Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Heroes 3 w Diablo 2
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3

Darkem PW
28 kwietnia 2016, 23:05
Zachowuję się jak parszywy spamer, ale Neph... To jest po prostu piękne. Tak trzymaj. Z chęcią zobaczyłbym Lamassu* w D2.

*Zapis przez dwa s jest dopuszczalny. Pozdrawiam.

voncur PW
29 kwietnia 2016, 06:26
Ale talent, O.O...
Masakra, gratki!

Nephretes PW
30 kwietnia 2016, 01:57
BUM. Nowy tileset dla lodowej jaskini w drodze


Nephretes PW
22 września 2016, 21:26
Mój własny projekt do diablo 2 upadł, ale postanowiłem pomóc graficznie innemu obiecującemu moderowi. Wykorzystuje on wyjątkowo przedmioty obecne w części trzeciej gry i poprosił mnie o wykonanie kilku "scythes" dla nekromanty. Diablo 3 ma oczywiście bardziej kreskówkowy styl (ble), ale myślę że udało mi się podołać.



PS Mod nazywa się Le Royaume des Ombres i jest jednym z ciekawszych, wciąż aktywnych modyfikacji.Tutaj można ściągnąć

PS 2
Co do przedmiotów, które wykonałem w stylu Diablo 2, można je ściągnąć w tym temacie. Widać tutaj przede wszystkim moje własne wersje przedmiotów unikatowych i resztki, które zostały po projektowaniu klasy szamana


voncur PW
23 września 2016, 08:40
A co się stało, że projekt upadł?
Brak czasu? Czy te migania?

Nephretes PW
25 września 2016, 00:17
Powód jest bardzo prosty. Wystarczy mi już jeden projekt bez programisty w zespole, w tym wypadku Oasis, które może powstać jedynie na wciąż koślawe VCMI.

Niemożność wprowadzenia do gry tego co się chce, jest wysoce frustrująca

Fandor PW
25 września 2016, 08:55
Neph, może dogadaj się z innymi moderami diablo, że zrobisz im grafiki, a oni umieszczą twoje pomysły w grze.

Nephretes PW
26 września 2016, 00:25
Pomagam już temu człowiekowi od Le Royaume des Ombres. Może nawet lepiej wyszło, robię się starym i zajętym człowiekiem, więc nie mam już tyle czasu na modowanie, tym bardziej na prowadzenie dwóch projektów jednocześnie :)

Jedyny programista który był w stanie wrzucić do gry to co chciałem zniknął, a szkoda
strona: 1 - 2 - 3
temat: Heroes 3 w Diablo 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel