Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Karty Kwasowej Groty
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2

Garett PW
30 listopada 2016, 19:12
Drwalu, ale skillem Kastore'a to powinno być "narzekanie". :P

Drwal PW
30 listopada 2016, 19:14
Właśnie przypomniałem sobie (i kilka osób też mi to przypomniało) po dodaniu posta. Będzie pewnie jakaś zmiana kiedyś tam. :D

Nicolai PW
30 listopada 2016, 19:44
W sumie to nie pasuje... bo jak narzekanie może być atakiem specjalnym kiedy to u niego zdolność pasywna jest?

Turtle PW
30 listopada 2016, 19:50
To może prowokacja? Pasuje? Pasuje.

Drwal PW
30 listopada 2016, 22:19
Jest kolejna złota karta, i to jaka:

avatar



Po prostu karta marzenie. Nie ma praktycznie żadnej wady - bardzo ciężko ją pokonać. Będzie pewnie lepsza od wielu legend. Dojrzałość na niespotkanym poziomie na stronie o smokach. :P

Lord Baffourd



Niewiele brakowało, a byłaby to srebrna karta. Wygląda dość tradycyjnie - małe zasługi i pracowitość, ale dość wysoka kultura osobista i wdzięk. Inwestycja w tą kartę nie jest chyba dobrym pomysłem. Brak wyraźnego rozwoju bohatera, a co za tym idzie - nic nie prognozuje dużej ewolucji.

Garett



Charyzmatyczny osobnik, który nie wykorzystuje w pełni swoich zdolności. Jest jeszcze młody, więc karta może być znacznie lepsza, ale i tak imponuje niektórymi statystykami.

Nicolai PW
30 listopada 2016, 22:24
Weź przesuń tego Escanora :P Poza tym pytanie na które wszyscy czekają... kiedy ja? :P

Drwal PW
30 listopada 2016, 22:40
Jak weźmiesz się w końcu za BS. :P
Pewnie jutro.

Laxx PW
1 grudnia 2016, 12:10
Ojej, jak mi miło, że zostałam uwzględniona w talii!
Owszem, mam dobry psychiczny atak...głupotą...;)

P.S.: dlaczego jestem siwa?

Drwal PW
1 grudnia 2016, 18:12
@Laxx chciałem byś miała więcej dojrzałości. xD

Kolejne karty:

Nicolai



Kolejna złota karta, bliżej jej chyba jednak do Kammera niż avatara. Aktywność i charyzma na wysokim poziomie, a to dość ciekawa kombinacja. Gorsza jest zdecydowanie pracowitość, którą może przegrać z wieloma srebrnymi kartami.

Turtle



Bohater z nazwy jest żółwiem, chociaż tak naprawdę jest jaszczurką. Ciężko mówić o jego zdolnościach, gdyż raczej ukrywa swoje talenty. W przyszłości może być dużo lepszy, jak i stoczyć się na same dno. Jest stabilny jak kurs funta po referendum. Może trzeba zatrudnić wróżbitę Macieja?

Aerilien



Specyficzna karta z 2 wyróżniającymi się cechami. Ma to oczywiście dobre i złe strony. Atak specjalny ma raczej symboliczny, ale czasem swoimi pro-miłymi zwrotami może uśpić przeciwnika i go potem wykorzystać.

Drwal PW
2 grudnia 2016, 21:59
Miały być 3 dziennie, ale po ciężkim dniu i niusie w Grocie będzie tylko jedna.
Myślę jednak, że zainteresuje wielu, bo Bychu to dość kontrowersyjna postać.

Bychu



Charyzma i aktywność - czyż nie to wnosi Bychu do Groty? Oczywiście jest to uzupełniane pewnymi zasługami, ale to nie one świecą największym blaskiem. Trochę nie wyszedł mi Balans z Nikosiem, bo nie powinien mieć mniejszej pracowitości niż Bychu, ale kiedyś tam będą jakieś poprawki.
Karta prawie złota, zabrakło kilku oczek. Dojrzałość najniższa i tu pewnie będą największe kontrowersje.

Matikun PW
10 grudnia 2016, 01:15
I tak oto, nie ma ani jednej dziennie :P.

Nitj'sefni PW
10 grudnia 2016, 09:00
Matikun:
I tak oto, nie ma ani jednej dziennie :P.
Drwal zmienił koncepcję i wrzuci od razu całą talię.
strona: 1 - 2
temat: Karty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel