Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 35 - 36 - 37

Dragon Slayer PW
25 listopada 2006, 17:02
Witam. Jestem człowiekiem. Nazywam się Slayer, Dragon Slayer i żeby było to jasne. Jestem pogromcą smoków Moje hobby to zabijanie smoków, robię to też po godzinach pracy. Mam nadzieje że przywitacie mnie tutaj jakimś dobrym piwem.

AmiDaDeer PW
25 listopada 2006, 17:13
Witam Dragon Slayera. Ja jestem Hobbitem i moje hobby to bycie Hobbitem.

Acid Dragon PW
25 listopada 2006, 17:25
Żegnam pana.

Łowców smoków nie obsługujemy :P.

AmiDaDeer PW
25 listopada 2006, 17:35
O rany! Ludzie, kryć się! Acid Dragon będzie kwasił Dragon Slayera!
A tak poza, to trzeba by było zmodyfikować wypowiedź tego łowcy. M.in. wstawić kropkę i zastosować synonimy. Tamten post brzmiał, jakby ktoś mówił "Lubię samochody i bawię się samochodami" :P.

Dragon Slayer PW
25 listopada 2006, 17:58
Wybacz Acid Dragon ale w tej grocie jestem przyjazny dla smoków. Jak chcesz to zmień mi nick na Slayer.

Acid Dragon PW
25 listopada 2006, 18:10
Nazywaj się jak chcesz, ale faktem jest, że mało kto podpadł już przy wejściu do Groty ;).

Altair PW
25 listopada 2006, 18:11
Nie przesadzaj Hobbicie...
Kwasowa Grota ściąga różnych, także pogromców smoków...
Z drugiej jednak strony...
Mało to zbroi i innego żelastwa leży w zakamarkach Groty? ;P

Edit: A tak na marginesie czego pogromca smoków może szukać w grocie Smoka? :)

Alistair PW
25 listopada 2006, 18:44
Chciałbym zobaczyć walkę smoka z pogromcą, obstawiamy zakłady? Ja stawiam na smoka, ostatecznie ma on bardzo dużą przewagę nad jakąkolwiek istotą wkraczającą do Groty ;)

Dragon Slayer PW
25 listopada 2006, 19:14
No to zmień mi nick na Slayer. Nie będzie żadnej walki.

vinius PW
25 listopada 2006, 19:48
Slayerze, przeciez tu ludzie tylko żartują ;) witamy serdecznie. przejdź na jasną stronę mocy! uwierz w potęgę Berła Ładu!

AmiDaDeer PW
25 listopada 2006, 20:07
Vinius przeszedł na Maximusionizm - religię Berła Ładu :P.
A ogólnie rzecz biorąc - przyda się każdy wojownik w jakiejkolwiek zbroi, więc witaj, Dragon Slayerze :).

>>>Altair
Pogromca smoków szuka w grocie smoka smoka, każdy to wie...
A może szuka rzadkiego okazu dwugłowej łasicy?
A może szuka hobbitów, którzy panoszą się tu często?
Właściwie nikt tego nie wie :P.

Alistair PW
25 listopada 2006, 20:08
Nie przejmuj się Dragon Slayer. Vinius sam postawił swoją głowę i przegrał. Ma się równie dobrze jak przedtem. Przynajmniej ja nic nie wiem czy bycie bez głowy ma jakieś wady, nie mówiąc już o zaletach.

Dragon Slayer PW
25 listopada 2006, 20:33
Co mogę powiedzieć? Dzięki za powitanie i Nie trać głowy Vinius.

Vatras PW
25 listopada 2006, 20:38
Taa niektórzy bedą przeciągać cię na Jasną Stronę Mocy ale nie daj się zwieść! Dołącz do wielu zadowlononych, którzy zdecydowali się zmienić stan swego życie na lepszy, wydajniejszy, wspanialszy. Zostań jednym z nas, zostań prawidziwym Liszem! Jestem już nim Ja i jestem szczęśliwszy niż za życia. Zostań więc i Ty (jeśli chcesz moge przesłać ci kurs "Zostań Liszem w 3 dni"). Zakończ życie, ciesz się nie-życiem! Niech liszowa rewolucja ogarnie cały Antagrich, Enroth, Jadame Axeoth, Terrę, Xeen i wszystkie światy, na których Starożytni zasiali życie! Lisze wszystkich krajów łączcie się!

(nie no troche mnie teraz poniosło:D)

Dragon Slayer PW
25 listopada 2006, 20:46
Może mi ktoś powiedzieć gdzie co jest i o co chodzi z tymi stronami dobra i zła?

Vatras PW
25 listopada 2006, 20:55
Nie no to jakiegoś większego wyjaśnienia chyba nie wymaga. Palladyni, Rycerze i taie tam swiętoszki twierdzą że oni są "dobrzy" a my (tj. lisze i inne umarlaki na ten przykład Wampiry) jesteśmy "źli". Ale tak naprawdę to oni nam zazdroszczą:P Tylko pewny nie jestem jak to jest ze smokami (lecz chyba ty jesteś specjalistą w tej dziedzinie) no i jakie są "Wszechomce Cudowne Wspaniałe i ogólnie rzecz ujmując Super Dwugłowe Łasice" (chyba jedyna rasa przewyższające lisze no w sumie to razem z Kwasowymi Smokami :P).

EDIT do postu niżej
Nie no w sumie to co za dużo to niezdrowo więc może zostańmy przy opanowaniu tylko Antagarichu :D

Trang Oul PW
25 listopada 2006, 20:56
Hmm nie za dużo tych liszów?

MCaleb PW
25 listopada 2006, 21:26
Za dużo.

Witam Zabójcę, no i zapraszam do wytrzebienia kilku mniejszych smoków w Grocie, w końcu gościnni jesteśmy, ne? ;)
Co do przeciągania na strony, to ja zapraszam na Ciemniejszą. Tylko jakąś przeklętą zbrójkę skołuję, przeklęty miecz (tych mam na pęczki, tylko powiedz czy wolisz miecze wyznawców Khorne'a czy Tzeentcha, bo Slaanesha ani Nurgle'a nie obsługuję) i będzie dobrze... znaczy źle.

Wampira także witam, aczkolwiek Twój tytuł tu nic nie znaczy (mój jest chwilowo rozpatrywany przez Izbę Hrabiów, gdyż jestem jedynym spadkobiercą tytułu hrabiowskiego rodu Ranloo).
A jako, że jestem hybrydą wampira i licza (w stopniu 1:2), to moja krew nie kwalifikuje się do spożycia, ale trochę rozrywki mi nie zaszkodzi (dawno żadnego wampira nie usiekałem).

Viktoriusz J. Lezublideusz PW
26 listopada 2006, 14:20
"Żegnam pana.
Łowców smoków nie obsługujemy"
A upadłych Hospodarzy Mołdawskich, Nadgniłe Wiedźmy-Wampirzyce, byłych zapiewajłów, pomoc domową i Hatifnatów?

Dzieją się tutaj bardzo ciekawe zjawiska socjologiczne, chyba powinienem zmienić specjalizację.

Acid Dragonie Złociutki, czy Mógłbyś przesłać mi kilka statystyk związanych z Grotą?

Co do krwi [mojej] proszę nie robić sobie wielkich nadziei, już dawno zamieniłem całą na formalinę i trociny.

Hobbicie kochaniutki, muszę Cię poinformować, iż powtórzenia wyrazowe też należą do środków artystycznych, chyba, że chcesz, aby dochodziło do takich kuriozalnych sytuacji w, których i paronomazje będziemy uważać za błędy.


Acid Dragon PW
26 listopada 2006, 14:26
Te stworenia na pewno tu pasują ;). Hatifnaty zwłaszcza :P.

Co do wszelakich statystyk odnoszących się do Groty, to na maila odpowiedzieć mogę, chyba, że to coś z już niegdyś udostępnionych danych.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel