Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Mam problem z Heroesami z modem MYTH mod :/
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

RavenCrow PW
21 stycznia 2017, 13:48
Mam dużo błędów wczytywania mapy przygody ;c Pokazany jest goły teren z niektórymi obiektami, nawet pod mgłą wojny. Nie widać miast, bohaterów, zasobów, a w sumie to widać tylko kopalnie rud i stawy klejnotów. Pomóżcie pls ;c
PS. Dzieje się to głównie podziemiach (w sumie zawsze w podziemiach, a czasem na powierzchni)

avatar PW
21 stycznia 2017, 14:00
Jak uruchamiasz HD mod w opcjach zamiast 32-bit coś tam zaznacz 16 bit coś tam. I nie aktualizuj HD moda, graj na tym dostarczonym z modemy. I fajnie, że ktoś w to jeszcze gra!

RavenCrow PW
21 stycznia 2017, 14:18
Dzięki <3

Szaman PW
21 stycznia 2017, 17:40
Problem mam podobny z obiektami freda. Można grać na 32bit tylko nie możesz wybrać nic powyżej "32 bit (stretchable)". Nie wiem od czego jest to zależne.

avatar PW
21 stycznia 2017, 17:49
Też często mam komunikat Map Drawing Error i to najgorzej jeśli trafią mi się gdzieś w środku mapy i też nie wiem skąd to się bierze. Aczkolwiek w Przygodach Ganduli jeszcze tego nie uświadczyłem.

Hayven PW
21 stycznia 2017, 21:59
O, ja tak miałem jak grałem z HD modem i Era na mapie "300", dobrze wiedzieć :P Bo sam po prostu zrezygnowałem z HD :D
temat: Mam problem z Heroesami z modem MYTH mod :/

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel