Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: [chat] Problemy z otwarciem
komnata: Przeklęta Machina

Darth Ponda PW
19 września 2016, 18:52
Jak spam tematami to spam :P
Otóż korzystam z najnowszego iOSa i chat nie chce się otworzyć. No dobra, otwiera się, ale tylko ze strony głównej, a z forum już nie. Naciśnięcie powoduje jednak wyświetlenie listy obecnie aktywnych osób. To raczej mało ważne, ale interesująca jest przyczyna takiego "zachowania" strony.

MCaleb PW
23 września 2016, 16:53
Obawiam się, że nikt tu nie posiada iOSa (fuj!), więc ciężko będzie z reprodukcją błędu.
Wypisz proszę w punktach co robisz, może uda się "na sucho" odnaleźć przyczynę. I ze szczegółami proszę.
Nazwę przeglądarki i jej wersję podaj również, a także sprawdź z innymi przeglądarkami (chyba jakieś są na iOSa).

Spróbuj też po prostu w pasku adresu przeglądarki wpisać z palca www.chat.acidcave.net i zobaczy czy coś się zmieni.

Darth Ponda PW
23 września 2016, 17:50
Sprawdziłem Safari (wersja powiązana z wersją iOS-a), Chrome'a (53.0.2785.109), Firefoxa (5.2) a nawet Operę (14.0.0) i wszędzie jest tak samo: czat wczytuję się z linków, wyszukiwarki i strony głównej, ale z podstron już nie. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, więc nie wiem czy błąd istniał wcześniej. Tak czy inaczej najwyraźniej wina jest po mojej stronie (iOS 10, bez patchy, czyli możliwe że tego nie było i że niedługo naprawią).

MCaleb PW
23 września 2016, 19:42
Zaskakujące.
Mógłbyś może wykonać kilka zrzutów ekranu? Wygląda to co najmniej dziwnie - zwłaszcza, że żadna z przeglądarek nie wyświetla strony prawidłowo.
Spróbuj może też wyświetlić źródło niedziałającej strony i wkleić je na pastebina (jako że nie mamy na forum tagu spoiler). Może uda się coś wywnioskować z kodu, jaki Ci przeglądarki wyświetlają, a jaki powinny.

Nie wiem jak jest na iOSie, ale czy używasz jakiegoś firewalla, antywirusa, wtyczki do przeglądarki lub jakiegokolwiek programu ingerującego w przesył danych lub ich odczyt?

Qui PW
7 października 2016, 16:16
Użytkownik zgłosił, że problem sam się rozwiązał. Zamykam.
temat: [chat] Problemy z otwarciem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel