Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod] Alternative Creatures mod
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 27 - 28 - 29

Fandor PW
14 września 2016, 20:44
Prawdę powiedziawszy nigdy nie patrzyłem na to w ten sposób, ale skoro Stronghold ma Wyvernę, to może faktycznie ptaki pasowałyby do elity Sylvanu?
Pantera mi osobiście znacznie bardziej pasuje do Stronghold.
Jeżeli ktoś ma czas i chce się tym pobawić to fajnie jakby wszystkie machiny wyglądające jak jednostki dostały też animacje, jak to mówią od przybytku głowa nie boli i im więcej mielibyśmy jednostek tym większy wybór i możliwe kombinacje co gdzie wrzucić.
Pointer, miło że się ze mną zgadzasz. :)

Kurek PW
15 września 2016, 01:47
Moim zdaniem im więcej tym lepiej. Jeśli na przykład okaże się, że mamy aż trzech Czempionów w Twierdzy, trzeba będzie wtedy przenieść jedną opcję do neutrali.

Darkem PW
15 września 2016, 12:26
Tak tylko wspomnę, że chętnie zrobię portrety dla nowych jednostek ;).

Fandor PW
15 września 2016, 18:49
Darkem zrób portretów na zapas, może to zachęcić grafików 3D do przeniesienia jednostek. :)

Andruids PW
16 września 2016, 01:35
Mam takie luźne pytanie.
Jak trudne byłoby zrobienie wodnej/lodowej kobiety z Sanktuarium (Mizu-kami / Yuki Onna), gdyby wykorzystać model i tekstury z H6, a kości od Driady, albo Dżinna z Heroes 7?

Kurek PW
16 września 2016, 02:49
Nie mamy animacji, a model ma zły typ szkieletu. Na razie nic!

Alamar PW
26 września 2016, 10:18
Jakieś wieści? Jakiekolwiek?
Obecnie mod nie jest kompatybilny z grą, a uaktualnienia jak nie było, tak nie ma.
Wiele osób ciągle się pyta o ten mod, a odpowiedzi od Ciebie Acid nie ma.

I uprzedzając Twoja ewentualną odpowiedź oraz z tego co widzę, to ludzie chcieliby działającego moda, a dopiero potem jakieś uaktualnienia, jeśli nie masz obecnie czasu.

Acid Dragon PW
26 września 2016, 12:24
Załamujesz mnie.
Ledwie wczoraj pisałem Rabicanowi i Qui, że właśnie na to powinien być poświęcany mój czas wolny - i nie tylko mój czas! - zamiast kwestii organizacyjno-prawno-społecznościowych w Kapitolu. Wyszukanie moich postów z ostatnich 30 dni mnie załamuje. Kapitol, Sąd, Przeklęta Machina. I do tego jeszcze słyszę, że tematy w przeklętej machinie wymagają zamknięcia, w Kapitolu brak jest mojego udziału, a Sąd - wiadomo.

Pisanie do mnie w tym tonie - jakbym się obijał, zwlekał, nic nie robił - jest już - mówiąc delikatnie - przykre, mówiąc bardziej dosadnie - chamskie.

Próbuj dalej do mnie mówić w tym tonie, a naprawdę zamknę wszystko w Grocie, co nie dotyczy stricte gier Might & Magic i wtedy może (może!) będę miał czas zajmować się czymś konstruktywnym.

Odpowiadając wprost na Twoje pytanie: Nie mam żadnych obowiązków wobec nikogo.
Będzie kiedy będzie - kiedy będę miał czas, kiedy będę miał ochotę, kiedy nie będę zdenerwowany.

Od razu mówię - w tym tygodniu, począwszy od godziny 16 dzisiaj, nie mam ani godziny wolnej.

Alamar PW
26 września 2016, 12:49
To już zapytać się po ludzku nie można???
Jakbyś nie zauważył, to nie pojawiasz się w tematach na różnych forach o swoim własnym modzie i nie dajesz znaku życia. Pojawiają się nowe pytania o przyszłość moda, a Ciebie nie ma. Nawet nie wiadomo, co im odpowiedzieć... a Ty wyjeżdżasz mi tu z pretensjami i jeszcze oskarżasz o złą wolę i zarzucasz chamstwo. Zastanów się sam, co robisz, bo zaraz nie będzie Ci można nawet ogona zawrócić, byś nie warknął.

Cytat:
Ledwie wczoraj pisałem Rabicanowi i Qui, że właśnie na to powinien być poświęcany mój czas wolny
Telepatą nie jestem, więc nie wiem, co wczoraj robiłeś i co komu wysyłałeś. Empatą tym bardziej. Wiem natomiast, że Twój mod cieszy się mimo wszystko zainteresowaniem, przyciąga ludzi do Groty, a obecnie nie działa, Ty zaś milczysz. Sam mi powiedz, co byś Ty zrobił, gdyby autor moda, który zainstalowałeś, a który nie działa, nie pojawiał się w swoich tematach i nie odpowiadał na pytania? Ubisoft anyone?

Acid Dragon PW
26 września 2016, 12:53
OK, rozumiem, ale mogłeś to pytanie zadać w trochę innym tonie niż jakby to był mój obowiązek. jakbym był Ubisoftem, który ma zobowiązania wobec klientów i ich olewa.

Ja też jestem fanem. Mam swoje życie, swoją pracę, swój czas. Może potrafię zrobić nieco więcej niż inni, ale to nie znaczy, że mam taki obowiązek. Ktoś może mnie o coś prosić, a nie wymagać.

Adolf_Egzekutor PW
13 listopada 2016, 20:40
I jak tam prace nad modem? Prawie codziennie wchodzę na grotę by sprawdzić czy to już ten dzień kiedy Smok wypuści nową wersję AC, ale zawsze przeżywam gorzkie rozczarowanie :( Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek informację o planach wydawniczych ;)

Acid Dragon PW
13 listopada 2016, 21:51
Przykro mi, ale nie w najbliższym czasie. Jeśli wyrobię się do końca miesiąca, to uznam to za sukces.

Asderuki PW
13 listopada 2016, 23:44
Wyrobienie się do końca miesiąca uznałabym za najbliższy czas ;)

Ale gdybyś potrzebował pomocy w jakiś graficznych sprawach to daj znać.

Hmsio PW
20 listopada 2016, 22:45
Witam, zakładam ten temat, gdyż liczę, że ktoś miał podobny problem i może mi pomoże.
Postanowiłem zainstalować moda AC i w momencie, kiedy kupuję jakąkolwiek jednostkę w zamku, to po 1. Gra "nie zauważa" takowego zakupu, budynek powstaje, a jednostek brak, a po 2., jeśli kupi się drugą jednostkę, to gra się wywraca i jedyną opcją jest jej zamknięcie. Posiadam H7 na Uplayu, byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mnie lekko pokierował lub podesłał link do rozwiązania. :)
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. :)

KammerKammerPrzeniesione.

Andruids PW
20 listopada 2016, 23:10
Mod AC nie jest kompatybilny z najnowszą wersją H7. Zaktualizowana wersja ma się pojawić niedługo, prawdopodobnie w grudniu. Niestety, pozostaje cierpliwie czekać, a póki co grać bez moda.

Godzilla PW
28 listopada 2016, 18:49
Bardzo cieszę się że mod się rozwija i jestem pod wrażeniem pracy włożonej w moda, oby tak dalej.

Mam kilka pytań:
- Czy Zębacz Kurka będzie dodany do moda?

- Czy Rokh Kurka będzie dodany do moda?

- Tygrys skończony czy prace nad nim nadal trwają?



Kurek PW
29 listopada 2016, 23:41
@UP
Nikomu nie dawałem moich potworów, nikt ich na razie nie chciał ode mnie :P
Wypuszczę je kiedyś, ale chyba w jakimś innym miejscu.

Acid Dragon PW
30 listopada 2016, 08:30
Informacje odnośnie moda pojawią się pod koniec tego tygodnia. Oczywiście wszystkie prace graficzne należą do ich autorów i to w pierwszej kolejności oni decydują, czy chcą, by były częścią jakiegokolwiek moda.

Niemniej jednak póki co dalej nie rozwiązaliśmy problemu budowania trzeciego rodzaju siedlisk czempionów, więc na razie żadne alternatywne jednostki 7 poziomu nie są brane pod uwagę - chyba, że jako neutralne.

Belegor PW
30 listopada 2016, 12:24
Nie mamy raczej nawet dość czempionów, by obdarzyć nimi każdą frakcję. Mamy jedynie dla Przystani (Złoty Smok), Tytan Shantirii (Akademia), Loch (Kraken), Forteca (Ognisty Ptak) i ewentualnie Nekropolia (czyt. Matka Namtaaru). Wciąż brak dla Sylwanu lub Twierdzy - niby z ognistego ptaka można zrobić feniksa, ale czy chcemy taką kolorowankę.

Jak coś to raczej bym tych czempionów nie dawał jako alternatywy - nie mają ulepszeń, a wymyśleć na siłę to niezbyt. No i problem zostaje z limitem jednostek - 7 na bohatera. Raczej bym te jednostki wrzucił na wyższy level (zrobić z nich naprawdę silne jednostki na miarę neutralnych smoków z Armageddon's Blade).

A czy udało się wam coś przygotować pod budynki dla alternatyw?

Fandor PW
30 listopada 2016, 19:05
Szkoda, że twórcy postanowili wrzucić smoki jako szeregowe jednostki, bo osobiście uważam że w Ashanie byłoby jeszcze bardziej zasadnym niż w H3, aby smoki były super jednostkami (boss, albo jeszcze jakiś wyższy poziom). Ewentualnie można podmienić smoki w mieście na inne jednostki i zrobić mod wprowadzający je jako super silne jednostki, ale zważywszy na to, że Acid zapowiadał że nie chce wprowadzać zmian w oryginalnym składzie miast to raczej on tego nie zrobi.
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 27 - 28 - 29
temat: [mod] Alternative Creatures mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel