Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 95 - 96 - 97

Kuririn PW
14 stycznia 2017, 19:21
Nie zrozumiałeś mnie. ^^

Mistrz PW
14 stycznia 2017, 19:26
Aaaaaa, ja głupi.

Yaaqob PW
14 stycznia 2017, 19:36
...No, cóż, ekipa HOT-y zaznaczyła, że 14 stycznia nie stanowi daty, która jest formalnie wiążąca... więc może przyjdzie nam poczekać dłużej niż do północy... :/

HOTA on Facebook:
Approximately, the update will come on Orthodox New Year (January 14th). But as always - the date is not formally fixed.

Doomsday PW
14 stycznia 2017, 21:46
Ciekawe czy poprawią w zamku Żywiołaków to, że do ulepszenia Rusałek trzeba najpierw wykupić Magiczną Uczelnie.
Fajnie, że planują stworzyć nowy łączony artefakt. Dziwi mnie, że mimo iż dodał kilka swoich artefaktów (trójząb, tarcza, zbroja, hełm) to nie łączą się one w jakiś komplet. Mógłby dawać jakieś dodatkowe właściwości "morskie".
Ciekawe myślę byłoby również stworzenie jakiegoś łączonego artefaktu dla artefaktów dodających szybkość (rękawice, buty przyspieszenia, pierścień, paszcz szybkości). Mogłoby np dawać czar przyspieszanie na początku każdej walki :)

radex115544 PW
14 stycznia 2017, 22:17
Myślę że z rusałkami specjalnie tak zrobili ponieważ jak ktoś gra umiejętnie i taktycznie to są ona po prostu zbyt potężne na początek natomiast pomysł z artefaktem dość ciekawy :) Ktoś musiałby go podsunąć twórcą i kto wie może zostałby zaakceptowany : )

Kastore PW
14 stycznia 2017, 22:21
Doomsday:
Ciekawe czy poprawią w zamku Żywiołaków to, że do ulepszenia Rusałek trzeba najpierw wykupić Magiczną Uczelnie.
Nie poprawią, gdyż było to celowe. Zresztą Conflux i tak jest już wystarczająco przesadzony.
Doomsday:
Fajnie, że planują stworzyć nowy łączony artefakt.
Skąd taka informacja?
Doomsday:
FCiekawe myślę byłoby również stworzenie jakiegoś łączonego artefaktu dla artefaktów dodających szybkość (rękawice, buty przyspieszenia, pierścień, paszcz szybkości)
Co ma szybkość dla jednostek z szybkością bohaterów? :/
Doomsday:
Mogłoby np dawać czar przyspieszanie na początku każdej walki :)
Nie mogłoby.

radex115544 PW
14 stycznia 2017, 22:37
Mogłoby nie bądź taki ograniczony. Patrz miecz anielskiego sojuszu cały ten komplet nie aż tak łatwo zdobyć. Co ma szybkość jednostek do bohatera w sumie praktycznie nic, ale teoretycznie bohater dowodzący armią synchronizuje się z jednostkami patrz atak, obrona ewentualnie taki artefakt mógłby zamiast przyśpieszenia które byłoby zbyt potężne dodawać dodatkowo +1 szybkości dla jednostek, lub chociaż zwiększać minimalnie ruch bohatera ewentualnie zabierać kary dla terenu chociaż takie buty zostały już dodane.

Kastore PW
14 stycznia 2017, 22:52
radex115544, tak się nie znasz, że aż szkoda gadać. :P
radex115544:
Mogłoby nie bądź taki ograniczony.
Nie wiem, czy wiesz, ale balans jest ograniczony. Rzucanie przyspieszenia jest zwyczajnie niepotrzebne, zwłaszcza, że bardzo często zdarza się mieć pierścień oraz pelerynę i zwłaszcza, że taka umiejętność już istnieje w grze.
radex115544:
Patrz miecz anielskiego sojuszu cały ten komplet nie aż tak łatwo zdobyć.
A co to ma do rzeczy?
radex115544:
Co ma szybkość jednostek do bohatera w sumie praktycznie nic
*Dodatkowa szybkość jednostek nie ma nic do szybkości bohatera* i nie widzę potrzeby ich łączenia.
radex115544:
ale teoretycznie bohater dowodzący armią synchronizuje się z jednostkami patrz atak, obrona
A co to ma do rzeczy?
radex115544:
ewentualnie taki artefakt mógłby zamiast przyśpieszenia które byłoby zbyt potężne
Nie jest zbyt potężne, jest niepotrzebne.
radex115544:
dodawać dodatkowo +1 szybkości dla jednostek
Bo +3 to za mało?
radex115544:
lub chociaż zwiększać minimalnie ruch bohatera
Po co? Zwłaszcza, że bardzo często zdarza się mieć rękawice oraz buty...
radex115544:
ewentualnie zabierać kary dla terenu chociaż takie buty zostały już dodane.
No.

Janosik PW
14 stycznia 2017, 23:00
Czekać na update rok i jeszcze nie dotrzymać terminu. Tym bardziej, że sami napisali 2 tyg później. Dla samej zasady bym udostępnił te 5h temu.

Ehhh idę grać w fifę 17....

Kastore PW
14 stycznia 2017, 23:05
Dają nam genialnego moda za darmo i jeszcze każą na niego czekać. Co za łachudry!

Janosik PW
15 stycznia 2017, 00:33
Zaraz tam genialny.... gdyby zrobili coś z 25 lvl bohatera i dalszym zdobywaniem dośw....

Kastore PW
15 stycznia 2017, 00:36
"Sam se zrób."

Halicor PW
15 stycznia 2017, 01:11
Nie wiem jak wam, ale mi nie chce się załadować rosyjska strona Hoty. http://forum.df2.ru/index.php?showforum=90

Mistrz PW
15 stycznia 2017, 01:18
Słowność to mocno niedoceniana, lecz wciąż sympatyczna cecha.

Kastore PW
15 stycznia 2017, 01:21
"Approximately, the update will come on Orthodox New Year (January 14th). But as always - the date is not formally fixed."

Mistrz PW
15 stycznia 2017, 01:24
Tak. Potrafię czytać;)

avatar PW
15 stycznia 2017, 07:37
Forum df2.ru nie jest oficjalną stroną HotA, tylko zwykłym rosyjskim forum poświęconym herosów. Odpowiednik HC. I pada regularnie.

Fandor PW
15 stycznia 2017, 11:50
Liczę, że HotA Crew zaskoczą nas czymś jeszcze w kwestii balansu Confluxu, nawet jeżeli nie w tej wersji. :)
W tej chwili najbardziej nie mogę się doczekać rozróżnienia płci i klasy bohatera podczas bitwy.
Co do artefaktów łączonych, jak dla mnie dla klimatu, mógłby być artefakt nie dający nic więcej niż dają składowe, po prostu żeby sobie był dla klimatu. Zgadzam się jednak z Kastorem, że nie ma sensu łączyć zupełnie innych pojęć bo mają podobną nazwę. ;p

Kastore PW
15 stycznia 2017, 13:05
kamilek01:
Liczę, że HotA Crew zaskoczą nas czymś jeszcze w kwestii balansu Confluxu, nawet jeżeli nie w tej wersji.
Ale po co? :P
kamilek01:
Co do artefaktów łączonych, jak dla mnie dla klimatu, mógłby być artefakt nie dający nic więcej niż dają składowe, po prostu żeby sobie był dla klimatu.
Da hell?! Ale po co? :P
To byłaby zupełnie niepotrzebna praca, wprowadzająca tylko bałagan.

Tarnoob PW
15 stycznia 2017, 14:57
Conflux chyba jako jedyne miasto nie miał banku i warto by to uzupełnić.

Zwracam uwagę – bo to nie jest oczywiste:
– Zamek – konserwatorium gryfów,
– Bastion – skarbnica krasnali,
– Forteca – gniazdo nag,
– Twierdza – grota cyklopów,
– Cytadela – gniazdo ważek,
– WŻ – nic,
– Loch – siedlisko meduz,
– Nekropolia – krypta,
– Inferno – skarbiec diablików.
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel