Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Marvel - komiksy, filmy itp.
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 25 - 26 - 27

Garett PW
8 sierpnia 2016, 13:50
@Alamar Zapomniałeś o drugim nowym Iron Manie, czyli Dr. Doomie. ;P

Nicolai PW
9 sierpnia 2016, 16:32
O proszę, wygląda trochę dziwnie, ale skoro mieliśmy Goblina robiącego za cudowne dziecko Iron Mana i Kapitana Ameryki... Skoro o dziwacznych dizajnach mowa to okazuje się, że Apocalypse mógł wyglądać jak człowiek. Dwa odrzucone projekty wyglądają o niebo lepiej niż finalny:





Klej

Oficjalny zwiastun Cage'a:



I co nie co o Ghost Riderze w Tarczy. Rozczarowali mnie...

avatar PW
9 sierpnia 2016, 18:48
Who cares fimy-seriale. Omnibus Daredevila Brubakera będzie miał reprint!

Nicolai PW
9 sierpnia 2016, 23:14
Kastore pokazał mi to coś. Nie wiem czy to się bardziej tutaj nadaje czy może jednak do "Uśmiechnij się". Jakby ktoś chciał praktycznie bezbłędną listę to jest tutaj ;)

rad19dym PW
14 sierpnia 2016, 16:22
Czytał ktoś z was Spider-Man: One More Day? Wiem, że ma już swoje lata, ale chciałbym poznać waszą opinię na jego temat.

rad19dym PW
17 sierpnia 2016, 19:49
Wspomniałem o nim, bo ostatnio go przeczytałem. Na początku zasmuciła mnie decyzja Petera. A po pewnym czasie zaczęła mnie irytować.

I teraz się zastanawiam, czy on kiedykolwiek powróci do MJ.

Nicolai PW
17 sierpnia 2016, 19:53
A on do niej nie wrócił? Jeśli dobrze kojarzę to powrót do MJ to była jedna z tych oczywistych rzeczy, z którymi komiksiarze maksymalnie zwlekali, bo były zbyt oczywiste, by dać je od razu ;)

Garett PW
18 sierpnia 2016, 02:00
@Nicolai Jeszcze do niej nie wrócił, teraz zdaje się bawi w Civil War 2. :P

Alamar PW
16 września 2016, 16:22
Reklama

Dziś na TVN o 20 lecą "Strażnicy Galaktyki". Warto obejrzeć w przerwach między reklamami. :P

avatar PW
16 września 2016, 16:38
Warto też dodać, że to film z bardzo dobrym dubbingiem (w sensie: smieszniejszy od hatakowskich napisów).

Kastore PW
5 października 2016, 22:30
Najkrwawszy film komiksowy w dziejach.

Nicolai PW
5 października 2016, 22:33
Filmweb:
Na ekranie zginęło 83 871 osób.
Phi... według obecnego kanonu Alderaan zamieszkiwały dwa miliardy osób. Także Strażnicy nie mają nawet podejścia :P

Alamar PW
5 października 2016, 22:38
Sama Gwiazda Śmierci miała milionową załogę, Executor z "Powrotu Jedi" 250-tysięczną a Gwiezdne Niszczyciele po 35 tysięcy.

Warmonger PW
6 października 2016, 06:56
Mówimy o filmach komiksowych. Inna sprawa, że w Gwiezdnych Wojnach tej śmierci zwykle nie widać - mamy głównie błyskające statki i planety.

Choć swoja drogą to zaskakujące, bo Strażnicy Galaktyki to niemal komedia.

Alamar PW
6 października 2016, 08:03
Warmonger:
Mówimy o filmach komiksowych.

Cytat:
"Strażnicy Galaktyki" urządzili największą masakrę w historii kina

GoCompare przeanalizowało hollywoodzkie filmy, w których zginęło co najmniej 50 osób.
Nic tu nie widzę nt. zawężenia filmów tylko do komiksowych.
Inna sprawa, że Supeman urządził w Metropolis chyba podobną rzeź co Ronan.

Poza tym zapomnieliśmy o Przebudzeniu Mocy, gdzie kilka planet zostało zniszczone przez GŚIII :P.

Nicolai PW
6 października 2016, 13:32
Warmonger:
Inna sprawa, że w Gwiezdnych Wojnach tej śmierci zwykle nie widać (...)
Bo w Strażnikach jesteś w stanie doliczyć do 83871 śmierci... aż skonsultowałem to z YT i onscreen jest tylko 473 śmierci, gdzie oni widzieli pozostałe 83198? No idea...


Alamar PW
19 października 2016, 22:42

Warmonger PW
26 października 2016, 18:56
Dzisiaj premiera Doktora Strange'a w Polsce. Zbiera dobre recenzje, pewnie wybiorę się w weekend :)

Marvel bierze coraz bardziej groteskowe komiksy i robi z nich świetne filmy. To zupełnie na odwrót, niż polski przemysł filmowy i jego filmy historyczno-patriotyczne, które okazują się klapami :P

Alamar PW
26 października 2016, 20:02
Doktor Dziwago :P zapowiadał się świetnie i mam nadzieję, że mnie nie rozczaruje. Dziwi :P mnie jedno: do wyboru mam albo normalny seans z dubbingiem, albo napisy ale w 3D. Dubbing mi się nie uśmiecha, 3D też nie (ale z dwojga złego już to lepsze). Czy mam pecha do mojego kina, czy też nie ma wersji angielskojęzycznej w 2D?

Warmonger PW
26 października 2016, 20:26
Recenzenci piszą, ze warto się wybrać na 3D. Ja na szczęście mam wybór ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 25 - 26 - 27
temat: Marvel - komiksy, filmy itp.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel