Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Opinie o stronie
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Acid Dragon PW
22 sierpnia 2004, 15:34
Ten temat w założeniu ma być kontynuacją funkcji Księgi Szczęśliwców. Podzielcie się z nami swymi opiniami o tym miejscu. Jak wam się tu podoba? Co się NIE podoba? Dlaczego uważacie to miejsce za najmniej przyjazne w całym internecie?

Dru PW
10 listopada 2004, 21:24
Według mnie Kwasowa Grota jest jedną z ciekawszych stron o świecie HoMM-MM. Działy są bogate w różne informacje te znane jak i te mniej znane, jedynie co może trochę odstraszać to oprawa graficzna (wiem, wiem jestem uczulony na punkcie grafiki w końcu w tym jestem najlepszy;)) najbardziej dobija mnie licznik odwiedzin, nie pasuje on do reszty.

Rabican PW
24 grudnia 2004, 08:00
Mi tu się od początku wyjątkowo podoba. Do tej pory nigdzie indziej nie spotkałem się z opisem tej mniej znanej części fabuły (Ho)MM. Cieszę się, że strona traktuje właśnie o fabule, a nie o samych podstawach czy strategii. Być może przez to Kwasowa Grota nie nadaje się dla początkujących, ale cóż... gry MM też się dla początkujących cRPG-owców nie nadają. Co do oprawy graficznej: zarówno w grach, jak i na stronach najmniej znaczącą sprawą jest dla mnie grafika. Niemniej ta tutaj nie jest szczytem artystycznego polotu, wyrafinowego smaku i graficznego kunsztu, jednak cenię ją za dwie rzeczy: primo - trzyma klimat serii HoMM/MM, secundo - przeważa tu kolor zielony, który lubię (m.in. dlatego, bo nie męczy oczu) i uważam za ładniejszy od np. brązowo-zgniłozielonej barwy Jaskini Behemota;).

Haregar PW
24 grudnia 2004, 10:36
Acid,super strona,mnóstwo fabuły itd.
Na wielu stronach jest jakaś solucja,mapki itp. ale tutaj jest fabuła,bo przecież np. sylvański centaur nie powstał od tak sobie :D

P.S. Mógłbyś mi powiedzieć kto ma jakie miano?(ten smoczy władca,starożytny itp.) bo podobno Dru jest starożytnym :D
Ja też chciałbym być,ale nie wiem co zrobic...

Acid Dragon PW
24 grudnia 2004, 11:11
Starożytnym może być tylko ten mieszkaniec, który dokona czegoś naprawdę wielkiego dla Groty lub całej społeczności fanów HoMM-MM. Takim "czymś" jest na przykład stworzenie nowego działu tematycznego.

Tytuł Starożytnego przysługuje Qui i Dru.

......i mam nadzieje, że ta stronka nie jest TYLKO o fabule :P

Haregar PW
24 grudnia 2004, 12:39
Szkoda Acid,bo ja miałem projekt komnaty Equilibris,ale z przyczyn mailowych(czyt. ustrojstwa w necie)nie zdołałem nic wysłać...

Acid Dragon PW
24 grudnia 2004, 14:31
oczywiście, a rózowe słonie latają :)

czytaj: jak zobaczę, to uwierzę :)

Haregar PW
24 grudnia 2004, 15:56
?
Chyba prima aprilis jest 1 kwietnia :D
Oczywiście żartuje i życzę wam wesołych świąt!

@Dru,zamieściłeś więcej informacji o equi niż kiedy kolwiek znalem!Dobra robota i zachęcam do updatowania =]

Dru PW
16 stycznia 2005, 17:28
Prawda.....

Jeśli chodzi o polską scenę EQ

Nie ciałkiem prawda.....

Jeśli chodzi o światową scenę gdyż takie same informacje możecie znaleźć na oficjalnej stronie EQ .Ja tylko przedstawiłem je w ciekawszej formie i tyle:P.

Transpozon Chaosu +2 PW
1 lutego 2005, 12:48
Stronka jest ogólnie bardzo sympatyczna, jest sporo ciekawych i nieklasycznych informacji (np. o Forge). Z drugiej strony, jeśli ktoś nie jest w klimacie i nie orientuje się to bardzo łatwo sie zgubić w tej dżungli....

A tak na boku, to wybitnie brakuje tu analizy porównawczej różnych zamków (czyt: potwierdzenia wiadomego faktu, że i tak Tower jest najlepszy), oraz analizy pochodzenia istniejących w Herosach archetypów ( np. Tolkien ) i podobieństw i innymi grami i rzeczywistością ( goblinoidy ).

Acid Dragon PW
1 lutego 2005, 14:10
Hmmm.... na transpozonach na pewno można przeprowadzać róznorakie genetyczne experymenty i to należałoby z tobą zrobić ]:>

Tower nigdy nie był, nie jest i nie będzie najlepszy! Po moim trupie! (to nie takie nierealne w końcu....) Idź znajdź jakiegoś goblinowatego stwora tudzież nieumarłego straszącego w akademikach i razem się powieście :P.

A co do samej stronki - hej - to jest stronka tylko dla tych 'w klimacie', bo wszystkie oczywiste rzeczy są gdzie indziej :P.

Transpozon Chaosu +2 PW
1 lutego 2005, 14:41
Przyjacielu, nie mieszaj nas z goblinowatymi stworami!! Co to, to nie. Nieumarli są spoko, jakbyś zagrał w dobrą o nazwie zaczynającej się od W pewniej firmy na B to byś wiedział o co chodzi :P a Tower jest cudowny, zwłaszcza w sojuszu z martwiakami - ostatecznie, nie ma różnic, to magia i to magia :P
ale od goblinowatych paskudników z Forge to nas nie wyzywaj, bo wyskoczymy Ci wszędzie i zostaniesz goblinem :P

Acid Dragon PW
1 lutego 2005, 14:51
a cóż to? sojusz z nieumarłym? i wy brutusy przeciwko mnie?! Przyjdą Dreadnoughty i was zjedzą na podwieczorek!

(jaka szkoda, że ten offtop będzie trzeba usunąć :P)

Qui PW
1 lutego 2005, 16:01
Tia...? A kto Cię zmusi, co? ;P

Transpozon Chaosu +2 PW
1 lutego 2005, 18:25
Sojuszu Tower z Necropolis nic nie jest w stanie pokonać, nawet hordy jakichś niskich goblinów-piromanów (Goblin Sappers :P)...

Rabican PW
18 lutego 2005, 18:50
Przyślę Ci legion Feniksów, to zmienisz zdanie.

Kathrin PW
18 lutego 2005, 21:13
Nie chciałabym toczyć dyskusji "o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad swiętami Wielkiej Nocy", ale subiektywnie najbardziej lubię Lochy. Oczywiście wszystko zależy od mapy, a raczej jej wielkości. Przy dużej mapie i jeśli czas nas nie goni Lochy są świetne. Dlaczego ? Czarne smoki to najlepsza jednostka najwyższego poziomu , własciwie bez wad (no może ich koszt), gildię można rozwinąć do 5 poziomu, a potem jeszcze skorzystać z wiru magii. Chimery też są znakomite.
Natomiast przy małej mapce, lub gdy mam ograniczenie czasowe wybieram przeważnie nekropolię- stosunkowo szybko i łatwo można zaopatrzyć się w wampiry, które szybko dają przewagę nad wrogami. To co piszę dotyczy H3, w H4 to już zupełnie inna sprawa:)

Kathrin PW
18 lutego 2005, 21:44
Sorry, teraz skojarzyłam, że to temat nie o zamkach, ale o stronie:)
Acid mam taki pomysł, nie wiem czy w ogóle możliwy do realizacji, ale zawzse możliwy do przemyślenia. Kiedy korzystam z niektórych portali(np. Fabrica Librorum) widzę kto jest w danej chwili zalogowany i mogę mu wysłać "list" - np.zapytać o cokolwiek. Czy i u Ciebie nie mogłoby tak być?

Rabican PW
19 lutego 2005, 08:15
Acid na razie ma mnóstwo roboty (a kiedy nie ma?), więc zanim odpisze może minąć trochę czasu (znając go to i tak nie będziesz musiała zbyt długo czekać). Poza tym naciski należy chyba wywierać na Qui. A gdybyś chciała cokolwiek do mnie słać, to mój adres to avb77@o2.pl - czekam z niecierpliwością.

BUS PW
10 sierpnia 2007, 18:12
Strona (według mnie:)bardzo dobra. Mnóstwo informacji o Heroes i MM.
Szeroki dział downloadu, niezła atmosfera. Jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) stron o Herosach i MM. Gratulacje Acid:].Oby tak dalej.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Opinie o stronie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel