Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: [forum] Wizualne oceny postów
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Garett PW
13 września 2016, 21:46
@Tarnoob Mogli się nie odezwać, bo niespecjalnie było o czym pisać. Jakbyś miał przyciski "zgadzam się"/"nie zgadzam się", to byś wiedział czy zainteresowanie było czy też nie.

Nicolai PW
13 września 2016, 22:16
Tarnoob:
Kilkanaście–kilkadziesiąt osób zaznaczyło, że byliby. Po wrzuceniu pliku – nikt się nie odezwał. :-P
Tarnie... w samym dziale H7 zdigitalizowałem znaczną część Umiejętności i Zaklęć, do tego wypisałem wszystkie Tygodnie, przetłumaczyłem parę tekstów fabularnych i jeszcze pewnie się kilka głupot, by znalazło... wiesz ile razy usłyszałem "dziękuję Ci Nicolaiu"? Okrągłe zero :D Czy to znaczy, że ludzie nie są wdzięczni i nie cieszy ich to, że mają to wszystko zebrane w jednym miejscu? Nie, po prostu ludzie (a może tylko Polacy?) nie mają w zwyczaju wylewne dzielenie się swoją wdzięcznością :P

Dren PW
14 września 2016, 17:40
@UP Zatem dziękuję ci Nicolaiu za te tłumaczenia dzięki nim mogłem dowiedzieć się więcej o Heroes VII. :)

Felag PW
14 września 2016, 18:04
Ja także Nicolaiu, chciałbym ci podziękować za pracę w dziale H7, a także Acidowi i Qui za stworzenie i zarządzanie Grotą by mogła sprawnie działać, wszystkim Starożytnym i Strażnikom za utrzymywanie porządku w Grocie oraz wszystkim aktywnym użytkownikom, gdyż to także dzięki nim Grota może trwać i się rozwijać. Chciałbym podziękować za wszystkie newsy i stworzone przez was działy o MM, każdemu, kto włożył chociaż cegiełkę w rozwój Groty i za to, że Grota jest dzięki temu taka, jaka jest.

Turtle PW
14 września 2016, 19:23
W związku z rosnącą liczbą postów "dziękczynnych" (ja też Wam wszystkim dziękuje za wszystko) apeluje o przycisk "Dziękuje (Nicolaiu)":)
strona: 1 - 2
temat: [forum] Wizualne oceny postów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel