Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Kronverk
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28

avatar PW
18 października 2016, 07:51
Cytat:
( choć w moim zamyśle nie ma jej w lime-upie )
To się bardzo cieszę, bo jest w moim :)

Sir Galuf PW
18 października 2016, 15:47
Avatarze, więc ty też chcesz zrobić Kronverk?! O_o

avatar PW
18 października 2016, 16:04
Ja? Nie, nie chcę. Próbuję zrobić leśne miasto z chińskich materiałów i ta niebieska kryształowa istota pasuje mi do jednego z siedlisk :) A jeśli przygarniecie do siebie tego defa, to będę musiał poszukać innego, by nie dublować grafik.

Sir Galuf PW
18 października 2016, 16:13
Ten def jest bezpieczny. Jak już mówiłem Walkirii nie ma w moim zamyśle. ;-)

zeryss PW
18 października 2016, 21:44
http://i235.photobucket.com/albums/ee320/Wog-files/-13-1.jpg
http://i235.photobucket.com/albums/ee320/Wog-files/1-21.jpg

Nephretes PW
18 października 2016, 22:43
@zeryss
I think I have not seen a character sitting on mammoth for Kronverk yet, and this is so cool. Certainly it does look better than Axolotl's Abyss heroes and fits the game, even considering the fact - that horse is being overused in H3. Still, those are just static models. Currently there are no people skilled in 3D graphics interested in doing Kronverk here, so I won't expect anything on a similar level.

@Sir Galuf
Nikogo do niczego nie zmuszam, ale nie sądzę by istniała jakakolwiek droga na skróty jeśli chcesz wydać porządnego moda, także pod względem grafiki. Wystarczy jakieś pół roku (zależy od intensywności nauki) by mniej więcej ogarniać Blendera. MDT posiada ponadto sporo gotowych scen i modeli, które przyśpieszają dodatkowo pracę.

Sklejki w gimpie, konwertowanie jednostek z innych gier do H3 należy do zamierzchłej ery WoGA (jakikolwiek popularny by nadal nie był), ale standardy nam się znacznie zmieniły od czasu HotA. Jeśli jednak zdecydujesz się na tę metodę to polecam odezwać się do Kuririna: zanim przerzucił się na 3D stworzył kilka niezłych jednostek także w 2D

zeryss PW
18 października 2016, 23:06
cemetery Horn of the Abyss http://heroes3towns.com/towns/cathedral/art_05.jpgcity will not the project is frozen to 18 Aug 2010
Rush said the schedule of the building, who knows, may be useful.
I did it all gradually reduced to zero, if you suddenly need help, please help as much as possible.

Sir Galuf PW
19 października 2016, 07:35
Nephretes- planowałem te jednostki narysować od zera. Może coś spróbuję z tym Blenderem, ale wolę je zrobić sam.

zeryss PW
19 października 2016, 09:57
Your text to link here...

Nephretes PW
19 października 2016, 20:34
Zeryss, this is Kronverk topic, not cathedral

@Sir Galuf
Zatem planujesz rysować jednostki klatka po klatce? W takim razie życzę powodzenia


Jak zmienisz zdanie, to wiesz, gdzie w kwestii Blendera szukać porady.

Kuririn PW
20 października 2016, 09:16
Neph, jest bardzo skromny :P, i pewnie delikatnie dał do zrozumienia, że u ludzi którzy siedzą w blenderze. :P
Rysowanie klatka po klatce w programie 2D nie ma sensu...

Moje dawne wypociny, czarodziej zmutowany z arcymagiem, dłubanie w gimpie:
Animacja (Mouse Over)


Tutaj zaś strzelec, strzelec śnieżny i szary elf.


I dziś, mówiąc szczerze, nie siadłbym do takiego sklejania. :P

zeryss PW
24 stycznia 2017, 23:22
projekt zamrożony?

Kastore PW
25 stycznia 2017, 10:38
Tak.
strona: 1 - 2 - 3 ... 26 - 27 - 28
temat: [VCMI/projekt] Kronverk

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel