Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Jakich jednostek brakuje wam w HV?
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2

Kradziej PW
1 listopada 2012, 07:10
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1316

Masz tam kilka miast w tym Cytadelę.

Lwie Serce PW
1 listopada 2012, 11:00
To bardzo ciekawe, dzięki, H5 jest dosyć niedorobione (bez dodatku to już w ogóle słabo), może te miasta sprawią że znowu wrócę do tej gry.

Godzilla PW
2 grudnia 2016, 22:00
Mi najbardziej brakuje Behemota, Bazylisza, Harpii, Gnolli i Nag. Nie wliczam modów, bo w H5 dodawanie jednostek opiera się na robieniu nowego modelu i dodawanie mu szkieletu istoty z gry, bo niestety nowego szkieletu, jak i animacji, nie można dodać.

Matikun PW
3 grudnia 2016, 01:09
Widzę, że Godzilla bawi się w archeologa :P. Najbardziej brakuje mi chyba behemotów i całej cytadeli, za resztą nie tęsknię aż tak bardzo. Behemoty to moja ulubiona jednostka obok wampirów w całej serii.

Andruids PW
3 grudnia 2016, 02:48
co?:
Behemota, Bazylisza, Harpii, Gnolli i Nag
Nie ma za czym tęsknić. Przecież wszystkie te jednostki, oprócz jednej, są w Heroes 7.

Ursus PW
3 grudnia 2016, 06:06
Mi najbardziej brakuje zwykłych smoków, to znaczy nie związanych z żadnym ze smoczych bóstw, np. smok czarodziejski, kryształowy, błękitny, rdzawy oraz tęsknię za niziołkami. Brakuje mi tych gałganów :(

anonim1233 PW
4 grudnia 2016, 15:05
Pretorianów z H6 i Rycerzy Śmierci, którzy są tylko neutralnymi jednostkami.

Godzilla PW
4 grudnia 2016, 15:15
Andre:
Nie ma za czym tęsknić. Przecież wszystkie te jednostki, oprócz jednej, są w Heroes 7.
Co z tego jak nie ma ich w H5, a H7 jest bardziej podobne do H6 niż H5.

zmudziak22 PW
25 grudnia 2016, 01:43
Przystań, Akademia i Nekropolia to w 98% kopie z H3. Wymieniono po jednej jednostce.

O ile Pikinier był z Krżyżowcem dobrym wsparciem dla Kusznika i Kapłana, to Chłopi nadają się do 2 rzeczy. 1. nabijanie pieniędzy dzięki zdolności Podatnik, a druga do zabierania kontr. Jest słaby, ale zawsze kilku chłopów można poświęcić na wytrenowanie ich jako kuszników.

Naga nie pasuje do pustynnych klimatów. Widać w serii, że wolą wilgotny lub chłodny klimat. Rakszasa to tylko nowa wersja Nagi z H3. Wciąż ma brak kontry.

Dla mnie Upiór to fajna alternatywa dla Rycerza Śmierci. Szczerze to jeśli daliby Nekromancie tego rycerza z zabiciem połowy oddziału, to sorry, ale Nekro byłoby nie do zatrzymania. Upiór jest bardziej zbalansowany i masz dzięki zdolności zawsze zabije co najmniej 1 jednostkę, bez względu na poziom. Tak samo dobrze, że jest ograniczenie nekromancji, ale w zamian mamy ulepszony transformator jednostek. Jest tylko jedna Nekropolia, żaden problem, wyślij karawanę z żywymi jednostkami i przemień je w trupy.

Czasami Yeti nie miał być w swoim rodzaju Behemotem dla HV? Cyklopa dałbym jako drugiego strzelca dla twierdzy (wiem, że może rzucać goblinem), ale Twierdza w 5 zasługuje na mocniejszą jednostkę 7. poziomu. Ja bym wyrzucił ustawił Twierdzę w ten sposób: goblin, centaur, szamanka, siepacz, wiwerna, cyklop, behemot/yeti. Siepacz jest alternatywą dla ogra z H3, a wojownik jest wolny i zapycha miejsce. Właściwie wygląda jak kopia Twierdzy z H3, Szamance dałbym więcej zaklęć niż tylko przyspieszenie/spowolnienie. Cyklop zamiast maczugi miałby swój głaz plus zdolność do niszczenia murów obronnych podczas oblężenia.
strona: 1 - 2
temat: Jakich jednostek brakuje wam w HV?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel