Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] HD Mod
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Drwal PW
29 września 2016, 13:31
1) Bez znaczenia, ale uruchamiasz najpierw HD mod, wybierasz, że chcesz otworzysz HotA i tyle.
2) Wrzuć do katalogu z grą, rozpakuj i zainstaluj.

Niedługo posty powinny trafić do odpowiedniego stolika.

Zachari PW
29 września 2016, 20:34
@Ursus

Najpierw zainstaluj HD moda z jego oryginalnej strony, potem w launcherze wybierz zakładkę information i tam jest link do pobrania Hoty pod HD moda.

Ursus PW
30 września 2016, 05:28
Na stronie jest napisane, że HD mod jest w 100% kompatybilny z HotA 1.3.8, więc jeśli ściągnę rożek przez launcher to ściągnięta zostanie wersja 1.3.8 czy 1.4.2? A co do HD Moda to nie trzeba instalatora wrzucać do jakiegoś konkretniejszego folderu, np. Data, tylko po prostu do folderu z grą?

Drwal PW
30 września 2016, 09:21
Zostanie ściągnięta najnowsza wersja. Mi działa ona bardzo dobrze z HD modem. HD mod wrzuć do katalogu głównego z grą.

Ursus PW
30 września 2016, 19:28
Bardzo dziękuję za okazaną pomoc :D.

traümatanzer PW
2 stycznia 2017, 20:17
Kiedy gram na Erze, przez HD moda, z jakiegos powodu wylacza mi plugin "inferno gates teleport to any town", zas wlacza "all war machine in a blacksmith".
Ja robie cos zle? Jak moge to zmienic?

Szaman PW
2 stycznia 2017, 22:31
@traümatanzer

Czy oby czasem ten "plugin" to nie mod? Kiedyś chyba ci pisałem. O ile nie ma problemów z kompatybilnością z HD-Modem. Pobrane mody wrzucaj do folderu Mods, a nie do folderu z HD MOD. Podejrzewam, że HD-Mod może mieć aktywny tylko jeden mod jednocześnie lub w jakiś sposób oba mody kolidują, że sobą, ale podejrzewam to pierwsze... Wrzuć je do folderu mods i uruchom, powinno być dobrze.

traümatanzer PW
3 stycznia 2017, 00:59
Oba te pluginy, sa czescia WoG-a pod Ere. W mod managerze do Ery mam ustawione tak jak chce tzn.: inferno on, all machine in blacksmith off. Natomiast jesli uruchamiam HD moda robi zupelnie na odwrot i w kuzni moge kupic wszystkie maszyny, a z castle gate moge sie przeniesc tylko do innego inferno. Dzieje sie tak tylko i wylacznie na HD modzie, te pluginy nie sa osobnym modem, a jak wyzej pisalem sa czescia WoGa.

Szaman PW
3 stycznia 2017, 01:13
@traümatanzer

Może obrazowo ci wyjaśnię, o co mi chodzi. Czy tam, gdzie mam zaznaczone w czerwonym kółeczku masz coś, czy nic? Jak nic wszystko powinno być ok.


Ewentualnie daj mi linka do obydwóch modów, przyjże się im czy coś w środku nie mają, że powodują coś takiego.

traümatanzer PW
3 stycznia 2017, 01:51
Nie w HD modzie nic nie mam.

Obydwa pluginy sa czescia WoGa, pod Ere. To nie jest osobny mod. W mod managerze do Ery podswietlasz WoG, wchodzisz w settings i odznaczasz pluginy ktore chcesz.

Szaman PW
3 stycznia 2017, 03:22
Faktycznie, udało mi się odtworzyć problem... Jest to bug HD mod, z jakichś przyczyn nadpisuje oba mody. Usunąłem all blacksmith z folderu i włączonym infernem i na odwrót mody osobno działały, razem nie.

Bez HD moda działają obydwa... Więc jest to bug HD Moda... Najlepiej będzie, jak to zgłosisz do twórcy HD moda, stąd ci nie możemy pomóc.

gryfheroes6 PW
9 kwietnia 2017, 15:06
Hej!
Pozwoliłem się podpiąć do tego tematu. Mam problem, chodzi o aplikację HoMM3 HD, od chyba 2 tygodni nie mogę zaktualizować aplikacji, ciągle wyskakuje Error #241 (mogę podesłać screena gdyby co). Uruchamianie aktualizacji z pliku w folderze też nie działa. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?

Ulepsz.Wiesniak PW
23 kwietnia 2017, 00:41
Błąd u nich na stronie. Przy czym jak masz wersję 4.207 RC3 to chyba nie masz się czym przejmować bo to najnowsza wersja.

ShEv441 PW
24 kwietnia 2017, 16:54
Hej. W jakiejś starszej wersji HD moda podczas rozpoczęcia rozgrywki (wybór miasta mapy, itp) po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na bohatera pojawiały się WSZYSTKIE informacje na temat tego dowódcy. Nie tylko informacje jaką posiada specjalizację, ale również:
- jakie posiada umiejętności drugorzędne
- ile ma ataku/obrony/mocy/wiedzy
- jakie ma jednostki na początku
- czy ma książkę / jakie posiada czary
- posiadane machiny wojenne

Było to bardzo przydatne, bo niestety nie pamiętam części mniej popularnych bohaterów. Wie ktoś może jak to włączyć? Trzeba coś odhaczyć w luncherze?

zmudziak22 PW
24 kwietnia 2017, 18:52
Ta opcja działa, tylko jak wybierasz bohatera na mapie losowej, nie działa na już stworzonych mapach.

Szaman PW
17 maja 2017, 00:22
Małe ostrzeżenie dla użytkowników ERA2. Najnowsza aktualizacja HD Moda z jakichś przyczyn wyłącza pola bitwy i kiedy atakujesz, nic się nie dzieje.

Nie aktualizujcie HD MODA jak gracie na ERZE2. A jak ktoś zrobił, to pobierzcie starszą wersję z kwasowego skarbca.

Do adminów:
Nie aktualizujcie HD moda w skarbcu... To jedyny w necie dostępny HD Mod, który działa poprawnie:)

Drwal PW
17 maja 2017, 10:03
Dzięki za informację. Mówiąc szczerze myślałem już by zaktualizować HD moda w Grocie, a nawet napisać niusa, ale zwyczajnie o tym zapomniałem. Zatem poczekam jeszcze do naprawienia błędów. ;)

Szaman PW
17 maja 2017, 13:52
Na HC zostawiłem post że najnowszy build niszczy granie w ERE. Napisałem tez priv do baratorcha (Twórca HD Moda), ale nie przeczytaj jeszcze. Trochę to może potrwać... zaktualizuje za miesiąc, by zobaczyć czy autor coś w tym kierunku zrobił.

Kammer PW
17 maja 2017, 14:21
Czy jestem jedyną osobą, która nadal gra z rozdziałce 800x600 i jest mi z tym dobrze? :P

Szaman PW
17 maja 2017, 14:26
To zależy na czym grasz:) na laptopach jest mniejsza rozdzielczość i być może nie wygląda to tak katastrofalnie, ale na monitorach 1080p to już koszmar;)

No i sam HD mod to nie tylko rozdzielczość ale też różne bajery które umilają grę np: quick battles, większa księga zaklęć.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [H3/mod] HD Mod

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel