Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Zamknięcie komnaty
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)

Acid Dragon PW
4 grudnia 2016, 09:30
W związku ze śmiercią DoCa, ta komnata forum za kilka dni zostanie zamknięta i przeniesiona do archiwum. Zostawiam te kilka dni na ewentualnie przejrzenie jej w poszukiwaniu jakichś postów, które ktoś miałby ochotę "ocalić" lub też na Wasze ostatnie komentarze.

Drwal PW
21 grudnia 2016, 18:42
Czy nie lepiej odwołać decyzję? Myślę, że jest ona zbyt drastyczna. Po pierwsze istnieją pewnie jakieś prywatne serwery. Po drugie forum to dość cenne źródło wiedzy. Strona to nie wszystko. Gdy próbujemy znaleźć jakieś rozwiązanie, może kiedyś wrócić wspomnieniem do gry, to hasło w Google i od razu link do forum Groty. Kto wie kiedy i gdzie komuś taka wiedza może się przydać.

Poza tym potrafię sobie wyobrazić minimalny ruch w tej komnacie (taki jak w mniej popularnych komnatach w Grocie). Ktoś poszukuje grafik, drugi chce się zapytać o coś, może jakaś fanowska reaktywacja, mały przełom.

Acid Dragon PW
21 grudnia 2016, 18:49
Nie, nie istnieją żadne prywatne serwery.
Posty nie zostaną usunięte i forum dalej będzie możliwe do przeglądania, ale zniknie z listy komnat na stronie głównej forum i nie będzie można już nic napisać.

Dark Dragon PW
21 grudnia 2016, 19:42
Proponuję zostawić jednak możliwość pisania, może coś sensownego się pojawi (jeśli nie, to ja się tym zajmę).

Acid Dragon PW
21 grudnia 2016, 19:53
Dobrze, głos dwóch Starożytnych mi wystarczy ;).
W takim razie poczekamy jakiś miesiąc czy dwa dłużej.
temat: Zamknięcie komnaty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel