Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Avatary
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9

Acid Dragon PW
26 listopada 2006, 13:17
Gdyby ktoś miał wątpliwości - avatar to ten obrazek z lewej strony postu, portret, twarz, oblicze... coś, co pozwala na identyfikcaję autora, co jednocześnie pokazuje nam jak autor sam się widzi.

Avatar można sobie ustawić w profilu wskazując adres do grafiki zamieszczonej w internecie (portret nie może przekraczać rozmiarów 80x80 pixeli).

Dla tych jednak, którzy mają z tym jakikolwiek problem została stworzona

=== Galeria avatarów Kwasowej Groty ===

Wystarczy sobie skopiować jakikolwiek adres z tam zamieszczonych grafik i wkleić do profilu. Może kiedyś (ofiary Łasicy proszę składać) toto będzie automatyczne, ale mam nadzieję, że nikt nie bedzie miał problemów z taką wersją.

UWAGA! Galeria została stworzona tylko dla Mieszkańców Kwasowej Groty (dodajmy, że 'zalogowanych' Mieszkańców) i nie będzie widoczna dla gości.

Jest oczywiście jeszcze jedna metoda - jeśli danej grafiki w sieci nie ma i/lub autorowi zależy na konkretnej grafice, avatar można przesłać mi (adres w profilu), a zamieszczę go na serwerze Groty.

vinius PW
26 listopada 2006, 13:28
Tradycyjnie, zabrakło avatarów z KB. co powiecie na avatary ze starych części MM, HoMM oraz -- herezja usunięta -- ?

PS. aha, granatowa czcionka słabo widoczna, jakby co.
-- fragment nie na temat usunięty --
-- głupi dowcip polityczny tym bardziej usunięty --

EDIT: e tam, tetryczejecie panie Smoku na starość :P

Acid Dragon PW
26 listopada 2006, 13:53
Jeśli ktoś wykona jakieś dodatkowe zestawy avatarów, to mogą ewentualnie zostać umieszczone w galerii.

AmiDaDeer PW
26 listopada 2006, 15:48
Skąd wzięliście te avatary bohaterów z Magii i Miecza oraz różnych jej wersji (dział inne)? Chodzi mi o tą grę planszową.
Według mnie także powinny być jakieś avatary z King's Bounty, a może nawet z King's Bounty 2? Wtedy by było extra...
Szkoda tylko, że wśród jednostek z HoMM3 są zamieszczone avatary z "Nowych Ulepszeń" - niektórzy pewnie chcieliby mieć np. avatar Arktycznego Strzelca.
Można by było dodać te te nowe avatary jednostek, które właśnie robię? (dział WoG, temat Nasze Własne Jednostki, czy jakoś tak)

Acid Dragon PW
26 listopada 2006, 16:07
taaa ...już widzę te hordy Mieszkańców marzących o avatarze arktycznego strzelca :P... jak na razie nikt taki się nie pojawił, a pojawiły się za to trzy osoby, które używają avatarów skonstruowanych na Nowych Ulepszeniach (chyba, że kogoś pominąłem).

co do avatarów w kategorii 'Inne' - pytać się Alamara.

Nie_mam_nicka PW
26 listopada 2006, 16:47
Pomysł świetny! Całkiem niezła ta galeria avatarów.
Proponowałbym dodać do Heroes III (bohaterowie): portret Katarzyny z RoE i portrety Tarnuma z HC. Do Heroes III (jednostki): portrety Żywiołaków z RoE, portrety Strzelców i Wysłanników z WoGa, portrety machin oblężniczych, normalne portrety jednostek: Złoty Golem, Diamentowy Golem, Chłop, Knurzy Jeździec, Mumia, Nomad, Rozbójnik, Troll, Diamentowy Smok, Gromowładny, Krwawy Smok, Gorynicz, Duch, Kapłan Wojny, Gremlinołaj, Czarodziejka, Wilkołak (po co? żeby było to kompletne). Pozatym można by dodać jednostki z King's Bounty na Macintosh jako avatary (te z Maca wyglądają najlepiej), portrety bohaterów i jednostek z H1 i H2. Tych z H4 lepiej nie dodawać.

Alamar PW
26 listopada 2006, 19:11
>>>Skąd wzięliście te avatary bohaterów z Magii i Miecza oraz różnych jej wersji (dział inne)?

Z Magii i Miecza (ang. Talisman). ;P

Kaazam PW
27 listopada 2006, 15:38
Świetnie. Genialnie wręcz. Chciałem kiedyś zrobić coś takiego, ale brak materiałów oraz nieznajomość magii HTML-a (wtedy) nie pozwalały mi na to. Co do materiałów to sie prawie wcale nie zmieniło. Ale jeśli będe miał czas i możliwości to spróbuję wzbogacić i tak dość bogatą galerię. Zrobiłbym to teraz, ale moje skromne siedlisko jest ulepszane i trzeba poczekać. Jednak powinniśmy wypić (najlepiej soku) za pracę Smoczego Władcy.

Hip hip!!! Hura!!! Hiphip!!! Hura!!! Hip hip !!! Hura hura hura!!!

PS. Acid za szwędające się smoki po domu (tudzież kawiarenki) nie odpowidasz, a za kurduple znaczy krasnale? Po wejściu do Groty nagle ich się napchało jak diabli. Podeślij mi jakąś trutkę, bo mi całe piwo (czyt. sok) wychleją. A tak ich otruję. XD.

EDIT. Może jakiś czar albo magiczne słowo, byleby się wynieśli gałgany małe.

Dark Dragon PW
27 listopada 2006, 17:02
Super pomysł.Można by dodać avatary z H4 i avatary Hobbita :)
Czemu Chłop jest na tle Zamku?!

Trang Oul PW
27 listopada 2006, 18:44
A gdzie powinien być chłop? (w Nekropolii, w szkieletorni?)

AmiDaDeer PW
27 listopada 2006, 19:05
W wiosce albo w neutralnym otoczeniu :P.

Kreator PW
28 listopada 2006, 09:05
@Dark Dragon, zagraj sobie w H2, i będziesz wiedział dlaczego.

Trang Oul PW
28 listopada 2006, 14:50
Albo w H4, a nawet w H5.

AmiDaDeer PW
28 listopada 2006, 19:14
Ale to jest portret z H3, tam to jest jednostka neutralna.
Jakoś nie pamiętam, żeby Acid Dragon dawał w swoich Nowych Ulepszeniach taki właśnie avatar :P.

Nie_mam_nicka PW
28 listopada 2006, 19:15
Jak ja grałem w NU to tam Chłop miał portret na tle Zamku (z zainstalowanymi dodatkowymi portretami oczywiście). Pewnie dlatego taksamo jest w galerii.

Seener PW
30 grudnia 2006, 20:47
"UWAGA! Galeria została stworzona tylko dla Mieszkańców Kwasowej Groty (dodajmy, że 'zalogowanych' Mieszkańców) i nie będzie widoczna dla gości."- To jak się już zaloguję, wolno mi użyć jednego z tych avatarów do innego forum ? Normalnie bym nie pytał, tylko zrobiłbym to bez pytania :P, ale jednak spytam o zgodę i zastosuję się do odpowiedzi :)

MCaleb PW
30 grudnia 2006, 20:49
To bardziej pytanie do Starożytnych, ale ja radziłbym Ci zapisać obrazek na dysku i wrzucić go na imageshack.us, albo inną stronkę hostującą obrazki i dopiero taki obrazek podlinkować na inszym forze.

No i miło, że wpierw się pytasz. ;)

Acid Dragon PW
30 grudnia 2006, 21:34
Powiem tak:

W teorii możnaby zastosować mechanizm zabezpieczający kiś, ale o tym się pomyśli najwyżej w razie problemów.

Żadne ze znanych mi for HoMM-MM nie wprowadza tego typu ograniczeń, coby używanie avatarów tylko możliwe było na danym forum, więc wydaje mi się, że nie będziemy tu wyjątkiem. Pierwotna bariera (galeria widoczna tylko dla mieszkańców) odsiewająca wszystkich, którzy przyszliby tu tylko po to, żeby sobie avatar wybrać wydaje mi się wystarczająca.

Oczywiście JEŚLI ktoś ma możliwość/czas/chęci odciążyć serwer Groty i nie hotlinkować bezpośrednio do jej zasobów na innych forach, ale grafikę umieścić gdzie indziej, to z góry dziękuję.

Acid Dragon PW
11 stycznia 2007, 23:11
Avatarki bohaterów z H5 dodałem, jakby ktoś chciał...

Acid Dragon PW
18 stycznia 2007, 10:26
A dziś avatarki jednostek z H5 (czytaj: znów mi się nudziło na wykładzie z ekonomii).
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9
temat: Avatary

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel