Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 93 - 94 - 95 - 96 - 97

Lord Baffourd PW
17 stycznia 2017, 15:14
Popcioslav:
ale podobnie jak w twoim przypadku, chciałem to po prostu z siebie wyrzucić

Ale pan Andrut zrobił to tutaj, a nie za Twoimi plecami, na innej stronie:)

Swoją drogą, w co może ewoluować Kwasowy Smok albo różowowłosa elfka? I jak? Leaf Stone? Wymiana z trzymanym przedmiotem? Maksymalna przyjaźń? Znów tyle pytań!

Ale dygresje na bok, to informacja była bardziej w charakterze "We're still rolling". Wydaje mi się, że mimo iż miast nowych nie uświadczymy to i tak dobrze że autorzy nadal dłubią przy swoim dziele, w odróżnieniu od oficjalnych właścicieli marki, którzy porzucili swoje najmłodsze dziecko w oknie życia fanów:)

Andruids PW
17 stycznia 2017, 15:16
Fair enough.

Według mnie będą nowe obiekty, może jakaś nowa mapa, albo kilka, wspomniany już Leprekaun i zapewne poprawki balansujące.

Co do przyczyny obsuwy, nietrudno jest zgadywać. Planów sporo, chęć dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, wciąż wypływające jakieś małe błędy, albo literówki, no i nieuniknione "życie w realu", którego zaniedbywanie nie jest dobrym pomysłem.

Popcioslav PW
17 stycznia 2017, 15:18
Lord Bafford:
Ale pan Andrut zrobił to tutaj, a nie za Twoimi plecami, na innej stronie:)
Dobra, spoko, sorry za kłopot, komentarz usunąłem.
Lord Bafford:
Swoją drogą, w co może ewoluować Kwasowy Smok albo różowowłosa elfka? I jak? Leaf Stone? Wymiana z trzymanym przedmiotem? Maksymalna przyjaźń?
Poziom 30 trzymając monitor do góry nogami.

ruski_szpieg PW
17 stycznia 2017, 15:29
Sporo nowych obiektów będzie według mnie, myślę, że również możemy spodziewać się odświeżonych grafik bohaterów oraz być może nowej animacji dla jakiejś jednostki...pytanie, czy faktycznie tak długo by to ukrywali :P

Mistrz PW
17 stycznia 2017, 16:03
Najbardziej liczę na nowe jednostki. Pogram najszybciej w marcu, ale bardzo lubię patrzeć na nowości. Oby tylko było ich więcej, niż jeden rudy pokurcz i oby miały lepsze nazwy niż Fangarm (macka po niemiecku).

ruski_szpieg PW
17 stycznia 2017, 16:36
Właśnie pojawiły się przecieki o nowej jednostce... Syrenie.

Ja osobiście jestem zachwycony.

http://i.imgur.com/zbBBuiZ.gif

:P

Mistrz PW
17 stycznia 2017, 16:39
Rzeczywiście, miód malina.

Andruids PW
17 stycznia 2017, 16:52
Jeśli to nie rozwieje wątpliwości dotyczących aktywnego udziału Alex-andra w zespole Hoty, to już nic tego nie zrobi.

ruski_szpieg PW
17 stycznia 2017, 16:53
@Up hahah :)

A jeśli o Alexandrze mowa, ponoć on jest autorem macki i kapelusznika

Andruids PW
17 stycznia 2017, 16:59
Tak, zostało to napisane ledwie parę postów temu.
Uhm:
(dla przykładu, zarówno model fangarma jak i leprekauna są jego autorstwa).

ruski_szpieg PW
17 stycznia 2017, 17:10
Nie śledziłem tego wątku uważnie, czytałem na heroescommunity :)

Docent obiecał jakieś info dzisiaj o nowej wersji. Pozostaje czekać cierpliwie...

avatar PW
17 stycznia 2017, 17:30
Nikt nic na dzisiaj nie obiecywał.

Mistrz PW
17 stycznia 2017, 17:33
Wczoraj pisał, że nowe info będzie w 24 godziny, czyli dzisiaj.

Kastore PW
17 stycznia 2017, 17:36
Śmieszny ten żart z syreną, ale mimo wszystko się cieszę, gdyż syrena dublowałaby się z żywiołakiem wody (patrzy na MDT :).

Yaaqob PW
17 stycznia 2017, 17:58
ruski_szpieg:
Właśnie pojawiły się przecieki o nowej jednostce... Syrenie.

Ja osobiście jestem zachwycony.

http://i.imgur.com/zbBBuiZ.gif

:P

Rzuciłem okiem na tego posta na smartfonie i już zacząłem się cieszyć... Normalnie motylki w brzuchu. ;P

Szczerze - moim zdaniem syreny brakuje w H3 i liczę, że HOTA Crew kiedyś ją opracuje i doda. :)

P.S.
Ta z VCMI moim zdaniem jest średnia...

uhm PW
17 stycznia 2017, 18:01
Widzę, że ktoś czytający forum wrzucił na heroes community własne tłumaczenie wiadomości :P Jeśli ktoś bardzo potrzebował jej po angielsku, wystarczyło poprosić. Specjalnie dla Drwala zapodaję screena i proszę, by użytkownik FeniX667 zamieścił w swym poście oryginalną treść.

Wersja angielska od załogi HotA

ruski_szpieg PW
17 stycznia 2017, 18:20
@Yaaqob, przepraszam, piszę wersję pixelową hirołsów i pozwoliłem sobie na taki żartobliwy news :P

Ale zgadzam się, pasowałaby syrenka w HoTcie, zwłaszcza, że wodny świat to temat przewodni dodatku.
Taka niezła ta z VCMI, ale niestety nie widziałem pełnej animacji.

FeniX667 PW
17 stycznia 2017, 18:34
@uhm
Cześć,
nie miałem wczesniej konta na kwasowej grocie chociaż śledzę czasem ten temat, a widząc prośbę o tłumaczenie chciałem pomóc :). Przekonany bylem, że oryginał był po rosyjsku. Już podlinkowałem posta.

Mistrz PW
17 stycznia 2017, 23:11
No I minęły 24 godziny, a od Docenta ciągle cicho... :(

Liczyrzepa PW
17 stycznia 2017, 23:25
@Mistrz myślę, że to info od uhm jest tym co miało być ujawnione. Kilka bardzo ciekawych informacji i pozytywnych znaków na przyszłość, obyśmy tylko dożyli tego wszystkiego, bo team HotA robi świetną robotę, lecz odwleczoną w czasie. Może jakaś forma wsparcia bezpośredniego przyspieszyłaby prace? Może ktoś podsunie im pomysł www.patreon.com www.indiegogo.com czy www.kickstarter.com. Może coś przyspieszy, a pewnie niejeden z nas z chęcią wsparłby projekt.
strona: 1 - 2 - 3 ... 93 - 94 - 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel