open office w którym można stworzyć animację, ale jako część strony internetowej. Tak po prostu to niewiem.

Micki PW
18 grudnia 2006, 13:19
Czy jest jakiś program o działaniu podobnym do DEFVIEW ?
U mnie nie da się go wyłączyć, ani zatrzymać animacji :(
Czy jestem na niego skazany ?

Seener PW
18 grudnia 2006, 19:00
(być może niewłaściwie zadane pytanie) Czy ktoś ma skończoną nową prywatną jednostkę/pakiet nowych jednostek, takich żeby dało się od razu je wgrać do gry np. przez "Update for Heroes III In the Wake of Gods" ? google gryzie :)

tymolord PW
18 grudnia 2006, 19:20
Proszę, kto może niech mi wyśle jakiś program do tworzenia animacji (nie tylko do Gifów). Szukałem już w google.

Quba Drake PW
19 grudnia 2006, 08:18
Kto szuka ten znajdzie wierz mi:).Możesz też kogoś oto poprosić prześleż mu tylko klatki animacji.

Ps.Seener miałbym skończone dwie jednostki Nekromante i Kosyniera no ale potrzbne mi są wszystkie klatki animacji od Arcymaga i Łucznika, sam wydobył bym je z gry ale z moimi umiejętnościami to graniczy z cudem;).

AmiDaDeer PW
19 grudnia 2006, 19:05
W dodatku - jak już mówiłem - możesz SPRÓBOWAĆ dodać te jednostki do gry. Nikt ci tego nie zabrania.
Jeśli ci się to jednak uda - nagrodzimy się Orderem Mistrza Slavy. Wszak tylko jedna osoba to potrafi.

Quba Drake PW
19 grudnia 2006, 19:55
Mi tam nie zależy na tym żeby moje projekty znalazły się w WoGu robie je..bo lubię.

Ps.MCaleb skorzystałem z twojej rady.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel