Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Grota nie otwiera się
komnata: Przeklęta Machina

Darth Ponda PW
4 października 2016, 10:08
Od kilku dni korzystając z jednego konkretnego wi-fi i jednego konkretnego urządzenia (o ironio iPada) nie jestem w stanie otworzyć żadnej strony czy podstrony Groty. Korzystałem chyba ze wszystkich możliwości i zawsze ten sam komunikat: nie można znaleźć serwera. Diagnozę utrudnia fakt, że wcześniej wszystko pięknie działało, mam bardzo dobre połączenie a na dodatek nie czyniłem żadnych aktualizacji które mogłyby mieć na to wpływ. Czy istnieje jakieś rozwiązanie które możemy łatwo wprowadzić czy mam mieć nadzieję że samo się naprawi?
PS. Temat z czatem można zamknąć, z jakiegoś powodu sam się naprawił.

Qui PW
7 października 2016, 16:16
Jeżeli problem występuje tylko i wyłącznie na jednym urządzeniu i przy korzystaniu z jednego wi-fi, to jest to prawdopodobnie problem tego urządzenia, tego wi-fi, lub ich kombinacji. Można jedynie mieć nadzieję, że rozwiąże się sam. Ew. jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z iPadami to może podzieli się czymś mądrym.

PS. Jeśli zgłosiłeś problem, który potem zniknął, to napisz o tym w temacie tego problemu, a nie w temacie obok ;).

Darth Ponda PW
11 października 2016, 17:33
Działa! Jakież szczęście. Oczywiście problem zniknął tak jak się pojawił: bez wyraźnego powodu. Widzę, że na takie bugi mic poradzić nie możemy więc następnym razem nie ma sensu zakładać tematu. Możecie zamknąć ten.
temat: Grota nie otwiera się

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel