Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15

Tarnoob PW
11 września 2016, 21:34
W takim razie jestem za skrótem jak w CMS.

Acid Dragon PW
11 września 2016, 22:08
To, że nie dostałeś odpowiedzi na swoje sugestie nie znaczy, że nie zostały one przeczytane. Zgłaszanie propozycji nie wymaga odpowiedzi od administratorów.

Forum akurat powinno się dobrze wyświetlać nawet na ziemniaku, a różne rozmiary czcionek to coś raczej po Twojej stronie, gdyż w kodzie Groty nie ma żadnego fragmentu, który by zmieniał wielkość czcionki postów w zależności od urządzenia.

Ogólnie, pewne elementy chcielibyśmy uczynić bardziej przyjaznymi dla urządzeń mobilnych, na przykład oddzielna wersja strony głównej. Ale nie wszędzie. Na przykład działy tematyczne zostały wystandaryzowane na szerokość 1000px i tu nie ma żadnego pola do manewru. To się nie zmieni ani teraz, ani za 20 lat. To jest pewien wybór, którego dokonaliśmy.

Odnośnie powrotu na stronę główną - taki przycisk jest na każdej podstronie, w lewym górnym rogu, na górnym pasku.

Turtle PW
11 września 2016, 22:29
Smoczy Królu, zarzut o złe wyświtlanie postów jest słuszny, sam natykam się na ten błąd (głównie krótkie wpisy) więc to może być przypadek częsty.

Turtle PW
11 września 2016, 23:02
Mobilny Chrome też nie współpracuje z forum więc coś z tym jest. Sprawdziłem też stronę na telefonie z Windowsem i tam forum wyświetla się okej, ale już Leksykon staje się tylko statycznym obrazkiem.

Acid Dragon PW
12 września 2016, 00:48
Cytat:
"ja nie używam, więc nie jest potrzebne, reszta mnie nie obchodzi"

Nigdy tak nie napisałem. Powiedziałem, że dokonaliśmy pewnych wyborów i że tego nie da się zmienić. A przynajmniej nie bez ogromu pracy i przebudowy wszystkich działów.

Cytat:
A w Grocie jak w chlewie.

Dalszej dyskusji w tym tonie nie przewiduję.

Acid Dragon PW
12 września 2016, 01:30
Po pierwsze - tego też nie powiedziałem. Spróbuj oddzielić fakty od swojej wyobraźni.
Po drugie - dopiero teraz mówisz o jaki brak funkcjonalności Ci chodzi. Akurat przesłanianie treści przez menu da się naprawić. Ja mówiłem o szerokości strony, której nie da się zmienić, by dostosować ją do urządzeń mobilnych, które nie mają 1000 pikseli szerokości.

Irhak PW
12 września 2016, 10:24
Skoro mowa o fanaberiach i pedantyźmie... może Starożytni dostaliby jakiś magiczny przycisk, który pokazywałby autora ostatnio skasowanych postów w danym temacie/dziale? :P

bo kompletnie wiadomo z kim Acid pisał

Dark Dragon PW
12 września 2016, 11:01
Starożytni Forum mają taką możliwość. Był to Morglin 2.0, który już drugi raz odstawił taki numer. Proponuję zatem zabrać możliwość usuwania/modyfikowania postów użytkownikom po upływie pewnego czasu.

Kammer PW
12 września 2016, 11:03
Przeciw i za. :P

Przeciw - bo zwykłym Starożytnym ten bajer jest tak naprawdę psu na budę potrzebny, a niezwykli i tak wiedzą wszystko.
Za - bo Strażnicy mogliby zyskać podgląd w skasowane na ichnich stolikach posty/tematy z informacją o tym, kto kasował i możliwością przywrócenia. W końcu stoją stopień wyżej od globmodów w hierarchii moderatorskiej, więc raczej logiczne, że mogliby toto.

Nicolai PW
12 września 2016, 13:45
Nie wylewajmy dziecka razem z kąpielą. To, że Morglin went Morglin... again nie jest na moje wystarczającym powodem, by odbierać te uprawnienia wszystkim grotowiczom.

Kastore PW
12 września 2016, 16:02
Ale po co odbierać przywileje normalnym użytkownikom? To, że jakiś pajac nie umie się dostosować nie jest powodem do zbiorowej odpowiedzialności. :/
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15
temat: Propozycje zmian w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel