Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Nowi bohaterowie
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Trang Oul PW
7 grudnia 2006, 18:13
Hmm Cyborg? (w 3,59 z Forge)

Quba Drake PW
7 grudnia 2006, 19:31
Jak się nazywał Król Avlee. Czy Avlee miało króla?
Gdzieś czytałem, że bohaterem czy dowódcą barbarzńców był Behemot.
Można też Tarnuma wprowadzić jako bohatera.

Alamar PW
7 grudnia 2006, 19:47
Avlee - król Eldrich Parson (czy jakoś tak) - zginął podczas Rozliczenia
Erathia - król Nicholas Gryphonheart -> regent Morgan Kendal -> Katarzyna Ironfist -> regent Morgan Kendal
Bracada - nieśmiertelny król Gavin Magnus (zwany czasem wezyrem)
Deyja - Fineas Vilmar -> lisz Gryphonheart -> Archibald Ironfist -> Kastore
Nighon - przez trzynaście lat calutkim Nighonem władał lisz Mederon - później go obalono i centralnej władzy już potem nie było (ale lisz podobno "przeżył")
Tatalia - król Tralossk Trang: poprawione.
Krewlod - książę Wilson Boragus -> Kilgor
Barrows Downs (Kamienne Miasto Krasnoludów) - Zokkar IV -> Hothfarr IX

tymolord PW
8 grudnia 2006, 15:13
Dobra, a teraz inne pytanie:
1. Czy da się utworzyć nowy obrazek, i nieprzypisywać go konkretnemu bohaterowi?
2.Czy jeśli to jest możliwe, zrobie mape w której umieszcze te gębe, udostępnie w sieci, i ten kto ściągnie mape ściągnie także tą twarz w bohaterze? (np.tworze se na mapce łebka, daje mu te twarz, gość ściąga, i ściąga bohatera razem z gębą. Oczywiście nie mówie że będzie tę twarz dawał innym bohaterom jeśli włączy sobie na nowo edytor map)

MCaleb PW
8 grudnia 2006, 17:06
Nigdy się tym nie bawiłem, ale logika zobowiązuje:
1. Da się. Do tego służą z resztą narzędzia poczynając od programów graficznych, przez skanery i na ołówkach kończąc. Tylko po co robić coś, co nie jest do niczego potrzebne?
2. Skoro nie da się dodać nowego bohatera, ale da się podmienić obrazek, to znaczy, że mając mordkę tegoż herosa w odpowiednim katalogu każdy będzie widział tą nową mordkę zamiast starej (opisy pozostaną bez zmian, chyba że zostaną zmienione via edytorem map).

tymolord PW
9 grudnia 2006, 13:16
Trang: Reklama Imageshacka nie jest potrzebna :P .
Ten obrazek nie_ma bohatera. Ale czy da się dodać gębe, nie samego bohatera z gotową gębą? Nie chciałbym nic raczej zamieniać.

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2006, 17:18
Czy przypadkiem ten obrazek to nie jest obrazek bohatera z jakiejś kampanii?
Albo też był bohaterem z kampanii, ale twórcy gry go odrzucili i zapomnieli usunąć obrazek.

Vatras PW
9 grudnia 2006, 18:27
Ten "obrazek" to jest Orwald z kampani "Smocza krew" w AB. Spotykamy go w jednej misji (bodajże w przed ostatniej, ale głowy tak jak Vinius uciąc sobie nie dam ;) ). Nie pogramy sobie nim bo jest tam naszym przeciwnikiem, ale mordke ma własną (tak jak książe Boragus z "Festiwalu Życia")

AmiDaDeer PW
9 grudnia 2006, 18:59
To dlaczego nie ma żadnego nowego bohatera o imieniu Orwald?

MCaleb PW
9 grudnia 2006, 19:07
A po co, gdy i tak był niegrywalny?

Po prostu twarz i imię innego bohatera zostały na tamten czas podmienione i tyle.

Quba Drake PW
9 grudnia 2006, 20:13
Ja się tam nie znam.Twarz jak twarz.
Jak wygladał Tralossk bo jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi.No ale teraz potrzebuję jego twarzy do kampanii ale tylko w jednym scenariuszu jak go zabijam(użył bym innego słowa np. mord... nie bedę tego wymawiał no ale nie wiem czy to jest dozwolone)
Ps.Jak myślicie kto ma najbardziej zmasakrowaną twarz.Według mnie Finneas.

MCaleb PW
9 grudnia 2006, 21:38
>>> Jak myślicie kto ma najbardziej zmasakrowaną twarz._Według mnie Finneas.
Ten post można śmiało skasować.
A ja myślałem, że Vinius...

Trang Oul PW
9 grudnia 2006, 22:03
On (już) nie ma twarzy :P .

MCaleb PW
9 grudnia 2006, 22:09
Super offtop, Trang. :P
Właśnie, że ma, tylko że nie na karku, a w pewnym laboratorium.
To też można skasować.

avatar PW
11 grudnia 2006, 16:26
[quote]1. Czy da się utworzyć nowy obrazek, i nieprzypisywać go konkretnemu bohaterowi?
2.Czy jeśli to jest możliwe, zrobie mape w której umieszcze te gębe, udostępnie w sieci, i ten kto ściągnie mape ściągnie także tą twarz w bohaterze? [/quote]

Poczytaj plik mapmakers tools.txt - jest w twoim folderze Heroes 3 bodajże w katalogu Documentation

G_F_O PW
6 czerwca 2009, 17:25
tak stos nowych bohaterów...

i żeby nie było wojen na świecie amen
strona: 1 - 2
temat: Nowi bohaterowie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel