Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 29 - 30 - 31

Dark Dragon PW
6 października 2016, 22:28
To EA (Origin), Ubisoft w tym miesiącu udostępnia za darmo Beyond Good & Evil.

Andruids PW
6 października 2016, 22:54
Nicolai:
kultowy Strażnik Lochu.
Cieszę się, że już dawno kupiłem tą grę za dosłowny bezcen na Good Ol' Games.

Dark Newt:
Ubisoft w tym miesiącu udostępnia za darmo Beyond Good & Evil.
Nie mogę się doczekać. Swoją drogą, Ubi udostępnia te gry na zawsze. Wystarczy mieć konto Uplay i odebrać wybraną grę podczas gdy jest dostępna i voila. Będzie możną ją odpalić przez Uplay do czasu aż ten przestanie istnieć. Co w sumie nie jest przyszłością bardzo trudną do wyobrażenia sobie, ale póki co, cieszmy się : p

Nicolai PW
18 października 2016, 16:07
Dobrze, że chociaż Civka się trzyma :P A i tak BTW jest polski akcent ;)

Turtle PW
18 października 2016, 18:15
Ech, Cywilizacja. Jeszcze tylko 3 dni. Szkoda, że Polska dopiero w DLC no ale jest na co czekać.

Dru PW
18 października 2016, 18:39
Skąd pewność, że Polska pojawi się w jakimś DLC do Cywilizacji 6? Bo chyba coś przeoczyłem :P

Turtle PW
18 października 2016, 22:12
Proszę.

Rabican PW
19 października 2016, 01:20
Cytat:
Wiadomo, że liderką Rzeczpospolitej będzie królowa Jadwiga Andegaweńska.
Czy Polska nie miała władców, którzy zapisali się w historii czymś więcej niż politycznym mariażem i młodą śmiercią? >_> Notabene anglojęzyczne artykuły o sławnych Polakach słowem nie wspominają o Jadwidze, wśród ważnych królów wymieniając zwykle Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Chrobrego i Batorego.

Turtle PW
19 października 2016, 08:02
Spokojnie, każda z frakcji będzie miała dwóch przywódców do wyboru. Więc skoro u Greków będziemy wybierać między wojskowośćą a kulturą to tu będzie podobnie.

Alamar PW
19 października 2016, 08:08
Drobna uwaga, CDA przenigdy nie było rzetelnym źródłem informacji.

anonim1233 PW
19 października 2016, 17:23
Dla mnie są jeszcze inne cywilizacje, które też powinny być w grze np. Bizancjum albo HRE.

Nicolai PW
19 października 2016, 17:46
Rabi:
Czy Polska nie miała władców, którzy zapisali się w historii czymś więcej niż politycznym mariażem i młodą śmiercią?
Annę Jagiellonkę xD

anonim1233 PW
19 października 2016, 18:24
Albo może Kazimierz Jagiellończyk? Przez pomyłkę napisałem Władysław

Nicolai PW
19 października 2016, 18:47
Warneńczyk to chociaż ma jakąś biografię. Najmłodszy król Polski (niecałe 10 lat w momencie koronacji), do tego przejął władzę na Węgrzech i w Chorwacji. Także miał duży potencjał, ale ta nieszczęsna bitwa wysłała go do Walhalli.

anonim1233 PW
19 października 2016, 18:59
Według mnie jako drugi przywódca ( podobno ma być dla każdej nacji kilku) powinien być Kazimierz Jagiellończyk. I moim zdaniem najwybitniejszy z całej dynastii.

Bychu PW
17 grudnia 2016, 12:58
Tych, którzy grali w Red Alerta 2 może zainteresować fakt, że wyszła kolejna wersja moda: Mental Omega. Co dodaje? Ano poza usystematyzowaniem frakcji, zwiększeniem liczby jednostek, czyli tym, co było wcześniej dodaje... nową stronę konfliktu! Jestem w trakcie pobierania.

Magiellan PW
31 grudnia 2016, 12:12
Drodzy mieszkańcy Groty, skoro temat o innych grach to pytanie w co oprócz Heroesów grywacie ? Ja osobiście oprócz Herka lubię grywać:

Gry sportowe: Fifa (niestety wciąż 14), WWE i wszelkie z medalami (tj jakieś olimpiady czy igrzyska)

Gry RPG: Diablo i Sacred

Bijatyki: DB i Mortal Kombat

Jednak ostatnimi czasy najczęściej grywam w Herka, Fifke i WWE...

Alexei Griffin PW
31 grudnia 2016, 14:24
Ja prócz w gry z serii Might & Magic grywam w Assassin's Creed oraz Europe Universalis 4, którą przy okazji chciałem polecić innym, według mnie to bardzo dobra gra, cały czas się rozwija, jedyną wadą jest cena... Jeszcze gram w Hearts of Iron 4 i Crusader Kings 2 (rzadko), również polecam.

Alistair PW
31 grudnia 2016, 19:37
Ja gram w Marvel Puzzle Quest na smartfonie i kompie. To podstawowa gra. Poza tym w parę innych gier na smartfona i w grę z mojej najbardziej ulubionej serii - King's Bounty: Wojownicy Północy, choć w tej ostatniej mam przerwę od paru dni.

Godzilla PW
28 stycznia 2017, 09:33
Pillars of Eternity II: Deadfire zapowidziane.

Etharil PW
8 lutego 2017, 00:02
Humble Bundle ma obecnie paczuszkę z różnymi grami Star Warsowymi. Osobiście polecam Galactic Battlegrounds i Empire at War z racji na fakt, że to RTSy. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel