Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 137 - 138 - 139 ... 162 - 163 - 164

Magiellan PW
16 stycznia 2017, 20:12
Super jednostka. Jakiś taki mściciel czy upadły anioł. Naprawdę bardzo fajny. Moim zdaniem mogłoby być tak, że ten pierwszy model Kuirina to zwykła jednostka, a ten model witchkinga to ulepszenie. Niemniej naprawdę bardzo fajny projekt i pomysł, no i fajnie będzie móc zagrać taką jednostką.

krasnolud99 PW
16 stycznia 2017, 20:47
w mojej opinii to na plecach powinien mieć większe to coś

Kuririn PW
16 stycznia 2017, 20:52
The Game:
Moim zdaniem mogłoby być tak, że ten pierwszy model Kuirina to zwykła jednostka, a ten model witchkinga to ulepszenie.
Obrazek z dużym renderem jest moj, drugi zaś jednostka Hoty z miasta Cathedral.

Ogólnie to jednostkę robiłem "Kwilke" przy kawie, i to takie efekty powychodziły. :P
Postaram się to jakoś upodobnić do oryginału.

Szaman PW
16 stycznia 2017, 21:50
Usuń aurorę, zbyt "KAshanowe":)

Kuririn PW
16 stycznia 2017, 21:51
Cytat:
Usuń aurorę, zbyt "KAshanowe":)
Z oryginalnym obrazkiem chcesz dyskutować?

Szaman PW
16 stycznia 2017, 22:00
Nie interesuję się zbytnio "niewydanymi miastami", więc zbytnio nie wiem, o jaki oryginał ci chodzi. :)

Kuririn PW
16 stycznia 2017, 22:03
Nieco wyżej masz Gifa. ^^

Szaman PW
16 stycznia 2017, 22:09
To ma być Twoje dzieło i niekoniecznie musi być odzwierciedleniem oryginał, które zresztą nie jest.

Twarz zostaw, usuń aurorę... i gotowe. Celuj w prostotę. Już dosyć świecidełek ubery nam dały do swej KAshanki.

Kuririn PW
18 stycznia 2017, 12:39
Szaman:
To ma być Twoje dzieło i niekoniecznie musi być odzwierciedleniem oryginał, które zresztą nie jest.

Tak moje dzieło, Które zamieszczę do VCMI! Jeszcze nie jest!

Szaman:
Twarz zostaw, usuń aurorę... i gotowe. Celuj w prostotę. Już dosyć świecidełek ubery nam dały do swej KAshanki.

Nie...

***

Trochę podłubałem przy modelu. Oto efekt:

Sugestie?

Mistrz PW
18 stycznia 2017, 12:49
Bardzo fajne, tylko ręce zbyt ludzkie. Albo twarz i ludzkie ręce, albo brak twarzy i dłonie schowane w rękawach/ ręce szkieleta, jak skrzydła.

Zachari PW
18 stycznia 2017, 13:38
Moim zdaniem ręce powinny być bardziej "kościste", a czerń bardziej nasycona. Ze skrzydłami też przydało by się coś zrobić, ale nie do końca wiem co. Ogólnie ładny

J. M. Sower PW
18 stycznia 2017, 17:12
Ręce powinny być bardziej blade. Dobrze by było sprawić aby krew na skrzydłach nie była skupiona na ich dole, tylko aby była w postaci plam rozprowadzonych po całości. Poza tym, to może przydałoby się jeszcze dodatkowo przyciemnić wnętrze kaptura (np. poprzez dodanie światła z funkcją "Negative", albo paru częściowo przeźroczystych, czarnych płytek ustawionych jedna za drugą).

Kuririn PW
18 stycznia 2017, 20:04

Felag PW
18 stycznia 2017, 20:05
Teraz wygląda świetnie!

Magiellan PW
18 stycznia 2017, 21:30
Bardzo fajny model. Zresztą mi od początku się podobał :) . Jeśli mogę coś zaproponować, to może by zrobić miecz jak skrzydła? Tj. Taki lekko czerwonawy na dole?

Szaman PW
18 stycznia 2017, 22:55
Kuririn:
Tak moje dzieło, Które zamieszczę do VCMI! Jeszcze nie jest!
Po co te nerwy..., chyba opacznie mnie zrozumiałeś. Jak dla mnie, liczy się pierwsze wrażenie i po prostu uważam, że takie drobiazgi nie będą zbyt ładnie wyglądać. Wystarczy porównać do oryginalnych modeli jednostek w grze, żadna z nich nie ma żadnych bajerów.

zmudziak22 PW
19 stycznia 2017, 17:59
Czekam na mroczną wersję Erathii. Coś ala Czerwona Przystań w H5. Fajny upadły anioł.

Mistrz PW
19 stycznia 2017, 19:01
Oj tam zaraz upadły. Zwyczajnie wredny, w końcu to Mściciel. Nie bez powodu Biblijne Anłoły większość rozmňw zaczynały od słňw " nie lękajcie się " ;)

@Kuririn

Znalazłem obrazki podstawowej



I ulepszonej wersji Mściciela



Twój jest prawie identyczny tylko brak mu płonącego miecza!

Edit

Hotowemu chyba też aureola wyrasta wprost z głowy. Genialna jednostka 8)

Kuririn PW
19 stycznia 2017, 19:12
Mam te obrazeczki na dysku. :) A to do końca nie wiadomo, czy to jest ulepszona wersja mściciela, z tą aureolą i płonącym mieczem.

Mistrz PW
19 stycznia 2017, 19:44
Tak to wygląda, chociaż rzeczywiście na heroes3towns.com umieszczony jest jako podstawa.
strona: 1 - 2 - 3 ... 137 - 138 - 139 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel