Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Świąteczny Prezent od Szamana :)
komnata: Jarmark Cudów

Szaman PW
24 grudnia 2016, 22:40
Witajcie moi mili, z okazji że już większość zapewne jest po wigilii (i rozpakowanych prezentach:P) Postanowiłem też wasz obdarować skromny lecz ciekawym prezentem:)

Kalendarz z motywami Might and Magic! na rok 2017!

Kalendarz Might and Magic, samodzielnie zrobiony przeze mnie, zawierający motywy głównie z naszej najbardziej ukochanych serii jaka była 6,7 i 8.

Pobrać można z tego linka:) Kalendarz jest w formacie A4, najlepiej drukować poziomo.

Proszę zgłaszać ewentualne problemy błędy... ale nie sądzę że gdzieś popełniłem gafę, sprawdzałem trzy razy:)

Link do podglądu, Jeden wielki obrazek ze wszystkimi kartkami:)

Link do pobrania


Autoreklama:)

Zachęcam też do pobierania mojego moda Przygody Gunduli które prace ruszą pełną parą po nowym roku:)

Tarnoob PW
25 grudnia 2016, 08:19
Bardzo ładny wybór grafik. :‑) Z takiej formy kalendarza raczej nie skorzystam – jest trochę mało czytelna – ale gratki.

avatar PW
25 grudnia 2016, 11:12
Bardzo fajny prezent. Podziękował!

Drwal PW
25 grudnia 2016, 11:16
Dobra robota. Pewnie nie wydrukuje, ale podoba mi się. Bardzo dobrze dobrałeś arty. :)

Godzilla PW
25 grudnia 2016, 11:18
Bardzo ładny kalendarz. Powstanie wersja z Ashanem?

Ursus PW
25 grudnia 2016, 18:06
Śliczny kalendarz :) Gdybym mógł to bym wydrukował, ale na te piękności pewnie by mi cały tusz z drukarki poszedł.

Kammer PW
25 grudnia 2016, 18:23
Fantastyczna robota.

Andruids PW
25 grudnia 2016, 22:17
Nie poświęciłbym na to nigdy, co prawda, swojego papieru i tuszu, ale wielkie propsy za pracę i chęci jakie w to włożyłeś Szamanie.

Kastore PW
25 grudnia 2016, 22:51
Świąteczny Prezent od Szatana?! :O

Nie powiesiłbym tego u siebie, ale szanuję, że chciało Ci się coś takiego zrobić. ^^
temat: Świąteczny Prezent od Szamana :)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel