Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: [forum] Podgląd postów
komnata: Przeklęta Machina

Felag PW
19 września 2016, 20:38
No więc, piszę w bardzo ważnej sprawie. A mianowicie chciałbym się zapytać, czy gdyby ktoś miał czas i chęci to zrobić, dałoby się wprowadzić podgląd starszych postów podczas pisania nowego? Nie jest to duży problem, bo mogę sobie otworzyć temat w drugiej karcie, ale ułatwiłoby to nieco pisanie nowych postów.

Irhak PW
19 września 2016, 23:03
Powiem w ten sposób... taki feature znalazłby się zapewne w przepisanym forum. W obecnym to jest mało realne.

Turtle PW
19 września 2016, 23:17
Zgodze się z Irhakiem, prędzej Smoczym Władcą zostanie krasnolud niż ten pomysł przejdzie.

Asderuki PW
20 września 2016, 13:17
No cóż, ja też jestem za takim featurem aby się pojawił. Czy byłaby to kwestia przepisania kodu forum? Może najwyższy czas na zmiany, bo i kilka innych rzeczy by się przydało zrobić.

Fandor PW
20 września 2016, 22:21
Generalnie Kwasówka jest jednym ze starszych forów, pisanych na starych standardach, wprowadzenie wielu "nowych udogodnień", które wcale nie są niezbędne kosztowałoby bardzo dużo pracy. Warto zrobić jedną taką listę "co umieścić w nowym kodzie, jeżeli będziemy musieli od nowa napisać grotę", ale na razie myślę, że zostanie to w sferze marzeń.

Felag PW
21 września 2016, 20:44
Dziękuję wam bardzo za odpowiedź na moje pytanie.
Jeśli faktycznie wymagałoby to przepisania forum, to przeboleję brak takowej opcji, niemniej gdyby pojawiła się kiedyś konieczność przepisania forum, to prosiłbym, gdyby ktoś oczywiście chciał to zrobić i miał czas, o wprowadzenie takiej opcji.

Irhak PW
21 września 2016, 22:40
Generalnie - nie, nie wymaga przepisania forum, ale pojawia się przy przepisywaniu forum najwcześniej, bo to ostatnie należałoby w końcu zrobić. Teraz jedynie hotfixy mogą się pojawić co najwyżej.

Qui PW
23 września 2016, 03:22
Generalnie what Irhak said:
Tak, przydałoby się (nawet kiedyś rozważałem, ale motywacji brakło :P).
Tak, jeśli w końcu napiszę nowe forum, to na pewno tam taki feature będzie (może nie od razu, ale będzie).
Na forum obecnym, cóż... być może. Nie jest to jakieś niemożliwe do wykonania.

Ogólnie: propozycja przyjęta, temat zamykam.

temat: [forum] Podgląd postów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel