Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24

Ursus PW
28 lipca 2016, 20:04
@Mistrz To prawda. Zwłaszcza to widać po gildii magów.

Nitj'sefni PW
28 lipca 2016, 20:39
Mistrz:
Kapitol bastionu wzorowany jest na średniowiecznej architekturze japońskiej.
Owszem, a ratusz Logmaru jest wyraźnie wzorowany na średniowiecznych kościołach skandynawskich, takich jak wspomniana przez Kammera świątynia Wang.

Kammer PW
28 lipca 2016, 22:43
Tak, wiem, że Bastion jest silnie inspirowany średniowieczną Japonią.

Ale popatrzcie - wysokie, spadziste dachy zrobione z drewna są w obu przypadkach. To rodzi nieco podobieństw, nie sądzicie?

Inna kwestia, że nieco mnie rozbawiło określenie średniowieczna Japonia - dla nas, Europejczyków średniowiecze to rycerze, miecze, krucjaty, zamki, księżniczki i silna pozycja Kościoła. To u mnie spowodowało taki nieco dysonans z Japonią, ichniejszymi samurajami, bushido i tak dalej.

To tyle dygresji. ^L^'

krasnolud99 PW
31 lipca 2016, 14:24
Prosiłbym, panie Blazo, o zbliżenie na zamek, i bardziej szczegółowy fort->cytadela->zamek.
Z góry dziękuję.

Blaza PW
8 sierpnia 2016, 14:12
Oto i zamek, fort i cytadele możesz prosto zrobić odejmując wieże.

Blaza PW
13 sierpnia 2016, 19:20
Może zamiast iluzjonisty taki jegomość?

Kammer PW
13 sierpnia 2016, 19:35
Nie wiem, co, ale coś mi się nie podoba w jego lewej ręce.

Górski Krasnolud PW
13 sierpnia 2016, 20:34
Mi się bardzo podoba.

Blaza PW
5 października 2016, 18:22
Na prośbę krasnala, gildia magów.


Drwal PW
5 października 2016, 18:36
Nie wygląda to już jak dildo. Jest ok, ale obawiam się, że te budynki są odrobinę za małe i nie byłyby widoczne w takiej formie w ekranie miasta. Chociaż z drugiej strony w oryginalnych ekranach też nie wszystko jest idealnie pokazane.

Fandor PW
5 października 2016, 21:49
Budynek, który znajduje się najniżej po dodaniu praw fizyki byłby już kupką kamieni na dnie jaskini. ;) Ale pomijając to małe czepialstwo to podoba mi się ten budynek.

Górski Krasnolud PW
2 marca 2020, 23:59
Chciałem ogłosić, że jeśli ktoś czeka na miasto, to informuję, że projekt jest obecnie zamrożony.

Kastore PW
3 marca 2020, 00:25
Niemożliwe.

Kammer PW
3 marca 2020, 09:54
Impossible, bardzo Wam kibicowałem.

Liczę, że wrócicie w glorii i chwale, trzymajcie się w tym Logmarze, kransnoludy!

Górski Krasnolud PW
3 marca 2020, 13:27
Wiem panowie, mnie też to boli. Zawsze jednak pozostają wspomnienia, w sumie pamiętam 2014 jak wczoraj, szybko czas leci... ale nawet HoTA długo wydawała drugie miasto (w sumie nadal wydaje) więc i my się może zbierzemy pewnego dnia i dokończymy.

A że projekt zamrożony to nic strasznego, w sumie od zawsze miał coś wspólnego z lodem. 😉😉

Górski Krasnolud PW
31 grudnia 2021, 19:27
Szczęśliwego nowego roku życzy Logmar Team!

Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, a przede wszestkim modów lepszych, niż ten promowany w temacie! 😉 Do siego roku!

Kammer PW
31 grudnia 2021, 22:10
Logmar Team, melancholijne wspomnienia wracają!

Majster PW
3 stycznia 2022, 20:32
Górski Krasnoludzie, czy to jest przypadek, że prawie dwóch latach życzysz nam szczęśliwego nowego roku właśnie w tym temacie, czy może nieśmiałe oświadczenie dla świata, że uchylono drzwi zamrażarki?

Górski Krasnolud PW
3 stycznia 2022, 23:04
Drogi Majstrze, w tym temacie każdy post trzeba czytać z 50% prawdy i 50% ironii. :D I w tym przypadku, życzenia jak najbardziej szczere, natomiast tą drugą połową jest samo wspomnienie Logmaru. ;)

Nicolai PW
5 stycznia 2023, 11:54
Górski:
Chciałem ogłosić, że jeśli ktoś czeka na miasto, to informuję, że projekt jest obecnie zamrożony.
Jakieś nowe wieści? Projekt dalej jest zamrożony? A jak nie to kiedy premiera?
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Miasto Logmar

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel