Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 126 - 127 - 128 ... 135 - 136 - 137

Zachari PW
6 października 2016, 17:16
A wiesz może co z resztą MDT i jak rozwijają się np. alternatywy

witchking PW
7 października 2016, 08:56
MDT chwilowo ma przestój, jesteśmy zajęci życiem prywatnym.

zeryss PW
11 października 2016, 20:57
When the release?

Felag PW
11 października 2016, 21:44
For now works are slowed down, because of private life of the author. Nobody knows (even the author, I think), when it will be released, so the only thing we can do now, is waiting patiently.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Swoją drogą, Nephretesie, bardzo podziwiam twoje prace i fakt, że chciało ci się pracować tyle przy Oazie. Życzę żeby ci się udało skończyć projekt w formie, która cię w pełni zadowoli, oraz żebyś nadal czerpał z tego radość.
Cierpliwie czekam na zakończenie prac.

Nephretes PW
2 listopada 2016, 21:23
Znalazłem chwilę na pogrzebanie w Blenderze. Efekt nepha in 3..2..1..BAM



@zeryss
It is exactly as Felag have written

@Felag
Dzięki za ciełe słowa. Mam nadzieję że wreszcie uda nam się skończyć ten projekt

Nitj'sefni PW
2 listopada 2016, 21:44
Rakshasa naprawdę ładna. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to stopy. Jeśli miały to być stopy kocie, to trochę Ci nie wyszły. Największy problem stanowi duża powierzchnia styku podeszw z podłożem i widoczne pięty. Koty natomiast stąpają na palcach. Na tym schemacie widać to dość dobrze:

Demorator PW
2 listopada 2016, 21:44
Moim zdaniem postawa nie wygląda zbyt naturalnie, chodzi mi głównie o sposób trzymania mieczy. Może mógłbyś spróbować opuścić głownie przednich aby kierowały się w stronę podłoża?

zeryss PW
2 listopada 2016, 22:16
Udział miasta wykończone w procentach

Zachari PW
3 listopada 2016, 00:06
Rakszasa ładna, ale czy podstawa i ulepszenie powinny różnić się barwą

@zeryss

Nadal nie wiemy czy ekran miasta jest ukończony, ale defy jednostek są ukończone.

Nephretes PW
3 listopada 2016, 02:46
@Nitj'sefni

Masz oczywiście rację w przypadku stóp, ale zastanowię się czy będę to poprawiał. Niekoniecznie zależy mi na tym by wszystko było poprawne anatomicznie :)

@Demorator

Myślę że będę robił inne miecze i dla podstawy i dla ulepszenia (chociaż te wyglądają nieźle). Na ten moment służą za placeholder :)

@zeryss

Soon™

@Toffi

Nie jest to prawdą. Niektóre jednostki mają na tyle zmieniony model, że muszę zrobić im animację od nowa, nie wspominając o fakcie że Rakszasa nie ma prawie żadnej animacji i wciąż jest na etapie projektowania.

Zachari PW
3 listopada 2016, 06:59
Ale Rakszasa to jednak alternatywa

EDIT: co nie zmienia faktu że jest moją ulubioną jednostką :3

glokku PW
3 listopada 2016, 08:33
Co do tych stóp, to dla mnie wyglądają one bardziej jak kurze :D

Ursus PW
15 listopada 2016, 15:28
Czy Oaza i alternatywne jednostki zostaną wydane w mniej więcej jednym terminie?

Nephretes PW
15 listopada 2016, 16:57
Zależy jak na to spojrzeć i co traktować jako wersję finalną. Jeśli jako całość traktować alternatywy dla każdego miasta, to Oasis będzie wcześniej, ale jako że alternatywy będą wydawane w częściach to mod z nimi pojawi się w pierwszej kolejności.

Vusapion PW
15 listopada 2016, 20:52
Nephretes

Jest szansa na wydanie Oasis w tym roku?

Zachari PW
15 listopada 2016, 21:51
Rok już się niestety kończy nie wiem co powie Neph, ale pociesze cię że pewnie update do hoty wyjdzie w sylwestra :D

Nephretes PW
15 listopada 2016, 22:34
Szczerze to nie wiem, nadal ślęczę nad magisterką i nie mam tyle czasu. Poza tym teraz skupiamy się bardziej na alternatywach.

Demon Bethrezen PW
16 listopada 2016, 11:36
Okołosylwestrowa kumulacja z przystawką Hota 1.5, daniem głównym w postaci Oasis i na deser jednostkami alternatywnymi (lub częścią) byłaby chyba najlepszym prezentem na gwiazdkę dla grających i modujących.

Czy jest jakaś szansa, że Osa powróci w alternatywach? Panna na drugim poziomie jest oczywiście bardzo dobra (jak cały ten perfekcyjny dobór stworzeń) i dodaje trochę przyjemnej nutki ludzkiej jednorasowości, ale insekt to jednak była perełka. Może chociaż za węża go dać? Byłby świetnym zastępstwem - latającym, szybkim, z jakąś niezłą umiejętnością specjalną (paraliż?), swego rodzaju egzotyczną odpowiedzą na ważkę z Cytadeli. Była co prawda wzmianka o zachowaniu owada i użyciu go jako neutralnej jednostki, ale byłoby to trochę marnotrastwo. Zawsze można wrzucić go do alternatywnych jednostek, na ten moment zadowalając się przechowaniem go w bazie neutralnych.

Ursus PW
16 listopada 2016, 12:02
@Demon Bethrezen Kiedyś wspomiano, że w przyszłych wersjach alternatyw pojawi się więcej niż jedna alternatywa na frakcję, więc może w którejś wersji pojawi się osa.

Zachari PW
16 listopada 2016, 22:00
Z tego co kajarzę to w finalnej wersji miały być 3 alternatywy na miasto
strona: 1 - 2 - 3 ... 126 - 127 - 128 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel