Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Miasta
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

avatar PW
30 października 2016, 18:27
Autorem obrazka jest József Csanádi, autor moda Mythology. Więc całkiem możliwe, że facet szlifuje swoje umiejętności graficzne i coś takiego znajdziemy w przyszłości w jakimś modzie. Do tej pory wychodziło mu coś takiego:




Andruids PW
30 października 2016, 21:49
Nephretes:
Czo to, jakaś tajna wersja Oasis? :P
*fajna wersja Oasis : p

Demon Bethrezen PW
20 listopada 2016, 12:55
O ile nie mam zamiaru wybrać najmniej lubianej przez moją skromną, piekielną osobę frakcji (takiej po prostu w tej grze nie ma), o tyle byłbym wstanie wyłonić grono faworytów. Skłaniam się raczej ku miastom stricte złym. W "boju" między Inferno, Necropolis i Lochem pierwsza odpadła nacja podziemnych magów i ich tworów. Potem dylemat był o wiele cięższy, ale chyba prywatne sympatie (także umiłowanie Legionów z Disciples II) przeważyły szalę. Diabły są pełne klimatu i wdzięku, miasto ma wspaniałą muzykę, doskonałą kolorystykę i ładnie wtapia się w klimat świata, zostawiając jeszcze przyjemną nutkę w postaci nietypowego pochodzenia. Niestety balans bywa okrutny i miasto demonów zdaje mi się odstawać, gdzieś jakoś w okolice Cytadeli i Twierdzy, ale nie jest to najważniejsze, szczególnie w grze nastawionej na klimat i eksplorację.

Swoją drogą... Bardzo podoba mi się grafika Pana Avatara, na której ukazana jest demoniczna Twierdza, niemal na Tolkienowski sposób. Ta antyczna wariacja Lochu i Wrót już trochę na siłę, nie mniej doceniam talenty autora i życzę mu sukcesów w modowaniu.

avatar PW
20 listopada 2016, 16:36
To nie moja grafika. To screen z moda/dodatku do H3 pod nazwą Mythology, jak zresztą napisałem to w poście.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [H3] Miasta

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel