Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Jaki bohater w Cove?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

pazday PW
14 stycznia 2017, 15:27
Jakiego bohatera polecacie do zamku Cove?

Godzilla PW
14 stycznia 2017, 15:35
Polecam silnego bohatera do zamku Crove.

DrwalDrwalNaprawdę na przyszłość daruj sobie takie teksty. Raz, że spam, dwa bardzo nieuprzejme.

pazday PW
14 stycznia 2017, 15:46
Dzięki ;)

ShEv441 PW
14 stycznia 2017, 16:57
MOC
- Jeremy - armata + logistyka
- Anabel - zaczyna ze sporą ilością piratów + niezłe umiejętności początkowe)
- Corkes - piracki "Crag Hack"

MAGIA
- Casmetra - zaczyna z magią wody, która jest najbardziej przydatna dla tego miasta
- Spint - zaczyna z talentem magicznym, mądrością i blessem.


http://www.hota.acidcave.net/przystan_bohaterowie.html

Yaaqob PW
14 stycznia 2017, 16:58
Ja lubię Cassiopeię. :D ;)

Dren PW
14 stycznia 2017, 18:14
Na bohatera magii dobry jest Eovacius. Jego specjalizacja w klonowaniu pozwala mu zrobić dwa klony zamiast jednego, zwiększając w ten sposób siłę ognia np. piratów 3-krotnie

Kastore PW
14 stycznia 2017, 20:32
Cove ma jeden z najlepszych zestawów bohaterów w grze. Ogólnie zgadzam się z większością powyższych typów, aczkolwiek dodałbym Elmore'a, który na mapach morskich jest niezastąpiony.

Hellburn PW
14 stycznia 2017, 23:18
Cove, tak jak napisał Kastore, ma bardzo fajnych bohaterów.

Corkes to taki słabszy Crag Hack, trochę przeszkadza mi u niego znajdowanie drogi jako talent startowy, ale w sumie można przymknąć na to oko.
Jeremy robi dobry użytek z armaty, nieźle broni miasta i ma fenomenalny zasięg, dzięki logistyce na starcie.
Illor przyspiesza Assidy, przez co zrównują się szybkością z Wężami - najszybszą jednostką w armii Przystani. Dodatkowo, Assidy mają większy przyrost niż inne stworzenia 4 poziomu, a dzięki bonusowi ze specjalizacji staną się jeszcze potężniejsze. Na dodatek - taktyka i płatnerz jako talenty startowe, super sprawa.
Elmore to odpowiednik Gunnara na morzu. Nic więcej nie trzeba dodawać.
Anabel ulepsza sztandarową jednostkę przystani i ponownie - super talenty startowe.
Cassiopeia... w sumie jest ok, ale nereidy padają jak muchy i prędzej czy później nici z jej specjalizacji. Nie wiem jak wypada na poziomie pro na tle innych bohaterów.

Casmetra startuje z magią wody - najważniejszą magią dla Przystani - oraz wspiera kolejny mocny punkt armii, wiedźmy.
Eovaciusem wiele nie grałem, chociaż jego specjał brzmi fajnie w teorii. Może dlatego, że nie jestem fanem zaklęcia klonowania.

I w sumie tyle...
Z reszty bohaterów jeszcze wyróżniają się Spint oraz Dargem, reszta jest meh...

Kastore PW
14 stycznia 2017, 23:34
Leena jest genialnym bohaterem pobocznym.

Fandor PW
15 stycznia 2017, 12:01
Powiem wam, że nigdy w pełni widzę nie wykorzystałem pełnego potencjału bohaterów Cove, swoich sprawdzonych ulubieńców już miałem i nimi w kółko gram, zwłaszcza Jeremym, pomimo mojego zamiłowania do bohaterów magii bardzo lubię go właśnie ze względu na armatę i obronę miasta, sam nie wiem jakim cudem, ostatnio na którymś z wysokich poziomów trudności wygrałem przegraną partię poprzez ciągłą obronę miasta, i atak w odpowiednim momencie, jak przeciwnikom zabrakło surowców na werbunek kolejnych oddziałów.
Także dzięki pazday za dobry temat. :)
[Drwalu, może wywal po prostu głupi komentarz Godzilli]
temat: Jaki bohater w Cove?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel